TextMe و TextFree سوالات برنامه

من در حال حاضر TextNow تماس رایگان اما فکر کردم من می خواهم سعی کنید برنامه های دیگر. من نصب TextMe سپس TextFr

توسط HALOHEKAYATHA در 5 مرداد 1399
من در حال حاضر TextNow تماس رایگان اما فکر کردم من می خواهم سعی کنید برنامه های دیگر.

من نصب TextMe سپس TextFree.

من با ارسال متون به همه من فعال اعداد و پاسخ بازگشت.

یکی TracFone تعدادی که من در یک MyFlip دریافت خوب از هر دو شماره. آن را خوب به TextMe شماره. اما در پاسخ به TextFree شماره TextFree هرگز موفق به دریافت پاسخ. به جای پاسخ رفت و به TextMe شماره.

بسیار عجیب و غریب است.

من امضا برای هر دو calling & texting نرم افزار با استفاده از همان ایمیل از Mail2World. من با استفاده از رمز عبور یکسان در هر دو تماس رایگان حساب.

اگر این برنامه ها مرتبط هستند شاید آنها اشتباه کردم?

Dunno.

TextMe بسیار حشره دار نصب آن بر من ZTE ZFiveG گوشی در ابتدا آن را نمی خواهد کار. صفحه نمایش خاموشی نمی پاسخ به پرس بر روی دکمه قدرت برای بیدار کردن صفحه نمایش و یا خاموش است. سعی میکرد تا وقتی که صفحه نمایش پاسخ داد. این کار پس از آن اما فکر می کردم با رفتن به باتری را خارج. حافظه شده و مرتب به تازگی پس از آن تا به حال حداقل 6gb رایگان به طوری که نیست یک موضوع است. آن را نصب ok من فعال TF موتور e5.

TextMe به قفل در تعداد, حذف تبلیغات, دریافت کدهای فعال سازی تغییر شماره در صورت نیاز حمل و نقل تماس و شماره گرین کارت آمریکا می خواهد 99¢ پرداخت و سپس 5.99 یک هفته پس از آن. من هم دیدم 8.97 به نقل از جاهای دیگر است.

اگر من شیر "حذف تبلیغات" X بر روی صفحه نمایش آن می گوید: 5.99/هفته قیمت.

اگر من رفتن به نوار منو در پایین صفحه نمایش را انتخاب کنید و ذخیره آن 8.97/ماه قیمت. آن را می گوید که می کند همان چیزی که.

5.99/هفته است راه بیش از حد به پرداخت برای تماس بیش از فای, از صدای گوگل رایگان است. واقعی وجود دارد, خدمات گزینه های خارج وجود دارد برای $15/mo و کمتر اجازه می دهد که یک گوشی برای رفتن در هر نقطه در جیب شاید نه همه نامحدود است.

TextFree می خواهد 4.99/ماه به قفل در تعداد, حذف تبلیغات و نامحدود دقیقه است. صورتحساب به حساب Google Play. اینا ارزان به دلیل آن را با این نسخهها کار بر روی هر دستگاه نیاز ندارد, گوشی تلفن, اگر چه از تماس بیش از فای. با این حال صدای گوگل رایگان است.

به علاوه هر چند که این برنامه ها اجازه می دهد با استفاده از شبیه TextNow با ایمیل وارد شوید.

یکی از برنامه من سعی می خواستم به استفاده از فعال TF شماره برای تماس به جای صدور من یکی. نمی تواند به یاد نام به خاطر من با حذف آن.

فرستاده شده از موتور e5 (XT1920DL) با استفاده از HoFo موبایل برنامهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن