فکر می کنم دو بار در مورد استفاده از پس انداز بازنشستگی خود را در حال حاضر

آمریکایی ها تلاش از نظر مالی با توجه به شیوع کروناویروس به زودی قادر خواهد بود به برداشت از حساب بازنشستگی برا

توسط HALOHEKAYATHA در 25 فروردین 1399

using your retirement savings

آمریکایی ها تلاش از نظر مالی با توجه به شیوع کروناویروس به زودی قادر خواهد بود به برداشت از حساب بازنشستگی برای کمک به پولی نیاز دارد. در حالی که این ممکن است وسوسه انگیز (و 100% لازم است در برخی از موارد) کارشناسان مالی می گویند باید آن را مطلق خود را آخرین گزینه است. در اینجا به همین دلیل شما باید فکر می کنم دو بار در مورد استفاده از پس انداز بازنشستگی خود را در حال حاضر...

آنچه کارشناسان می گویند

برای اولین بار به عنوان بخشی از مراقبت های عمل افراد با 401(k) و ایرا برنامه قادر به برداشت تا 100.000 دلار جریمه برای پوشش نیازهای مالی در طول بیماری همه گیر. کارشناسان می گویند که شما احتمالا با استفاده از پشیمانی پس انداز بازنشستگی خود را در حال حاضر.

اگر چه گرفتن پول از حساب بازنشستگی ممکن است کمک به پوشش هزینه های کوتاه مدت اما ممکن است در دراز مدت تاثیری بر چشم انداز مالی خود را. اولیویا S. Mitchell, یک استاد در دانشگاه پنسیلوانیا اظهار داشت: "مردم در اوایل مزایای پایان خواهد رسید تا با یک عمر پایین تر پرداخت و اگر آنها در حال حاضر خوردند به 401(k)s آنها را بیشتر به احتمال زیاد به صورت کمبود در سال بعد خود را." آن را واقعا می تواند قرار داده دائمی دندانه در پس انداز بازنشستگی خود را تلاش.

بسیاری از مردم نمی باید مقدار ذخیره شده

وقتی که می آید به بازنشستگی وجود دارد بسیاری از آمریکایی ها که نمی $100,000 را نجات داد. در واقع آمریکایی ها در سنین 56 تا 61 به حال تعادل متوسط از $21,000 در حساب های بازنشستگی در سال 2016. افراد بین سنین 32 و 37 تا به حال تنها حدود 1000 $را نجات داد.

اگر شما یکی از این افراد با یک مقدار پایین تر در حساب بازنشستگی, آیا استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای آن را. در واقع یک حساب بازنشستگی برگزاری $5,000 می تواند رسیدن به بیش از $57,000 در 35 سال با 7 درصد سالانه نرخ بازگشت. نه به ذکر است با بازار پایین در حال حاضر پول خود را ممکن است گسترش در راه زمانی که اقتصاد میدارد بازگشت (و آن را).

هنگامی که با استفاده از پس انداز بازنشستگی خود را یک ایده خوب است

است که می گویند که با استفاده از پس انداز بازنشستگی خود را نیست یک ضرورت است. برای برخی از مردم ممکن است. اگر شما قادر به نگه دارید تا با نیازهای اساسی برداشت از بازنشستگی خود را اگر شما نیاز به. قبل از اینکه شما در نظر بگیرید ضربه زدن به این منابع ،

  • پول نقد در هر محرک نقدی دریافت می کنید. بسیاری از آمریکایی ها دریافت خواهد شد $1,200 محرک چک به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند. استفاده از آن عاقلانه پول با پرداخت صورتحساب با آن و گرفتن نگردند تا با همه چیز شما نیاز دارید.
  • استفاده از بودجه اضطراری خود را. ما در یک بحران جهانی است. اگر در حال حاضر نمی اضطراری چیست ؟
  • صاحب خانه می تواند نگاه به عدالت خانه خط اعتباری. چرا که بازار مسکن کاهش یافته است به تازگی نرخ بهره این وام ها کم خواهد شد.
  • در نظر گرفتن یک 401(k) وام. افراد با برنامه 401(k) باید در نظر گرفتن 401(k) وام به جای خروج پول آشکار است. به این ترتیب در نهایت باعث می شود پول آن را به حساب بازنشستگی (بیش از طول پنج سال).

بدون شک وجود دارد که این دیوانه بار ما زندگی می کنند اما مهم این است که هر کس به یاد داشته باشید که "این نیز بگذرد." اجازه ندهید که آینده مالی خود را رنج می برند به دلیل کوتاه مدت تصمیم گیری های مالی شما امروز.

خوانندگان شما شده است با توجه به استفاده از پس انداز بازنشستگی خود را در طول این زمان ؟

ادامه مطلبtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب