با تشکر با حداکثر سرعت دویدن

من باید 7 با حداکثر سرعت دویدن خطوط 5 از آنها استفاده کمتر از 2 گیگابایت است. من در پرداخت 240 دلار بعد از ما

توسط HALOHEKAYATHA در 1 خرداد 1399
من باید 7 با حداکثر سرعت دویدن خطوط 5 از آنها استفاده کمتر از 2 گیگابایت است. من در پرداخت 240 دلار بعد از مالیات و هزینه. من به نام در و پرسید: اگر آنها می تواند کمک به از tmobile شامل آن دسته از هزینه. من خواسته بود در مورد یک فضای مجاز: نامحدود طرح ارزش من دیدم پست شده در اینجا. من تعجب به او گفت: من می توانم شما را در فضای مجاز: نامحدود v2 5 خط برای 100.00 برای یک سال پس از کاهش صورتحساب خود را 60.00. من به عنوان این است که تصور می شود تنها برای مشتریان جدید
من جلو رفتم و افزود: به علاوه به من خط.

من تا به حال شده است tryimg به جزر و مد به کار می کنند و نمی توانستم به همین دلیل است که من تا به حال کاهش یافته است به علاوه قبل از. از آن می آید تا با شما جزر و مدی در حداکثر سرعت دویدن اما هیچ گزیده ای از لحاظ دکمه دیده می شود. بنابراین هنگامی که او اضافه کرد: به علاوه من سعی کردم دوباره و مشابه. من فرستاده به انجمن خوش آمدید جزر و مدی لینک به گوشی دیگر در این طرح و آن را کار کرده است. من ساخته شده یک نشانه در و که همه و همه خوب است.

بعد من یک متن به علاوه اضافه شده بود به همه. خطوط که من انجام نمی. من تعجب می کنم اگر آن را به دلیل فعال شدن جزر و مدی بر روی گوشی های مختلف و یا با حداکثر سرعت دویدن recouping از از دست دادن پول در ارائه یک طرح او نباید داشته باشد. به نام من و آنها همه چیز را ثابت کردن.

من خدا را شکر برای این طرح اما امیدوارم که موجود مرد را دریافت نمی کند بیکاری برای دادن چیزی او نباید.

با تشکر برای خواندن زنده جدید tmobile...

ارسال شده از من LM-G820 using Tapatalktinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن