باز ما GSM/VZW N61/N56 سرویس سیاست های آیفون 6/6+/6/6+/SE/7/8/8+/X/Xr/Xs/Xs Max/11/11 Pro & Max

این سریال بر اساس راه حل به کارخانه باز ما GSM/VZW N61/N56 سرویس سیاست های آیفون 6, 6+, 6, 6+, SE, 7, 8, 8+,

توسط HALOHEKAYATHA در 4 مرداد 1399
این سریال بر اساس راه حل به کارخانه باز ما GSM/VZW N61/N56 سرویس سیاست های آیفون 6, 6+, 6, 6+, SE, 7, 8, 8+, X, Xr, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro & 11 Pro Max توسط IMEI برای هر سیم کارت در جهان (1 تا 3 روز زمان پردازش). هر زمان که اپل در نسخه جدید آیفون می آید با برخی از ویژگی های بزرگ جدید. اما هزینه این دستگاه همیشه بالا است و هر کسی نمی تواند آن را تقبل کنند. اکثر ارائه دهندگان شبکه آغاز ارائه در قرارداد اپل در قیمت های پایین تر. اما معمولا دستگاه های قفل شده را که حامل. برای مثال هنگام خرید یک آی فون از یک حامل خاص شما تنها مجاز به استفاده از سیمز که از حامل. خوشبختانه, UnlockBoot است که در اینجا برای کمک به شما برای حذف این محدودیت و استفاده از دستگاه خود را با هر سیم کارت شما می خواهید در حالی که نگه داشتن گارانتی معتبر.
Name: unlock-verizon-xs-xr.jpg
Views: 2
Size: 172.9 KB

باز ما GSM/VZW N61/N56 سرویس سیاست های آیفون 6, 6+, 6, 6+, SE, 7, 8, 8+, X, Xr, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro & 11 Pro Max & Verizon iPhons توسط IMEI دائم

هنگامی که شما خرید یک آی فون از یک حامل به شما خواهد شد برخی از محدودیت ها را بر روی تلفن خود را. این است که واقعا راحت نیست اگر شما می خواهید به استفاده از دیگر سیمز در کشور خود و یا محلی سیم کارت در هنگام سفر. اما وجود دارد یک مقام رسمی آنلاک آیفون خدمات است که ما ارائه. این را حذف محدودیت های شبکه, بنابراین شما می توانید با استفاده از هر سیم کارت در جهان - به طور دائم. در اینجا برخی از ویژگی های داشتن یک گوشی آیفون:

  • گوشی خود را در ارزش افزایش خواهد یافت بنابراین شما می توانید آن را به فروش برساند بعد از آن به عنوان یک شبکه قفل دستگاه.
  • شما قادر خواهید بود به استفاده از هر سیم کارت بدون هیچ گونه محدودیت. شما می توانید به دیگر هر زمان شما می خواهید.
  • شما قادر خواهد بود برای استفاده بین المللی سیمز در هر منطقه در سراسر جهان است. به عبارت دیگر گوشی شما خواهد بود شبکه-رایگان.

بنابراین اگر شما آماده برای کارخانه خود را باز کند Verizon آمریکا GSM/VZW N61/N56 سرویس سیاست های آیفون 6, 6+, 6, 6+, SE, 7, 8, 8+, X, Xr, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro & 11 Pro Max, همه شما باید انجام دهید این است که به مراحل زیر را دنبال کنید:

مراحل باز کردن ما GSM/VZW N61/N56 سرویس سیاست های آیفون 6, 6+, 6, 6+, SE, 7, 8, 8+, SE2, X, Xr, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro & 11 Pro Max به طور دائم

مرحله 1: ابتدا به ورایزون آیفون باز کردن قفل صفحه: - https://store.unlockboot.com/unlock-verizon-iphone/

مرحله 2: پیدا کردن و وارد کردن شماره IMEI (شما می توانید آن را با شماره گیری *#06# از طریق تلفن و یا با رفتن به settings - general - about).

Name: find-imei-iphone-x.jpg
Views: 2
Size: 148.7 KB

مرحله 3: با کلیک بر روی باز کردن در حال حاضر را فشار دهید برای شروع. به شما خواهد شد هدایت می شوید به سبد خرید پرداخت نهایی و صفحه. جزئیات تماس خود و یک آدرس ایمیل معتبر.

مرحله 4: با کلیک بر روی ادامه به دکمه پی پال و پرداخت کامل برای باز کردن خدمات.

پس از 1-3 روز ما برای شما ارسال یک ایمیل تایید که آی فون خود را قفل شده است به طور دائم.

باز خود را به ورایزون آیفون در حال حاضر

پس از دریافت ایمیل تایید از UnlockBoot, شما باید برای قرار دادن یک سیم کارت از شبکه های مختلف ارائه دهنده و اتصال آن به شبکه Wi-Fi برای تکمیل آنلاک. و سپس دستگاه خود را باز خواهد شد به طور دائم برای هر سیم کارت در جهان بدون هیچ گونه شبکه محدودیت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن