که در آن شما باید به قرض گرفتن پول از جای خود حساب بازنشستگی

مراقبت قانون تصویب شد در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. برای کمک به مردم آمریکا در مقابله با تاثیر اقتصادی

توسط HALOHEKAYATHA در 9 اردیبهشت 1399

Where you should borrow money

مراقبت قانون تصویب شد در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. برای کمک به مردم آمریکا در مقابله با تاثیر اقتصادی وجود دارد اشکال مختلف از کمک های مالی در بسته محرک. این شامل افزایش مقدار مردم قادر به برداشت از حساب های بازنشستگی (پنالتی-رایگان). گرفتن پول از این حساب نیست بهترین حرکت هر چند. اینجا چرا و که در آن شما باید به قرض گرفتن پول از جای...

چرا شما باید اجتناب از قرض گرفتن از بازنشستگی

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل که چرا شما باید فکر می کنم دو بار قبل از شما شیب به حساب های بازنشستگی خود را. این COVID-19 همه گیر نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و در نهایت, شما هنوز هم می خواهید به بازنشسته.

نه به ذکر آن نیست و در عین حال پاک کردن به اینکه آیا یا نه شما منوط به علاقه و یا مجبور به پرداخت مقدار قرض خود را در آینده است. این ممکن است بین موسسات مالی و نوع حساب (401K در مقابل ایرا به عنوان مثال).

علاوه بر این وجود دارد بسیاری از منابع دیگر کمک های مالی در دسترس در این زمان. به جای گرفتن پول از آینده خود را در نظر بگیرید با استفاده از منابع در دسترس در حال حاضر و ببینید که چقدر آنها به شما است. سپس نگاهی به گزینه های دیگر خود را. اما فکر می کنم در مورد که در آن شما باید به قرض گرفتن پول به جای بازنشستگی خود را.

3 مکان های که در آن شما باید به جای قرض گرفتن پول

وجود دارد تعدادی از نقاط شما می توانید پول دریافت کنید اگر شما واقعا به آن نیاز دارید, اما شما قطعا می خواهید برای جلوگیری از به عنوان وام, مغازه, وام payday در مکان و یا هر نوع دیگر از وام چپاولگر. اگر در همه ممکن است شما همچنین می خواهید برای جلوگیری از گرفتن آیتم هایی که با ارزش را به شما و یا اقدام مشابه. در عوض, شما باید قرض گرفتن پول از این منابع به جای...

1. خود را پس انداز اضطراری

هر صندوق اضطراری شما باید در حال حاضر زمان برای استفاده از آن! شما که پول خود را کنار بگذارند برای بار مانند این. هنگامی که منابع مالی خود را تثبیت دوباره, شما قادر خواهید بود تا خود را بازپرداخت EF و ادامه کار خود را از دیگر اهداف مالی. بیشتر از همه شما تشکر خود را بعد از زمانی که شما که پول مجموعه را برای دوران بازنشستگی خود را هنوز هم.

2. به دنبال 0% APR کارت اعتباری

اگر شما اعتبار خوب, در حال حاضر زمان مناسبی برای اهرم آن را به نفع خود. جستجو برای برخی از 0% APR کارت های اعتباری و یا وام های شخصی برای کمک به شما از طریق خشن خود را نقطه. البته از آن است که هنوز هم مهم نیست به قرض گرفتن بیش از شما می توانید پرداخت های خود را (هنگامی که شما بازگشت به کار).

3. در نظر گرفتن عدالت خانه خط اعتباری

افرادی که خود را ممکن است برخی از سهام ها در آن است. هنگامی که آن پایین می آید به آن, این است که یک وام مسکن دوم است. بنابراین شما خواهد ساخت اضافی پرداخت هر ماه. اما از آنجا که نرخ بهره بسیار پایین در حال حاضر یک خانه سهام خط اعتباری خواهد بود نسبتا ارزان قیمت که در آن منافع نگران است.

در پایان, آن مهم است برای شما را به انجام آنچه شما نیاز دارید به خودتان و امور مالی خود را. اگر برداشت پول از حساب بازنشستگی شما است آنچه شما نیاز دارید برای به دست آوردن در حال حاضر با تمام معنی شما باید. قبل از شما انجام دهد فکر می کنم در مورد برخی از این راه های دیگر شما ممکن است قادر به قرض گرفتن.

ادامه مطلبtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن