طرح نامحدود معمای

بچه ها من نیاز به برخی از مشاوره. در اینجا حقایق: من با توجه به برش طناب در $260 بازی سه گانه Comcast طرح (مط

توسط HALOHEKAYATHA در 27 اردیبهشت 1399
بچه ها من نیاز به برخی از مشاوره. در اینجا حقایق:
  • من با توجه به برش طناب در $260 بازی سه گانه Comcast طرح (مطمئنا افزایش در ماه ژوئن به عنوان یکی دیگر از 12 ماه منقضی می شود). رفتن کامل جریان با Netflix, Hulu, Philo و آمازون نخست به نظر می رسد راه رفتن برای من.
  • من زمان کابل طرح شامل من تلفن خانه. من می خواهم به نگه داشتن خانه من شماره تلفن.
  • جایگزین های من خانه خدمات تلفن با $20 یا 25 دلار نامحدود Tracfone طرح است.
  • من در حال حاضر یک تاج Tracfone با PayGo توازن (10,000 بحث; 11,600 متون و 20 گیگابایت اطلاعات) و یک سرویس تاریخ پایان دسامبر سال 2025 است.
  • من گرفتن یک جدید سامسونگ A51 تلفن.

در اینجا دو سناریو من با توجه به:

سناریو 1) پرداخت 20 دلار و پورت من خانه شماره به من موجود حساب Google Voice; گوگل اجازه می دهد تا دو عدد اگر ما پرداخت هزینه من درک می کنم. فعال کردن فضای مجاز: نامحدود طرح در A51 تلفن و قرار دادن تاج و تخت من تلفن در یک کشو با دیگر گوشی های قدیمی من جمع شدن.

متاسفانه پس از آن من در زمان PayGo توازن دریافت گرفتاری نشسته در برزخ است. و مگر من بازگشت به PayGo من هرگز استفاده از آن دقیقه و متون و پول خود را هدر رفته آنها را جمع آوری.

سناریو 2) حفظ تاج و تخت من فعال موجود PayGo توازن و سرویس تاریخ. فعال کردن فضای مجاز: نامحدود طرح جدید A51 با من شماره تلفن منزل منتقل شده است. هر دو تاج و تخت من و A51 فعال خواهد بود.

من فکر کردم با سناریو #2 من انباشته بزرگ PayGo مانده است که من هرگز دوباره استفاده کنید اگر من باقی می ماند در طرح نامحدود. تمام دقیقه ها و متون به هدر خواهد رفت. با نگه داشتن تاج و تخت من فعال, من هنوز هم می تواند استفاده از من PayGo توازن بالا نیاز اضافی فعال تلفن استفاده کنید. مسلما من کاملا نمی نیاز به یکی دیگر از تلفن های فعال. من در حال حاضر یک نسخه پشتیبان تهیه فلیپ تلفن فعال در PagePlus. اما به نظر می رسد چنین شرم آور به صرف تمام پول جمع من PayGo توازن و خدمات روز به اجازه دهید آنها را در رنج کشیده Tracfone برزخ است. حتی اگر من هرگز استفاده از PayGo گوشی حداقل آن فعال است برای امکان.

وجود دارد برخی از مزایای من دیدن نیست به همین دلیل سناریو #1 خواهد بود بهتر جایگزین ؟ مانند وجود دارد یک دلیل داشتن PayGo توازن و سرویس تاریخ متصل به خود را طرح نامحدود است یک ایده خوب است ؟ من نمی فهمم اگر ما اجرا اختصاص داده شده داده های ماهانه مبلغ در طرح نامحدود آن جلب خواهد شد از ما موجود PayGo داده های تعادل. به طوری که بهره مند است. اما من به سختی استفاده از تلفن همراه و تجمع قابل ملاحظه داده های تعادل پس از چند ماهانه rollovers از طرح نامحدود. من احتمالا با شروع از $30 3GB برای چند ماه به جمع آوری برخی از داده ها و سپس سوئیچ را به 20 دلار 1GB قصد سوار شدن به آن را.

یکی دیگر از سود بالقوه به سناریو #1 30 روز در طرح نامحدود نگه دارید من سرویس PayGo تاریخ فعال پس از دسامبر سال 2025 است.

من نیز کنجکاو آنچه که دیگران انجام می دهند که با توجه به حرکت از PayGo به نامحدود با توازن خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن