باز کردن Galaxy A10e/A20/A50 Tracfone مستقیم بحث Net10 و کل بی سیم از طریق USB فوری

راهنمای در مورد چگونه شما می توانید باز A10e/A20/A50 (S102DL, S205DL و S506DL) قفل شده است به Tracfone, Strai

توسط HALOHEKAYATHA در 2 خرداد 1399
راهنمای در مورد چگونه شما می توانید باز A10e/A20/A50 (S102DL, S205DL و S506DL) قفل شده است به Tracfone, StraightTalk کل بی سیم یا Net10 از طریق کابل USB به طور دائم. اگر شما یک TracFone یک سری از گوشی های هوشمند و می خواهید برای باز کردن آن به طور دائم در مورد آن نگران نباشید دیگر. ما به شما بگویم که چگونه شما می توانید به طور دائم خود را باز کند TracFone/Net10/Straight Talk A10e A20 یا A50 تلفن با استفاده از برخی از مراحل ساده. این مراحل عبارتند از: با استفاده از IMEI گوشی خود را برای تولید یک کد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن قفل گوشی خود را. اگر آن را برای تلفن های موبایل پیچیده و پیچیده به شما ما در اینجا به شما کمک کنند. در واقع هنگامی که شما خرید یک گوشی هوشمند از یک ارائه دهنده خدمات شبکه مانند TracFone شما می توانید برخی از محدودیت ها بر روی تلفن همراه خود را.
Name: samsung-a20-unlock.jpg
Views: 16
Size: 122.5 KB

شما می توانید با استفاده از هر سیم کارت به عنوان آن مجاز نمی باشد توسط این شرکت است. شما نیز مجاز به استفاده از تلفن در یک منطقه خاص و یا پرداخت هزینه رومینگ است. این محدودیت را با استفاده از تلفن محدود و گاهی اوقات خسته کننده است. بنابراین برای مثال اگر شما یک تاجر است که سفر از طریق مختلف شهرها و ایالات متحده اغلب شما نمی توانیم به چنین محدود تلفن. چه راه حلی برای این مشکل ؟ آن گردیده است. همه شما نیاز به تماس با ما به ما برخی از اطلاعات و ما بقیه انجام دهد ،
آن است که همیشه آسان برای خرید یک گوشی هوشمند از یک شبکه ارائه دهنده خدمات به آنها ارائه آسان نصب برنامه ها و معاملات بزرگ است که شما نمی توانید مقاومت در برابر. اما اگر شما فراموش نکنید که این شبکه محدودیت زمانی که برای خرید گوشی از Tracfone مستقیم بحث Net10 و یا در کل بی سیم, شما هنوز هم می تواند این مشکل را حل کند. ما با استفاده از IMEI روش برای باز کردن قفل گوشی های هوشمند خود را. این سریال 15 رقمی شماره منحصر به فرد است که مورد استفاده برای شناسایی یک تلفن. هر تلفن در جهان منحصر به فرد IMEI بنابراین نمی توان آن را مخلوط با هر دستگاه دیگر. اگر شما نمی دانید که دستگاه شما شماره IMEI شما می توانید آن را از تنظیمات برنامه زیر در مورد دستگاه بخش است. IMEI نیز چاپ شده روی جعبه گوشی های هوشمند. بنابراین اگر شما دستگاه خود را IMEI در حال حاضر این مراحل را دنبال کنید برای باز کردن خود را A10e/A20/A50.

تکمیل مراحل برای باز کردن Galaxy A10e/A20/A50 (S102DL, S205DL و S506DL) قفل شده است به Tracfone مستقیم بحث Net10 و کل بی سیم از طریق USB فورا

مرحله 1: ابتدا به ما به باز کردن قفل صفحه را انتخاب کنید Samsung Tracfone بازکردن هر مدل: https://store.unlockboot.com/unlock-...ne/?service=11

مرحله 2: پیدا کردن IMEI دستگاه (شماره گیری *#06# و یا شما می توانید آن را در تنظیمات - درباره) و سپس آن را وارد کنید در وب سایت. پس از قرار دادن IMEI شما نیاز به ما ارائه برخی جزئیات دیگر مانند ایمیل اطلاعات است.

Name: galaxy-s10-imei.jpg
Views: 14
Size: 40.5 KB

مرحله 3: در حال حاضر فقط کامل پرداخت و ما شروع به کار بر روی تلفن همراه خود را.

گام 4: ما به شما یک ایمیل ارسال با دستورالعمل برای ارتباط با ما و شروع از راه دور usb آنلاک روند خود را Tracfone مستقیم بحث Net10 & TotalWireless A10/a10e/A20/A50 گوشی های هوشمند.

مرحله 5: به دنبال دستورالعمل و اتصال با تکنسین های ما در زندگی می کنند چت: https://www.unlockboot.com/chat/

مرحله 6: ما در ارتباط با شما و باز کردن قفل دستگاه از راه دور در 5-10 دقیقه.

تبریک شما قفل گوشی خود را به طور دائم!


شما هم اکنون می توانید این را در هر نقطه از جهان با هر شبکه سیم در آن است. وجود دارد برخی از مزایای دیگر از باز کردن قفل گوشی خود را به عنوان به خوبی. برای مثال ارزش فروش مجدد تلفن همراه خود را افزایش می دهد اگر شما به طور دائم آن را باز کند. همچنین شما نمی هر گونه تلفن همراه محدودیت بنابراین شما لذت بردن از بهترین گوشی های هوشمند خود را. بنابراین اگر شما به دنبال برای باز کردن قفل خود را Tracfone مستقیم بحث Net10 & Total Wireless A10e/A20/A50 تلفن, شما می توانید با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهد کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب