باز کردن قفل با وای فای Note 10 & Note 10 به علاوه به طور دائم با کد [تحویل سریع]

Samsung Galaxy NOTE 10 است که به تازگی منتشر شده گوشی هوشمند که همراه با برخی از ویژگی های بزرگ است. آن است ک

توسط HALOHEKAYATHA در 21 اردیبهشت 1399
Samsung Galaxy NOTE 10 است که به تازگی منتشر شده گوشی هوشمند که همراه با برخی از ویژگی های بزرگ است. آن است که حاکم بر بازار با توجه به آخرین امکانات و گزینه های. مثل همیشه سامسونگ شامل برخی از بهترین ویژگی های است که شامل نمی شد در بسیاری از گوشی های هوشمند است. صدها و هزاران نفر از تلفن های همراه در حال حاضر به فروش می رسد و مردم هنوز آنها را خرید. هر کس می خواهد به خرید Galaxy NOTE 10 اما مشکل این است که آن قیمت بزرگ. اما وجود دارد یک راه جایگزین برای خرید آن در قیمت ارزان تر. شما می توانید این گوشی را از یک شبکه ارائه دهنده. اگر شما نمی دانید که در مورد آن اجازه دهید ما به شما بگویم. هنگامی که شما سفارش یک تلفن از یک ارائه دهنده خدمات شبکه مانند Xfinity, ورایزون و با حداکثر سرعت دویدن ، شما تلفن را در یک نسبتا قیمت پایین تر.
شما همچنین می توانید تلفن را در اقساط آسان که قطعا به شما سهولت در حالی که برای خرید گوشی. در حال حاضر شما فکر می کنم که چرا همه مردم به خرید دستگاه های از جمله ارائه دهندگان شبکه. نیز وجود دارد برخی از محدودیت در گوشی های که خریداری شده از ارائه دهندگان شخص ثالث.

باز برای Xfinity توجه داشته باشید 10 & Note 10+ با تماس با Xfinity حامل

دو روش وجود دارد برای باز کردن قفل خود را Xfinity توجه داشته باشید 10. روش اول این است که تماس با ارائه دهنده شبکه برای باز کردن قفل گوشی خود را و تمام پایان قرارداد. این روش طول می کشد زمان بیشتر و پیچیده تر است. شما نیاز به مطمئن شوید که شما در حال انجام خود را در شرایط زیر.

  • آنها را بپرسید اگر شما زمان قرارداد به اتمام است یا نه.
  • شما باید صرف 60 روز با یک شبکه فعال بر روی تلفن خود را.
  • گوشی خود را باید گزارش را از دست داده و یا استفاده در هر گونه فعالیت های جنایی.

باز کردن قفل با وای فای Note 10 Plus و Note 10 با کد با استفاده از شخص ثالث امن خدمات

روش دوم این است که تماس با هر شخص ثالث آنلاک خدمات در اینترنت است. وجود دارد بسیاری از خدمات اما بسیاری از آنها جعلی هستند به عنوان آنها را به استفاده از اطلاعات شما و گرفتن پول تنها. تنها راه حل unlock your Galaxy NOTE 10 با استفاده از اعتماد خدمات. وجود دارد بدون نیاز به انجام هر نوع شرایط برای باز کردن قفل گوشی خود را از هر حامل.

اگر شما یک Xfinity توجه داشته باشید 10 و می خواهید برای باز کردن آن برای لذت بردن از ویژگی های کامل شما در جای مناسب هستند. امروز ما به شما چگونه شما می توانید خود را باز کند Xfinity توجه داشته باشید 10 با کد. کل فرایند طول می کشد تنها چند دقیقه است و بسیار ساده و آسان است. همه شما نیاز به تماس با ما و ما به باز کردن قفل گوشی شما در عرض چند دقیقه. ما باید IMEI دستگاه خود را برای باز کردن اهداف. این سریال 15 رقمی شماره منحصر به فرد است که مورد استفاده برای شناسایی گوشی. اگر شما نمی دانید که IMEI گوشی خود را نگران نباشید شما می توانید آن را با شماره گیری *#06# را از گوشی.

در اینجا این است که فرآیند کامل از چگونه شما می توانید خود را باز کند Xfinity توجه داشته باشید 10 با ما

مرحله 1: اول از همه برو به وب سایت ما و بازدید از باز کردن صفحه خود را Xfinity NOTE 10 https://store.unlockboot.com/unlock-...ne/?service=10

مرحله 2: در حال حاضر با وارد کردن شماره IMEI گوشی خود را که شما با شماره گیری *#06#.

Name: note-10-unlock.jpg
Views: 3
Size: 71.2 KB

مرحله 3: در حال حاضر با وارد کردن آدرس ایمیل و کامل پرداخت مورد نیاز برای باز کردن قفل گوشی خود را.

مرحله 4: پس از 1-24 ساعت شما یک ایمیل با کد باز.

Name: note-10-unlock-code.jpg
Views: 3
Size: 13.7 KB

گام 5: در حال حاضر فقط قرار دادن یک سیم کارت از دیگر حامل و کد را وارد کنید/s - دستگاه شما باز خواهد شد به طور دائم برای هر حامل در این سیاره است.
احساس رایگان برای تماس با ما اگر شما هر گونه سوال اضافی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن