T-Mobile 4G روتر مسائل/سوالات - با استفاده از D-Link DWR-961 برای اینترنت خانه

سلام به همه - من در تلاش برای استفاده از t-mobile قرص داده add-on برنامه ریزی برای اجرای صفحه اصلی اینترنت اس

توسط HALOHEKAYATHA در 13 خرداد 1399
سلام به همه -

من در تلاش برای استفاده از t-mobile قرص داده add-on برنامه ریزی برای اجرای صفحه اصلی اینترنت است. من به طور معمول تنها با استفاده از حدود 20-30GB یک ماه در داده و من همچنین می خواهم چیزی است که قابل حمل است که من می تواند با من به این دریاچه که در آن من به طور شگفت انگیزی خوب T-mobile اتصال در مقابل سایر حامل.

من خریدم با ما همراه D-Link DWR-961 4G روتر/مودم در مشاوره از کسی که آن را گروه 12 پشتیبانی و T-mobile را فقط تشخیص آن را به عنوان طبیعی, قرص, استفاده از داده ها. من شده است با استفاده از آن را برای چند ماه و آن را کار کرده است اما من به نظر می رسد به مسائل مربوط به سرعت. من امیدوار هستم کسی می تواند به ارائه برخی از مشاوره. این است آنچه که من را دیده اند:

  • از آنجایی که من کار کرده اند از سرعت گاهی اوقات به نظر می رسد خوب برای استفاده معمولی اما بار دیگر هستند نحو تحملناپذیری کند فقط به گشت و گذار در صفحات وب. دانلود فایل همیشه به نظر می رسد آهسته
  • در حال اجرا یک تست سرعت در speedtest.net گاهی اوقات نشان می دهد DL سرعت 60Mbps+ و بار دیگر <0.5 مگابیت در ثانیه. به نظر می رسد بستگی به سرور انتخاب میکنم
  • در حال اجرا گوگل تست سرعت معمولا نشان می دهد سرعت <0.5 Mbps DL
  • این که همه آن را به نظر می رسد مانند داده است که متوقف شده اما من قادر به جریان آمازون نخست و Netflix بکشد و در اکثر موارد از آن است که با کیفیت HD. معمولا طول می کشد یک دقیقه و یا تا به بافر تا به کیفیت و کامل و به تازگی من تا به حال برخی از مسائل با کیفیت ترک به صورت تصادفی در وسط نشان می دهد اما دیگر از آن, آن را خوب است.
  • علاوه بر این, T-mobile به نظر می رسد نشان می دهد برخی از استفاده به عنوان کانون داده زمانی که من نگاه کردن من استفاده, آمار, اما نه همه آن را.

آیا هر کسی هر گونه افکار در چرا از آن است که کار برای من به صورت آنلاين و وب سایت عمومی-گشت و گذار ؟ وجود دارد هر گونه تنظیمات در روتر که من ممکن است قادر به تغییر ؟ یا آیا کسی توصیه در های مختلف روتر را امتحان کنید ؟ من تو را دیدم یک موضوع است که صحبت در مورد برخی از روترهای اما این چند سال پیر و تجهیزات وجود دارد سخت است برای پیدا کردن و احتمالا منسوخ شده است. من نمی توانم پست لینک اما این موضوع شد و به دنبال 4G LTE روتر (با استفاده از TMO سیم کارت).

من می خواهم هر گونه کمک قدردانی/افکار است که هر کسی است. با تشکر از شما!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب