ساده ترین در جهان کباب با کدو کبابی و سوسیس

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 17 جولای سال 2020 این ساده ترین در جهان کباب با کدو کبابی و سوسیس و فقط آن را د

توسط HALOHEKAYATHA در 27 تیر 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 17 جولای سال 2020

این ساده ترین در جهان کباب با کدو کبابی و سوسیس و فقط آن را دریافت نمی کند ساده تر زمانی که شما می خواهید خوشمزه کم کربوهیدرات کباب برای شام!

پین ساده ترین در جهان کباب به آنها را امتحان کنید بعد!

World's Easiest Kabobs with Grilled Zucchini and Sausage top photo of finished kabobs

ساده ترین در جهان کباب با کدو کبابی و سوسیس یک دلیل بزرگ برای پخت و پز در کوره و در این سال کباب در خانه تبدیل شده است و حتی لذت بخش تر از حد معمول مناسب است ؟ این یکی از مورد علاقه من دستور العمل های کباب برای کسانی که شب هنگامی که شما فقط می خواهید یک شام آسان و من شامل این زمان طولانی مورد علاقه من جمعه علاقه مندی ها انتخاب به شما را تشویق به سعی کنید آن را. من شده است با ساخت تغییرات در این موضوع برای سال زمانی که من می خواهم یک شام سریع و آسان.

در این پست من به اشتراک گذاری برخی از ترفندهای به حداکثر رساندن عطر و طعم از کدو کبابی سوسیس و کباب بسته به چه مقدار زمان شما می خواهید به سرمایه گذاری اما حتی اگر شما فقط چوب سوسیس و سبزیجات کباب با سالاد ایتالیایی, سس و کوره این است که خیلی خوب مزه شام است که آسان و سالم است. و اگر شما از طرفداران کباب اتمام کم کربوهیدرات کباب یا کباب برای کوره برای خوشمزه تر ایده ها!

چه سوسیس من استفاده از ساده ترین در جهان کباب با کدو کبابی و سوسیس?

هر از قبل پخته شده و پرس سوسیس سرخ کرده کار را برای این دستور غذا. من از این چند بار با گوشت لهستانی سوسیس از Costco اما مرغ یا بوقلمون سوسیس نیز خواهد بود. نگاه برای, gluten-free, سوسیس اگر مورد نیاز است.

World's Easiest Kabobs with Grilled Zucchini and Sausage process shots collage

چگونه به ساده ترین کباب با کدو کبابی و سوسیس:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. من این دستور العمل های کدو و سوسیس کباب, دلیل قرمز فلفل (یا پیاز قرمز) هستند قطعا اختیاری اما آنها خوب اگر شما باید برخی از.
 2. اگر شما هم قطع کردن سبزیجات در پیش گرفته در کمی از سس سالاد برای چند ساعت. برش سبزیجات در همان اندازه همان شکل قطعه را به نتایج بهتر در اینجا.
 3. وقتی که آن زمان به جمع آوری کباب, تخلیه ترشی سبزیجات. (شما می توانید جست و خیز خواباندن مرحله به طور کامل و فقط با قلم مو سبزیجات با سس اما خواباندن اضافه کردن عطر و طعم تر.)
 4. هنگامی که ما برش سوسیس و کدو سبز ما سعی در ایجاد طرف تخت بنابراین ما می تواند برخی از علائم کوره; توجه کنید که قطعات منحصر به فرد بودند به دقت قرار داده و در سیخ بنابراین سمت تخت مواجه شد ،
 5. وقتی که شما آماده به طبخ کوره پیش گرم به متوسط و با اسپری نچسب اسپری کنید.
 6. طبخ کباب, تبدیل چندین بار تا سوسیس سادگی browned و سبزیجات شروع به نرم کردن اما هنوز کمی مناقصه-ترد حدود 15 دقیقه است.

World's Easiest Kabobs with Grilled Zucchini and Sausage close-up photo

آن را به یک وعده غذایی:

خدمت کدو کبابی و سوسیس کباب داغ با آسان تابستان طرف ظرف مانند خیار سزار یا افی را پنیر سالاد.

خوشمزه تر و آسان کباب بریان:

پستو مرغ لیمو کباب
کم کربوهیدرات بره شیش کباب
کم کربوهیدرات استیک و قارچ کباب
شیلی خردل گوشت خوک کباب

مواد تشکیل دهنده

 • 16 اونس است. بسته های از قبل پخته شده و پرس سوسیس سرخ کرده (یادداشت کنید)
 • 4 کدو سبز کوچک
 • 2 قرمز فلفل (اختیاری)
 • 1 پیاز قرمز کوچک (اختیاری)
 • 1/4 فنجان نیومن خود روغن زیتون و سرکه پانسمان (یادداشت کنید)

دستورالعمل

آموزش اگر شما در حال خواباندن سبزیجات:

 1. برش کدو سبز و سایر سبزیجات استفاده می کنید به همان اندازه قطعات برش برخی از لبه های صاف و ساخت کدو کمی کوچکتر از شما برش سوسیس.
 2. قرار دادن سبزیجات به کیسه Ziploc بریزید و در به اندازه کافی سس ایتالیایی برای مرطوب تمام سبزیجات. من استفاده می شود نیومن خود روغن زیتون و سرکه پانسمان (لینک های وابسته) برای سبزیجات در عکس; این نام تجاری من همیشه استفاده کنید اگر من آن را داشته باشد.
 3. اجازه دهید سبزیجات marinate برای یک ساعت یا بیشتر و یا حتی تمام روز در صورت دلخواه. (در یخچال, اگر برای خواباندن بیش از یک ساعت.)

دستورالعمل طبخ کباب:

 1. برس گاز و یا ذغال کوره های با روغن زیتون و یا با اسپری نچسب اسپری و کوره پیش گرم و یا جوجه های گوشتی به حرارت متوسط (شما می توانید دست خود را نگه دارید وجود دارد در حدود 3 ثانیه در گرما است.)
 2. برش سوسیس را به تکه های حدود پنج قطعه در هر سوسیس.
 3. تخلیه ترشی سبزیجات و یا برش سبزیجات را به قطعات اگر شما نمی در آن بخیسانید.
 4. موضوع سوسیس و سبزیجات بر روی سیخ متناوب و قرار دادن سیخ از طریق پوست از سوسیس و سبزیجات به طوری که آنها نمی خواهد در اطراف چرخش و تنظیم آنها را با یک تخت سمت رو برای بهترین علائم کوره.
 5. شما می توانید قلم مو کباب با سس سالاد اگر شما نمی marinate سبزیجات.
 6. سیخ کباب را روی حرارت متوسط تبدیل شود. کباب ها انجام می شود که سوسیس است browned اما کدو سبز و سایر سبزیجات به سختی مناقصه حدود 15 دقیقه است.
 7. خدمت گرم است.

یادداشت

شما می توانید با استفاده از گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ یا بوقلمون سوسیس و هر کدام که شما ترجیح می دهید. من با استفاده از نیومن خود روغن زیتون و سرکه پانسمان (لینک های وابسته) برای این دستور غذا. مطمئن شوید که به انتخاب پانسمان با بیش از 1 یا 2 کربوهیدرات در هر وعده رژیم غذایی ساحل جنوبی و یا رژیم های غذایی کم کربوهیدرات.

با استفاده از دو سیخ کباب و یا گسترده تر تیغه-نوع کباب (لینک های وابسته) مانند من مورد استفاده در عکس های جدید را به این کباب بسیار آسان تر برای روشن کردن کوره. (من سیخ کباب از ترکیه; اگر شما تا به حال در آن وجود دارد مطمئن شوید که به برخی!)

این دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn و کامل بیش از چندین سال از ساخت سوسیس کباب..

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

4

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 401مجموع چربی: 33gچربی اشباع شده: 11gچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 17gکلسترول: 69mgسدیم: 945mgکربوهیدرات: 11gفیبر: 3gشکر: 7 گرمپروتئین: 16g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

World's Easiest Kabobs with Grilled Zucchini and Sausage

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
را کباب با کدو کبابی و سوسیس مناسب برای رژیم غذایی ساحل جنوبی, استفاده, کاهش چربی از قبل پخته شده مرغ یا بوقلمون سوسیس. اگر شما با استفاده از کاهش چربی سوسیس حتما به نفت کوره قبل از شما آن را حرارت و شما ممکن است می خواهم به قلم مو رنگ سوسیس قطعات با روغن زیتون برای جلوگیری از چسبیدن. این دستور را همچنین مناسب برای کم کربوهیدرات غذا خوردن که در آن برنامه های را ترجیح می دهند تمام چربی سوسیس. انتخاب سس ایتالیایی با بیش از 1 یا 2 گرم کربوهیدرات برای ساحل جنوبی و یا رژیم های غذایی کم کربوهیدرات

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
با استفاده از دستور العمل های کباب برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع صفحه برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین می توانید دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Pinterest image of World's Easiest Kabobs with Grilled Zucchini and Sausage

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن