تایلندی ترکیه پیچد

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 6, 2020

تایلندی ترکیه پیچد در حال خوشمزه کم کربوهیدرات وعده غذایی با ادویه تایلندی-الهام طعم! و شما می توانید با استفاده از کاهو و سبزی تازه از انتخاب شما برای این خوشمزه کاهو-قرار دادن غذا!

پین تایلندی ترکیه پیچد به آنها را به بعد!

Thai Turkey Lettuce Wraps title photo

من دیوانه بیش از این کم کربوهیدرات تایلندی ترکیه پیچد که از ویژگی های آسیایی-چاشنی بوقلمون زمین در کاهو برگ با چوب کبریت, خیار, سبزیجات تازه و کمی سس تند. این یک دستور است که حلق آویز شده بود در آرشیو وبلاگ کاملا در حالی که با عکس هایی که کاملا به طور جدی نیاز به انجام بیش از. و هنگامی که کارا و من این ساخته شده برای گرفتن عکس های بهتر ما تغییر چند چیز در مورد این دستور آن را کمی ساده تر است زیرا نمی کند هر یک از دستور العمل های که آسان است ؟

برای اولین بار ما با استفاده از خرد زنجبیل و سیر خرد شده از یک شیشه به سس خوشمزه که ذخیره زمان سفت کردن کسانی که مواد تشکیل دهنده. (در صورت تمایل به استفاده از ریشه زنجبیل تازه خرد شده و سیر را اگر شما ترجیح می دهند!) سپس ما تصمیم گرفتیم اگر شما در حال رفتن به سرخ کردن برخی از زمین ترکیه را تایلندی پیچد شما ممکن است به عنوان به خوبی طبخ دو پوند از ترکیه و سمت چپ به اندازه کافی برای یکی دیگر از غذا! (ما دو برابر گوشت بخشی از دستور, اما فقط کمی افزایش مقدار سس.) ما نیز تصمیم گرفت آن را به ارزش اضافی سر و صدا به ترکیه کوفته مانند دستور اصلی و ما فقط browned فصل ترکیه به جای.

در نهایت ما تغییر romaine برای کره کاهو و استفاده نازک ورقه ریحان به جای نعناع. کاهو و سبزیجات تازه هستند قطعا فقط یک ترجیح شخصی برای این کاهو قرار دادن دستور بنابراین استفاده از هر نوع کاهو شما ترجیح می دهند و استفاده از خرد شده نعنا و ریحان و یا حتی گشنیز برای سبزیجات تازه. و اگر شما مشتاق در ساخت این مبلغ افزایش یافته است که این دستور العمل در حال حاضر خواستار در اینجا چاپ دستور غذا برای نسخه اصلی ساخته شده است که 4 نفر یا حدود 8 کوچک پیچد.

آیا من مجبور به استفاده از زمین ترکیه برای این دستور غذا?

من با استفاده از زمین ترکیه برای این دستور غذا را, اما شما قطعا می توانید با استفاده از گوشت مرغ یا اگر شما ترجیح می دهند. اگر شما با استفاده از مرغ زمین که سنتی در کاهو قرار دادن دستور العمل های شما ممکن است نیاز به اضافه کردن یک کمی بیشتر روغن هنگامی که شما طبخ مرغ.

چه ماهی با سس ؟

سس ماهی است که یک ادویه مورد استفاده در بسیاری از غذاهای جنوب شرقی آسیا و می افزاید: عطر و طعم اومامی به هر ظرف شما با استفاده از آن در. من از طرفداران بزرگ از قایق قرمز سس ماهی (لینک های وابسته) که فاقد گلوتن است و سرخپوشان و من فکر می کنم قرمز قایق شگفت انگیز عطر و طعم به همین دلیل است که من ساخته شده به دور از کم کربوهیدرات سالم با سس ماهی و آن توصیه می شود. اما برای سال های من با استفاده از سه نوع انگل سس ماهی (لینک های وابسته) که آن هم واقعا خوشمزه اگر شما نمی توانید پیدا کردن قایق قرمز.

Thai Turkey Lettuce Wraps process shots collage

چگونه می توان تایلندی ترکیه پیچد:

(پایین برای تکمیل قابل چاپ دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. فشار زمین ترکیه را در یک کاسه اضافه کنید و سیر خرد, خرد, ریشه زنجبیل, اسیایی, روغن کنجد, سرکه برنج و سس سویا.
 2. استفاده از دست به ترکیب ادویه با زمین ترکیه است.
 3. حرارت روغن بادام زمینی در غیر چوب ماهی تابه اضافه کردن چاشنی ترکیه و طبخ بیش از متوسط به بالا حرارت تا آب تبخیر شده و ترکیه است که به آرامی browned.
 4. در حالی که ترکیه, آشپز,, مخلوط, سس ماهی, برنج, سرکه, اسیایی, روغن کنجد و تکه های فلفل قرمز را به سس. (برخی از مردم می خواهم کمی شیرین کننده در این سس; طعم و ببینید که اگر شما می خواهید برای اضافه کردن به آن.)
 5. برش خیار را به چوب کبریت و ریز ریز کردن گیاهان. ما با استفاده از گیاه قیچی (لینک های وابسته) به قطع ریحان به نوار نازک اما برای نعنا یا گشنیز فقط ریز ریز کردن با چاقو.
 6. برش دور هسته کاهو سر و جداگانه به برگ و یا فنجان است. (شستن کاهو اگر مورد نیاز است.)
 7. زمانی که ترکیه به خوبی browned قاشق ترکیه به کاهو قطعات بالا با برخی از سس تند, خیار, از چوب کبریت و سبزی تازه و ببلعند!

Thai Turkey Lettuce Wraps close-up photo

آن را به یک وعده غذایی:

آن را قطعا ترکیبی از غذاهای, اما من فکر می کنم تایلندی ترکیه پیچد خواهد طعم بزرگ با تند مکزیکی سالاد کلم برای برای کم کربوهیدرات وعده غذایی.

بیشتر دستور العمل های خوشمزه برای پیچد:

بهترین اجاق گاز آهسته یا فوری گلدان پیچد ~ آرام پز یا پلوپز
کم کربوهیدرات پیچد ~ Kalyn آشپزخانه
بهترین های فوری گلدان پیچد ~ آرام پز یا پلوپز

مواد تشکیل دهنده

مواد لازم سس:

 • 1/3 فنجان سس ماهی (یادداشت کنید)
 • 1/3 فنجان سرکه برنج (آیا استفاده از چاشنی سرکه که حاوی قند)
 • 1 تی شرت آسیایی, روغن کنجد
 • 3/4 قاشق چایخوری. تکه های فلفل قرمز (یادداشت کنید)
 • 1 قاشق چایخوری شیرین کننده (اختیاری)

ترکیه مخلوط مواد تشکیل دهنده:

 • 2 lb. زمین ترکیه (یادداشت کنید)
 • 2 قاشق چایخوری. ریز خرد کرده سیر
 • 2 T ریشه زنجبیل تازه رنده شده
 • 2 T آسیایی, روغن کنجد
 • 4 قاشق چایخوری. سرکه برنج
 • 2 قاشق چایخوری. سس سویا (یادداشت کنید)
 • 1 T روغن بادام زمینی

کاهو و چاشنی مواد لازم:

 • 2 کوچک خیار برش در برش های نازک و سپس قطعه قطعه به قطعات چوب کبریت
 • 1 فنجان سبزی تازه خرد شده (یادداشت کنید)
 • 16 کوچک برگ کاهو

دستورالعمل

 1. فشار زمینی ترکیه از لفاف بسته بندی را در یک کاسه اضافه کنید و سیر خرد, خرد, ریشه زنجبیل, اسیایی, روغن کنجد, سرکه برنج و سس سویا.
 2. استفاده از پاک خود دست به ترکیب آن ادویه با زمین ترکیه است.
 3. حرارت روغن بادام زمینی در غیر چوب ماهی تابه اضافه کردن چاشنی ترکیه و طبخ را روی حرارت متوسط به بالا تا هر گونه منتشر شد آب کاملا تبخیر و ترکیه است که به آرامی browned.
 4. در حالی که ترکیه, آشپز با هم مخلوط سس ماهی, برنج, سرکه, اسیایی, روغن کنجد و تکه های فلفل قرمز را به سس. (برخی از مردم می خواهم یک یا دو قاشق چای خوری از شیرین کننده در این سس; طعم و ببینید که اگر شما می خواهید برای اضافه کردن به آن.)
 5. برش خیار را به چوب کبریت و ریز ریز کردن گیاهان. ما با استفاده از گیاه قیچی (لینک های وابسته) به قطع ریحان به نازک chiffonade نوار, اما اگر شما با استفاده از نعنا یا گشنیز شما ممکن است ترجیح می دهند فقط به ریز ریز کردن با چاقو.
 6. برش هسته کاهو سر و جداگانه به برگ و یا فنجان است. (شستن کاهو اگر مورد نیاز است.)
 7. زمانی که ترکیه به خوبی browned قاشق ترکیه به کاهو قطعات بالا با برخی از سس تند, خیار, از چوب کبریت و سبزی تازه و ببلعند!

یادداشت

من دوست دارم قایق قرمز سس ماهی (لینک های وابسته) و یا سه خرچنگ سس ماهی (لینک های وابسته); اگر شما استفاده می شود که برای سس ماهی شما ممکن است کاهش مقدار کمی. استفاده بیشتر یا کمتر از تکه های فلفل قرمز را به طعم و مزه سس بود نسبتا تند با این مقدار است.

من با استفاده از زمین ترکیه; این نیز می تواند ساخته شده با گوشت چرخ کرده یا مرغ زمین اگر شما ترجیح می دهند. استفاده از به طور منظم و یا کم پروتئین سویا سس استفاده فاقد گلوتن سس سویا (لینک های وابسته) در صورت نیاز. ما با استفاده نازک ورقه ریحان اما شما همچنین می توانید با استفاده از خرد شده نعناع و یا حتی خرد شده گشنیز برای سبزیجات تازه.

این دستور اقتباس کمی از رژیم غذایی ساحل جنوبی طعم تابستان آشپزی (لینک های وابسته).

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 386مجموع چربی: 27gچربی اشباع شده: 6gاشباع نشده چربی: 18 گرمکلسترول: 120mgسدیم: 1111mgکربوهیدرات: 6gفیبر: 2 گرمقند: 2 گرمپروتئین: 31g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Thai Turkey Lettuce Wraps thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این دستور برای تایلندی ترکیه پیچد است که مناسب برای هر نوع از کم کربوهیدرات یا کم قند برنامه رژیم غذایی. ساخته شده با چربی کم زمین ترکیه, این نیز تایید شده برای هر مرحله از رژیم غذایی ساحل جنوبی و آن را یک جایگزین عالی برای سالاد. برای برخی از کم کربوهیدرات برنامه های شما ممکن است ترجیح می دهند گوشت چرخ به جای ترکیه برای چربی بالاتر.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از کاهو کاری ادامه داده اند برای دیدن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی! استفاده از رژیم غذایی نوع شاخص برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین می توانید دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور غذا

تایلندی ترکیه پیچد شد برای اولین بار ارسال شده در 2010; این دستور العمل به روز شد و ساده کمی در سال 2020 است.

Thai Turkey Lettuce Wraps


ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>