تلاش برای نوشیدن آب بیشتر و چیزهای دیگر من فکر کردن در مورد!

ارسال شده توسط Kalyn دنی در آوریل 29 سال 2020 این پست به نکته عالی برای هر کسی (مثل من) که همیشه در تلاش بر

توسط HALOHEKAYATHA در 10 اردیبهشت 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در آوریل 29 سال 2020

این پست به نکته عالی برای هر کسی (مثل من) که همیشه در تلاش برای نوشیدن آب بیشتر به علاوه چند چیز دیگر من شده فکر کردن در مورد!

زمانی که من به اشتراک گذاشته راهنمایی من برای رشد پیاز سبز من قول داده من می خواهم شروع دوباره با نوشته های گاه به گاه از چیزهایی که من فکر کردن در مورد بنابراین در اینجا یکی دیگر از مجموعه ای از چیزهایی که در ذهن من به تازگی. اما برای اولین بار چگونه هر یک انجام می دهند در حالی که همه گیر جهانی است, نگه داشتن بسیاری از ما در خانه ؟ من قصد ندارم به دروغ من تا به حال برخی از روز که در آن من واقعا دچار احساس بی حوصله و بی قرار و آرزوی من برای به انجام رساندن همه چیز نیست همیشه آنچه در آن می تواند در طول این زمان. اما غالبا من انجام خوب و احساس سپاسگزار من یک کار که در آن من در حال حاضر کار در خانه و یخچال فریزر و شربت خانه که همیشه به خوبی مواجه نگردند در خانه.

من خودم به چالش کشیدن به نوشیدن آب بیشتر

یکی از چیزهایی که من دست در طول این زمان در حال رفتن به ورزشگاه جایی که من کار کردن با یک مربی بخشی از زمان من را در مسیر. در حالی که در ورزشگاه بسته شده من مربی امی در حال انجام آنلاین تناسب اندام و سلامتی چالش با مشتریان خود را که شامل نوشیدن مقدار زیادی آب است. (او توصیه نیمی از وزن بدن خود را در اونس.) نوشیدن آب به اندازه کافی چیزی است که همیشه یک چالش برای من اما چند سال پیش من یک مجموعه از شیشه و بطری های آب برای یخچال (لینک های وابسته) که واقعا به من کمک کرد با این هدف است. در عکس بالا می بینید چگونه بطری به اندازه کافی بزرگ برای اضافه کردن تکه های یخ و من که زمانی که هوا واقعا گرم است. در طول ماه های زمستان من فقط نگه داشتن بطری در یخچال پر از آب که سرد است به اندازه کافی برای من. بطری نگه داشتن 18 اونس آب و من سعی کنید به نگه داشتن یک نزدیک و نوشیدن از آن اغلب در تمام طول روز طولانی است. و هیچ چیز به من کمک کرد نوشیدن بیشتر آب از داشتن این بطری های شیشه ای از آب سرد همیشه آماده در یخچال!


Foods to Boost Mood collage

من در تلاش برای خوردن غذاهایی که افزایش خلق و خوی خود را

من مطمئن هستم نه تنها کسی که در مبارزه با وعده غذایی به راحتی در حال حاضر. (ما باید یک دلیل خوب برای نیاز به راحتی شما را قبول ندارند؟) اما من می خواهم این ایده از مواد غذایی سالم است که می تواند در ما احساس بهتر و خوشحال بود که این لیست از مواد غذایی برای افزایش خلق و خوی خود را از سی ان ان تا به حال برخی از سبزیجات و غذاهای دیگر من واقعا دوست دارم. بنابراین سعی کردم به خوردن چیزهایی مانند هوا سرخ ماهی قزل آلا برای اسیدهای چرب امگا-3 و کلم بروکلی و کلم بروکسل و برگ سبزی برای فولات (که مبارزه با افسردگی است.) و اگر چه من نمی خوردن مقدار زیادی از غلات من شده اند با کشیدن مورد علاقه من کم کربوهیدرات نان پیتا نان از فریزر بسیار به طور منظم. چک لیست در سی ان ان برای دیدن آنچه که دیگر خلق و خوی افزایش مواد غذایی توصیه می کنند.

آیا شما ساخت بسیاری از فریزر خود را ؟

من خیلی ممنون من یک فریزر بزرگ در طول این زمان زمانی که من می خواهم برای جلوگیری از رفتن به فروشگاه و برای سال های بسیاری من یک فن از انجماد آبلیمو و آب لیمو تازه. و در طول سال من تا به حال یک باغ سبزی من نوشت: مجموعه ای از راهنمایی برای انجماد سبزیجات تازه, باغ, گوجه فرنگی و سبزیجات. من هم به تازگی برخی از راهنمایی های خوب در MarthaStewart.com که در آن دوست من Amy Sherman نوشت: در مورد راهنمایی برای انجماد سبزیجات و گیاهان. شما در حال انجماد چیزهایی بیشتر از حد نرمال در حالی که شما در خانه ؟ شما می توانید با استفاده از دسته برای یخ می تواند در وبلاگ من برای پیدا کردن غذاهای که در آن شما می توانید یخ باقی مانده برای لذت بردن از دوباره بعد.

Slow Cooker Favorites

در حال اجاق آهسته Making a Comeback?

من که یک سایت که در آن من در پیدا کردن و به اشتراک گذاری آرام پز یا فشار اجاق گاز دستور غذاها (از Kalyn آشپزخانه و بسیاری از وبلاگ ها در سراسر وب.) و متوجه شدم که در سایت است که اجاق گاز آهسته دور یو پی اس به نظر می رسید محبوب تر از حد معمول است. سپس چند هفته یک دور کردن از ده Slow Cooker Recipes سال 2013 به طور ناگهانی تبدیل شد به محبوب ترین پست در Kalyn آشپزخانه! (بدیهی است که آن را در جایی برجسته اما من هرگز قادر به آن را پیگیری کردن.) برای چند هفته در حال حاضر است که در ادامه به یکی از بیشترین بازدید پست ها در سایت بنابراین بدیهی است که مردم در حال بیرون کشیدن اجاق گاز آهسته تر در حالی که اغلب آنها در خانه گیر کرده. شما ممکن است بخواهید برای بررسی از تمام Slow Cooker Recipes اگر شما کسی است که هنوز هم با استفاده از آرام پز!

بیشتر از همه من عاشق راه مردم در حال کمک و حمایت از دیگران

من الهام تقریبا روزانه با داستان چگونه مردم در حال کمک به یکدیگر و یا نشان دادن حمایت در طول این زمان دشوار از جمله این 99 ساله است که مطرح شده 15 میلیون دلار با راه رفتن در باغ خود مردم در سراسر جهان ساخت ماسک های مردم در شهرهای بزرگ کف زدن برای نشان دادن حمایت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و رستوران دادن مواد غذایی رایگان برای کسانی که در حال مراقبت از coronavirus بیماران. اعمال شگفت انگیز از محبت انسان و مسئولیت شرکت های بزرگ اتفاق می افتد هر روز.

آیا شما فکر کردن در مورد در حال حاضر ؟

اگر شما را دیده ام چیزی بر روی وب که شما منتقل مشخصی علاقه خود را و یا الهام بخش شما برای انجام کاری بهتر من دوست دارم به شنیدن در مورد آن را در نظرات. و ایمن ماندن همه!

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de