T-Mobile مدیر عامل مایک Sievert می گوید T-Mobile و Sprint با نام تجاری وحدت اتفاق خواهد افتاد اواسط تابستان

https://www.tmonews.com/2020/05/t-mo...-mike-sievert/در این روز پس از T-Mobile و Sprint خود را بسته ادغام, جد

توسط HALOHEKAYATHA در 25 اردیبهشت 1399
https://www.tmonews.com/2020/05/t-mo...-mike-sievert/

در این روز پس از T-Mobile و Sprint خود را بسته ادغام, جدید, T-Mobile, مدیر عامل شرکت مایک Sievert طعنه که او برنامه ریزی برای متحد کردن دو مارک مدتی در این تابستان. در حال حاضر او با ریختن کمی بیشتر نور بر آن نظر دارد.

صحبت کردن در طول JP Morgan جهانی فناوری ارتباطات و رسانه در کنفرانس این هفته Sievert گفت که T-Mobile نقل مکان کرد تا به آن وحدت قصد دارد از اوایل تابستان تا اواسط تابستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او اضافه کرد که هیچ تاریخ دقیق تنظیم شده است.

"این زمانی است که ما اساسا تبلیغات یکی گل سرسبد دائمی T-Mobile با نام تجاری به عنوان به خوبی به عنوان عامل یک واحد ناوگان خرده فروشی و خرده فروشی قطعه است که چرا ما آهسته فقط کمی" T-Mobile مدیر عامل توضیح داد.

همانطور که برای چه T-Mobile قصد دارد برای انجام یک بار آن متحد T-Mo و با حداکثر سرعت دویدن برندها به یکی از Sievert گفت که آنها قصد انجام بیشتر از آنچه بدست آنها را به جایی که آنها هستند اما در حال حاضر با مزایای استفاده از مقیاس. "چگونه ما ارائه ارزش گزاره چیزی است که من احساس می کنم ما بهترین در" و اضافه کرد که آن را در مورد گوش دادن به مشتریان و حل چیزهایی که نا امید آنها را به عنوان به خوبی به عنوان آنها را به ارزش برای آنچه که آنها برای پرداخت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن