باز کردن قفل با وای فای Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G & S20 5G با کد IMEI [1-24h]

یاد بگیرید چگونه به باز کردن قفل با وای فای سامسونگ S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G & S20 5G با کد IMEI -

توسط HALOHEKAYATHA در 5 خرداد 1399
یاد بگیرید چگونه به باز کردن قفل با وای فای سامسونگ S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G & S20 5G با کد IMEI - تحویل سریع 1-24h. Samsung Galaxy S20 عالی اخیر انتشار توسط سامسونگ. آن است که محبوب در میان طرفداران سامسونگ و شناخته شده به عنوان پر فروش ترین گوشی در سال 2020 است. آن را به یک صفحه نمایش بزرگ و با وضوح بالا. آن می آید با اندروید 10 و ارائه می دهد همه از آخرین امکانات برای تحقق نیازهای مختلف مشتریان است. بدون شک ویژگی های آن و عملکرد بالا اما هزینه های آن کمی بالاتر است. این است دلیل که چرا هر کس نمی تواند آن را تقبل کنند. اما مردم با گزینه ای برای خرید سامسونگ S20 از شخص ثالث خرید.
Name: unlock-xfinity-s20-series.jpg
Views: 0
Size: 223.7 KB

امروز ما را پوشش دهد که چگونه شما می توانید باز کردن سامسونگ Xfinity S20 با استفاده از یک کد باز. ما شما را با تمام مراحل برای باز کردن قفل تلفن خود را امروز به طور دائم.
به یاد داشته باشید اگر شما خرید یک تلفن همراه از شخص ثالث شبکه حمل آن را با قیمتی کمتر از قیمت واقعی آن. آن در نظر گرفته شده است یک گزینه خوب زمانی که شما یک بودجه محدود و مایل به خرید با ارزش های همراه. از سوی دیگر فراموش نکنید که شخص ثالث ارائه دهنده خدمات شبکه قرار می دهد محدودیت در چنین تلفن. به این معنی که شما می توانید تنها با استفاده از یک شبکه است که در گوشی که از آن شما آن را خریداری. شما می توانید تغییر سیم کارت یا شبکه به هر شبکه دیگر. چنین گوشی تلفن قفل شده و باید تمام محدودیت ها که شامل استفاده از شبکه. به همین دلیل شما باید در نظر بگیرید باز کردن قفل خود را Xfinity S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G & S20 5G امروز با استفاده از یک کد باز. شما می توانید خواندن تمام مستقیم به جلو گام های زیر است.

تکمیل مراحل برای باز کردن قفل با وای فای Samsung Galaxy S20 فوق العاده 5G, S20 Plus 5G & S20 5G

مرحله 1: بازدید از باز کردن قفل صفحه برای سامسونگ Xfinity S20 در وب سایت ما: https://store.unlockboot.com/unlock-...ne/?service=15

مرحله 2: در حال حاضر چک کردن IMEI گوشی خود را. شما به سرعت می توانید گوشی خود را IMEI با شماره گیری *#06# در گوشی خود را.

Name: imei-s20.jpg
Views: 0
Size: 65.8 KB

مرحله 3: در حال حاضر شما باید برای قرار دادن IMEI در زمینه های ورودی در این سایت. با کلیک بر روی باز کردن در حال حاضر را فشار دهید.

گام 4: ارائه اطلاعات تماس و پرداخت به باز کردن Xfinity Galaxy S20 به طور دائم.

مرحله 5: پس از آن ما شروع به باز کردن قفل گوشی خود را با استفاده از IMEI گوشی خود را. شما را دریافت خواهد کرد ما کد تولید شده را در ایمیل خود. به شما خواهد شد با استفاده از این کد برای باز کردن قفل گوشی خود را.

مرحله 6: قرار دادن جدید شبکه سیم کارت در گوشی خود را. پس از تغییر سیم کارت آن را درخواست کد. قرار دادن کد باز بر روی گوشی کلیک کنید و برای باز کردن قفل تلفن.

Name: s20-unlock-code-enter.jpg
Views: 0
Size: 77.2 KB

که تمام است. شما می توانید با استفاده از تلفن خود را در هر منطقه و برای هر سیم کارت شبکه است.
مزایای استفاده از خدمات ما به باز کردن قفل با وای فای S20 Plus 5G, S20 5G & S20 فوق العاده 5G

چندین مزایای استفاده از با استفاده از حرفه ای ما را باز کند خدمات است. شما می توانید از تمام دلایل زیر برای استفاده از خدمات ما.

  • ما می توانید گوشی خود را به طور دائم با استفاده از IMEI گوشی خود را. وجود دارد بدون نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر.
  • اتهامات ما آنلاک خدمات مقرون به صرفه هستند. همچنین ما ارائه می دهیم بازپرداخت اگر ما موفق به باز کردن گوشی خود را در هر مورد.
  • شما می توانید با استفاده از خود گوشی تلفن در هر کشور در جهان است. بدون نیاز به پرداخت هزینه رومینگ است.
  • شما مجاز به استفاده از هر شبکه را بر روی تلفن خود را. این کمک خواهد کرد که شما را به استفاده از ویژگی های چند ارائه دهندگان شبکه.


لطفا با ما تماس بگیرید Facebook, Whatsapp و یا چت زنده اگر شما هر گونه سوال اضافی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب