Verizon Motorola لبه+ 5G c-band

آیا هر کس دیگری توجه کنید که لبه های جدید علاوه بر پشتیبانی از n77 و N78 به عنوان Verizon توصیف آن در tech sp

توسط HALOHEKAYATHA در 26 اردیبهشت 1399

آیا هر کس دیگری توجه کنید که لبه های جدید علاوه بر پشتیبانی از n77 و N78 به عنوان Verizon توصیف آن در tech spec بخش است. که تعیین شده 5G گروه c-band طیف.

هنگامی که شما ترکیب این آگهی مشخصات فنی همراه با ورایزون نظرات در مقالات اخیر در CBRS (Verizon تنها به نظر می رسد برای نشان دادن علاقه متوسط) و c-band (که Verizon به نظر می رسد بسیار علاقه مند به) آن را به یک تصویر بسیار جالب است.

من تعجب است که Verizon است که فقط رفتن به رفتن در نور در CBRS حراج در تنها 20 یا 40 مگاهرتز و نگه داشتن آن برای 4G و تنها پس از آن پیشنهاد بسیار به شدت در باند C و استفاده از آن برای همه 5G.

این فقط یک حدس است اما IMO Verizon نمی خواهید به شریک 5G با سرعت آهسته است و ممکن است به همین دلیل آنها خیلی مردد به استفاده از DSS در مقیاس بزرگ (اگر چه من می دانم آن را در آینده). با این روش آنها می تواند با استفاده از n5 و n2 برای منطقه بزرگ 5G پوشش n77-n78 برای سریع پوشش بیش از منطقه بزرگ و هنوز هم استفاده از mmWave طیف فوق العاده متراکم مناطق بیش از حد سرعت. سپس با استفاده از تکه های کوچکتر از مجوز CBRS طیف برای تقویت 4G.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب