مشکل انتقال از صفحه پلاس

من با داشتن یک پشته از مشکل گرفتن شماره من منتقل شده از صفحه به علاوه. من می خواهم به حرکت تعداد قابل مشاهده

توسط HALOHEKAYATHA در 23 خرداد 1399
من با داشتن یک پشته از مشکل گرفتن شماره من منتقل شده از صفحه به علاوه. من می خواهم به حرکت تعداد قابل مشاهده آن را به عنوان سرعت بهتر در منطقه و برنامه های حزب کمتر گران است.

قابل مشاهده تنها چت از پشتیبانی از تماس های تلفنی. من با استفاده از IMEI من به عنوان شماره حساب و پین درست است که صفحه به علاوه تایید کرده است بارها و بارها هر دو درست است اما پورت نگه داشتن رد شدن توسط PP به عنوان نادرست شماره حساب. من سعی کردم ارسال پورت درخواست بسیاری از موارد بیش از دو ماه هم با نتایج مشابه.

صفحه Plus انتقال dept میگه شماره حساب درست است اما آنها تنها ده ثانیه به تصویب یک پورت درخواست و برای این کار باید به صورت دستی تایید شده بنابراین اگر آن را می توان درست است که دوم آنها را تایید خواهد کرد. ما تلاش کرده اند اما قابل مشاهده دسته های خود را به پورت درخواست بنابراین به تازگی با ارسال درخواست فرستاده نمی شوند بلافاصله به PP و هیچ کس نمی خواهد به من بگویید چه زمان بندر مشاغل اجرا کنید. PP نگه می دارد که برای من صورتحساب ماهانه با اطلاعات حساب که البته من ندارد.

امروز یکی از PP انتقال عوامل در زمان یک گام اضافی و ارائه به تماس حامل انتقال dept اما پس از آن برای برخی از این دلیل به نام TMobile که البته می داند که هیچ چیزی قابل مشاهده پورت درخواست به طوری که هیچ جا رفت سریع.

برای علم من سعی کردم انتقال به گوگل Fi (گوشی صفحه 3 با esim) با نتایج مشابه - شماره حساب صحیح رد می شود که نادرست است.

نا امید توییتهایی فقط پاسخ کنسرو اشاره من به چت و تلفن پشتیبانی کانال های که بارها و بارها موفق به حل و فصل این.

این بوده است بسیار خسته کننده است. من احساس می کنم مثل من تعداد گروگان برگزار می شود در این مرحله و به منظور به حرکت به دور از PP من را مجبور به رها کردن شماره تلفن من پس از پس از ماهها تلاش و صرف ساعت ها بر روی تلفن و چت با پشتیبانی از من شده است به طور کامل قادر به بندر آن است.

من خوش آمدید هر گونه پیشنهادات خود را برای راه های مختلف را امتحان کنید برای حل این. تا به هر کس دیگری ضربه این دیوار آجری ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب