ایالات متحده آمریکا دریافت Sony Xperia 1 II در ماه ژوئن. Netwokr باز برای تمام دستگاه های سونی.

تمام rumores ما شنیده در مورد آینده سونی Xperia 1 دوم درست نبود.این دستگاه به نظر می رسد برای $1,199 در ایالا

توسط HALOHEKAYATHA در 6 خرداد 1399
تمام rumores ما شنیده در مورد آینده سونی Xperia 1 دوم درست نبود.

این دستگاه به نظر می رسد برای $1,199 در ایالات متحده و €1,199 در منطقه یورو است.

اما یک مشکل بزرگ وجود دارد با ایالات متحده آمریکا آزادی نه تنها این دستگاه بسیار قیمت آن را نیز پشتیبانی نمی کند 5G است که بسیار عجیب و غریب برای این کشور است.

اگر شما هنوز هم علاقه مند به خرید این مدل شما می توانید انجام دهید شروع ژوئن 1. اگر شما با قرار دادن شما در قبل از ژوئن 28, شما می توانید یک جفت از سونی WF-1000XM3 واقعی بی سیم از earbuds با فعال لغو سر و صدا. تلفن را کشتی در آمریکا در جولای 24.

Sony Xperia 1 II یک دستگاه بزرگ ما نمی استدلال می کنند که با, اما ارزش آن را بالا قیمت ؟ ما نمی دانیم که ما را بررسی کنید در اسرع وقت آن را به نظر می رسد در بازار است.

در حال حاضر با این حال شما می توانید یک سفارش در SIM-UNLOCK.NET سایت به حذف هر گونه شبکه محاصره از خود سونی دستگاه.

لطفا اگر شما هر گونه تلاش می کند از چپ به وارد کردن کد آنلاک.

اگر شما می توانید یک سفارش در اینجا:

Sony network unlock code

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.

ادامه مطلب: https://cellphoneforums.net/newthrea...#ixzz6NXBinE6htinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب