Verizon hotspot گزینه ؟

من در تلاش برای پازل از گزینه های کانون برای ما کابین در کوه. تا به حال ما با استفاده از هیوز ماهواره ای (اخ)

توسط HALOHEKAYATHA در 11 تیر 1399
من در تلاش برای پازل از گزینه های کانون برای ما کابین در کوه. تا به حال ما با استفاده از هیوز ماهواره ای (اخ) اما در حال حاضر وجود دارد ظاهرا جدید Verizon برج نسبتا نزدیک (8 مایل). جدید بهتر سیگنال به ما امکان استفاده از تلفن های ما (ما هر دو دارای صفحه 3) به عنوان نقاط بیشتر با خدمات قابل اعتماد, اما آن را رها کردن برای 5 دقیقه یا بیشتر در یک زمان, و آن را تنها کار می کند اگر ما با قرار دادن گوشی در یک نقطه خاص در داخل کابین.

بنابراین کانون با بهتر (یا خارجی) آنتن به نظر می رسد انتخاب منطقی. به نظر می رسد مانند Jetpack 8800 (به عنوان به خوبی به عنوان مسن تر 7730) دارای قابلیت اتصال به آنتن خارجی هر چند آنها رسما به آنها تماس بگیرید "تست پورت". احتمالا که من بیشتر قابل اعتماد سیگنال?

اما ورایزون می گوید آنها مناسب برای استفاده مداوم... پس چه اتفاقی می افتد اگر من فراموش ترک آن را در وصل 24/7 است ؟

یکی دیگر از گزینه خواهد بود چیزی شبیه به یک MoFi... اما آنها نسبتا گران و سخت برای به دست آوردن حق در حال حاضر. وجود دارد بسیاری از دیگر LTE دروازه های ارائه شده اما بسیاری از آنها به نظر نمی رسد برای حمایت از گروه 13 که همه من می توانید دریافت و یا تحویل در ماه.

در حال حاضر "نامحدود" داده... اضافه کردن داده های جدید تنها خط (Jetpack) تنها $10/month پس ما در حال حاضر خطوط متعدد, اما آن را تنها 15GB از آن تا 0.6 مگابیت در ثانیه... که ممکن است که وحشتناک است که همه ما با تلفن کانون آخر هفته گذشته و به جهنم همسر من بود و هنوز هم تماشای Netflix بکشد با آن است.

اما من چیزی در مورد اضافه کردن یک خط تلفن با داده نامحدود ($40) فعال کردن سیم کارت در دستگاه دیگری و سپس قرار دادن آن در دیتا تنها دستگاه مانند یک mofi و این امر می تواند دیده می شود به عنوان دستگاه استفاده و کانون, استفاده, به هر دستگاه محدود (به عنوان مثال 50GB برای "انجام بیشتر فضای مجاز: نامحدود") است که به جای 15GB کانون محدود ؟ ؟ ؟ این است که درست است ؟ هر چند گمان می کنم با همان قیمت من می تواند پرداخت هزینه برای چندین خطوط داده ها و مبادله از سیم کارت های (و یا اگر آنها اجرا از داده ها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن