کمپین انتخاباتی ترامپ کمک های مالی از طریق بیت کوین را می پذیرد

ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده شامل بیت کوین، ریپل XRP، اتریوم، دوج کوین DOGE، سولانا SOL، شیبا اینو (SHIB) و کار

توسط مدیر سایت در 5 خرداد 1403

ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده شامل بیت کوین، ریپل XRP، اتریوم، دوج کوین DOGE، سولانا SOL، شیبا اینو (SHIB) و کاردانو ADA هستند.

کمپین انتخاباتی ترامپ کمک های مالی از طریق بیت کوین را می پذیرد

کمپین انتخاباتی رئیس جمهور سابق ایالات متحده اکنون بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را برای کمک های مالی می پذیرد، که نشان دهنده یک تغییر اساسی در جمع آوری کمک های مالی سیاسی است.

کمپین دونالد ترامپ پذیرش کمک های مالی ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین BTC و اتریوم ETH را آغاز کرده است که نشان دهنده تغییر قابل توجهی در جمع آوری کمک های مالی سیاسی است. بر اساس داده های وب سایت کمپین، حامیان اکنون می توانند با استفاده از ارزهای سنتی فیات یا ارزهای دیجیتال از طریق کیف پول کوین بیس و متامسک مشارکت کنند. این کمک ها به کمیته های جمع آوری کمک های مالی مشترک برای کمپین ترامپ و کمیته ملی جمهوری خواهان (RNC) می رسد.

این وب‌سایت می‌گوید: «ما با افتخار به شما این فرصت را می‌دهیم که با ارزهای دیجیتال در کمپین مشارکت کنید.» ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده شامل بیت کوین، ریپل XRP، اتریوم، دوج کوین DOGE، سولانا SOL، شیبا اینو (SHIB) و کاردانو ADA هستند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال انکر (ANKR) چیست و چگونه کار می کند؟

ترامپ بر ارز دیجیتال به‌عنوان یک موضوع کلیدی در رقابت‌های کنونی ریاست‌جمهوری تاکید کرد و قول داد که کمک‌های ارزهای دیجیتال را در استراتژی جمع‌آوری کمک مالی خود ادغام کند. این اولین باری است که یکی از نامزدهای ریاست‌جمهوری امریکا از احزاب اصلی از کمک‌های مالی ارزهای دیجیتال استقبال می‌کند.

هدف کمپین ترامپ ایجاد یک ارتش کریپتو از حامیانی است که می توانند دارایی های دیجیتال خود را اهدا کنند. این استراتژی احتمالاً برای افراد جوان‌تر و آگاه به فناوری که با ارزهای دیجیتال آشنا هستند جذاب خواهد بود.

ترامپ تنها نامزدی نیست که کمک‌های ارزهای دیجیتال را پذیرفته است. پیش از این، رابرت اف کندی جونیور اعلام کرد که کمپین انتخاباتی اش بیت کوین را می پذیرد. در سال 2020، اندرو یانگ و اریک سوالول نیز کمک های مالی از طریق ارزهای دیجیتال را پذیرفتند.

پذیرش ارزهای دیجیتال چندین مزیت مانند زمان تراکنش سریع تر، کارمزد کمتر و پتانسیل جذب پایگاه اهداکننده جهانی را به همراه دارد. برای کمپین ترامپ، این یک حرکت استراتژیک برای نفوذ به جامعه کریپتو و مدرن سازی عملیات جمع آوری کمک است.

با نزدیک شدن به انتخابات در 5 نوامبر، تأثیر اهدای ارزهای دیجیتال بر تأمین مالی کمپین به دقت بررسی خواهد شد. ادغام ارزهای دیجیتال در کمپین های سیاسی می تواند به یک روش استاندارد تبدیل شود و نقش ارزهای دیجیتال را در اکوسیستم مالی تقویت کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

منبع : https://nipoto.com/mag/trump-campaign-now-accepts-bitcoin

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن