آنلاک + پورت کردن -- بیش از حد بلند پروازانه است ؟

بنابراین من باید این HSN موتور E5 بسته نرم افزاری. من قصد گرفتن آن را از حالت قفل در پایان من 1 سال از خدمات.

توسط HALOHEKAYATHA در 6 خرداد 1399
بنابراین من باید این HSN موتور E5 بسته نرم افزاری. من قصد گرفتن آن را از حالت قفل در پایان من 1 سال از خدمات. فقط برای هک از آن من نیز به فکر پورت کردن شماره من بعد از این سال است.

Tracfone را آنلاک سیاست می گوید: (https://www.tfwunlockpolicy.com) –
"- مشتریان باید به حال خود قفل دستگاه فعال در TracFone خدمات برای کمتر از 12 ماه بازخرید زمان کارت در کمتر از 12 ماه و نه تا به حال خود را به شماره تلفن بازیافت شده و یا منتقل شده.
- مشتریان باید این درخواست موقت بازکردن راه حل در حالی است که خدمات خود را فعال و یا ظرف 60 روز پس از فعال خدمات روز منقضی خواهد شد. این 60 روز مهلت امر حتی اگر مشتری شماره تلفن بود و بازیافت شده و یا منتقل شده."

می تواند آگاه مردمی در اینجا لطفا به من بگویید اگر این منظور از انجام کارهایی که به من کمک خواهد کرد رسیدن به باز کردن قفل به علاوه پورت کردن –
1. به محض این که 12 ماه تا درخواست کد آنلاک از Tracfone.
2. امیدوارم باز کردن قفل کار می کند و بدون دردسر و گوشی قفل شده است در عرض یک هفته.
3. پس Tracfone شماره تلفن باقی می ماند زندگی می کنند برای برخی از زمان (یک ماه؟), پورت کردن شماره تلفن به حامل های مختلف.

آیا این کار ؟ با تشکر از کمک شما مثل همیشه!

(جهت مشاهده فرم خرید من هرگز منتقل شده از هر یک از شماره های من, بنابراین من یک کل تازه وارد با پورت استراحتی! زمانی که من ثبت نام برای سیم کارت های اعتباری, تخفیف, من فقط درخواست یک شماره جدید)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن