آرام پز گوشت گاو و Refried لوبیا فلفل قرمز

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 8 آوریل سال 2020 آرام پز گوشت گاو و Refried لوبیا فلفل قرمز آسان است, فلفل قرمز

توسط HALOHEKAYATHA در 24 فروردین 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 8 آوریل سال 2020

آرام پز گوشت گاو و Refried لوبیا فلفل قرمز آسان است, فلفل قرمز دستور است که آشپز در چند ساعت در آرام پز و refried لوبیا ضخیم شدن فلفل قرمز و اضافه کردن عطر و طعم شگفت انگیز! اگر فلفل قرمز و لوبیا برای شما کار نمی کند لطفا من کم کربوهیدرات فلفل قرمز دستور العمل های.

پین آرام پز گوشت گاو و Refried لوبیا فلفل قرمز به آن را امتحان کنید بعد!

Slow Cooker Beef and Refried Bean Chili title photo

فلفل قرمز است که چیزی بسیار کمی از مردم به نظر می رسد به این روزها که در حال حاضر هر کس مایل است به راحتی مواد غذایی و نیاز به استفاده از شربت خانه مواد تشکیل دهنده. این آرام پز گوشت گاو و Refried لوبیا فلفل قرمز خوشمزه دستور چیلی که محبوب بوده است اما با لوبیا چیتی, لوبیا, و refried لوبیا, آن را قطعا یک کم کربوهیدرات دستور غذا.

با بسیاری از مردم با استفاده از آرام پز و فلفل قرمز این روزها من فکر کردم این بود که زمان زیادی برای بهبود دستور العمل با یک گزینه جدید است که باعث می شود آن را کمی پایین تر در کربوهیدرات. (در اینجا نسخه اصلی برای هر کسی که در یک فن!)

من دستور العمل جدید رنگی لوبیا و می افزاید: یکی از بزرگ خرد شده فلفل قرمز که پخته شده با پیاز و ادویه جات ترشی جات. همه چیز همان است و من عاشق فلفل قرمز و مهم نیست که چند کمتر کربوهیدرات یا نه!

در هر صورت شما آن را به این چیلی خوشمزه با لوبیا چيتي سرعت Picante سس یک ترکیب کامل از ادویه جات ترشی جات, و می توانید از refried لوبیا به ضخیم شدن آن است. نیز وجود دارد یک مقدار سالم از آب آهک و من می خواهم در خدمت این با برش لیمو پس آهک عاشقان (مثل من) فشار می تواند حتی بیشتر از آهک به خود فلفل قرمز! و برای کسانی که ترجیح می دهند کم کربوهیدرات است, فلفل قرمز, چک کردن من دور تا ده شگفت انگیز کم کربوهیدرات فلفل قرمز دستور العمل های از سراسر وب!


Slow Cooker Beef and Refried Bean Chili process shots collage

چگونه می توان آرام پز گوشت گاو و Refried لوبیا فلفل قرمز:

(پایین برای تکمیل قابل چاپ دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. حرارت روغن زیتون را در یک ماهی تابه بزرگ و طبخ گوشت تا زمانی که آن را به سادگی browned.
 2. در حالی که گوشت گاو قهوه ای ریز ریز کردن پیاز و فلفل قرمز.
 3. زمانی که گوشت گاو است browned اضافه کردن آن را به پخت و پز آهسته و با روشن کردن اجاق گاز آهسته به بالا است.
 4. بیشتر اضافه کردن روغن به ماهی تابه و طبخ پیاز تا زمانی که آنها شروع به قهوه ای و سپس اضافه کردن سیر و طبخ یک یا دو دقیقه بیشتر.
 5. اضافه کردن پودر فلفل قرمز, زمین Ancho شیلی (لینک های وابسته) زیره زمین (لینک های وابسته) و مکزیک پونه کوهی (لینک های وابسته) و در روغن سرخ کرده با ادویه و پیاز.
 6. در حالی که پیاز طبخ تخلیه و لوبیا چيتي را در یک صافی قرار داده شده در نزول است.
 7. شستشو لوبیا را با آب سرد تا زمانی که هیچ بیشتر فوم به نظر می رسد (شستشو است که احتمالا اختیاری است.)
 8. اضافه کردن پیاز مخلوط به اجاق گاز آهسته با لوبیا چیتی. و سپس اضافه کردن سرعت Picante سس (یا دیگر سالسا از انتخاب شما).
 9. و سپس اضافه کردن آبگوشت گوشت گاو به ماهی تابه و خراش کردن browned بیت است که چوب را به تابه. اضافه کردن می توانید از refried لوبیا و هم بزنید و سپس اضافه کنید که مخلوط به اجاق گاز کند.
 10. طبخ فلفل قرمز حدود 3 ساعت در بالا (و یا شما می توانید طبخ برای 6-8 ساعت در پایین اگر شما ترجیح می دهند.)
 11. هنگامی که گوشت و Refried لوبیا فلفل قرمز انجام شده است و هم بزنید در آب آهک و خدمت گرم است.
 12. اگر شما یک اجاق گاز کند من می خواهم دو دستور چون این یخ بسیار خوب!

Slow Cooker Beef and Refried Bean Chili close-up photo

بیشتر فلفل قرمز دستور العمل های برای لذت بردن از:

ده شگفت انگیز کم کربوهیدرات فلفل قرمز دستور ~ Kalyn آشپزخانه
آرام پز و فوری گلدان, لوبیا سفید, فلفل قرمز, ~ آرام پز یا پلوپز
امی شگفت انگیز فلفل قرمز مرغ ~ Kalyn آشپزخانه
بهترین کم کربوهیدرات و Keto فوری گلدان فلفل قرمز, ~ آرام پز یا پلوپز
سالم, فلفل قرمز دستور که نیست فقط برای SuperBowl ~ Kalyn آشپزخانه

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

 • 1 lb. گوشت گاو بدون چربی
 • 2 قاشق چایخوری. + 1 قاشق چایخوری. روغن زیتون
 • 1 فنجان پیاز ریز خرد شده
 • 1 بزرگ فلفل قرمز خرد شده
 • 2 T سیر خرد شده (یا کمتر)
 • 2 قاشق چایخوری. شیلی پودر
 • 2 قاشق چایخوری. زمین Ancho, فلفل قرمز (یا بیشتر استفاده کنید به طور منظم شیلی پودر اگر شما لازم نیست که Ancho)
 • 1 T زیره زمین (یا کمتر اگر شما از طرفداران بزرگ از زیره)
 • 1 قاشق چایخوری. مکزیکی, پونه کوهی,
 • 1 1/4 فنجان سرعت خفیف Picante سس (یادداشت کنید)
 • یکی 15 اونس. می توانید با لوبیا چيتي شستشو داده و خشک
 • یکی از 16 اونس است. می refried لوبیا
 • یکی از 14 اونس است. می توانید گوشت گاو سوپ
 • 2 T تازه فشرده آب آهک
 • آهک برش برای خدمت (اختیاری)

دستورالعمل

 1. حرارت روغن زیتون را در یک ماهی تابه بزرگ و طبخ گوشت تا زمانی که آن را به سادگی browned, شکستن از هم جدا با یک ترنر در حالی که این آشپز.
 2. در حالی که گوشت گاو قهوه ای ریز ریز کردن پیاز و فلفل قرمز.
 3. زمانی که گوشت گاو است browned اضافه کردن آن را به پخت و پز آهسته و با روشن کردن اجاق گاز آهسته به بالا است.
 4. اضافه کردن یک کمی بیشتر روغن به ماهی تابه و طبخ پیاز تا زمانی که آنها شروع به قهوه ای و سپس اضافه کردن سیر و طبخ یک یا دو دقیقه بیشتر.
 5. اضافه کردن پودر فلفل قرمز, زمین Ancho شیلی (لینک های وابسته) زیره زمین (لینک های وابسته) و مکزیک پونه کوهی (لینک های وابسته) و سرخ کرده و ادویه جات ترشی جات برای چند دقیقه با پیاز.
 6. در حالی که پیاز طبخ تخلیه و لوبیا چيتي را در یک صافی قرار داده شده در نزول است.
 7. شستشو لوبیا را با آب سرد تا زمانی که هیچ بیشتر فوم به نظر می رسد. (شستشو است که احتمالا اختیاری است, اما آن را می سازد لوبیا کمی قابل هضم تر است.)
 8. اضافه کردن پیاز مخلوط به اجاق گاز آهسته با می توانید از لوبیا چیتی. و سپس اضافه کردن سرعت Picante سس (یا دیگر سالسا از انتخاب شما).
 9. و سپس اضافه کردن آبگوشت گوشت گاو به ماهی تابه و خراش پایین ظرف به browned بیت است که چوب را به تابه. اضافه کردن می توانید از refried لوبیا و هم بزنید تا دانه های تا حدودی مخلوط با سوپ اضافه کنید که مخلوط به اجاق گاز کند.
 10. طبخ فلفل قرمز حدود 3 ساعت در بالا (و یا شما می توانید طبخ برای 6-8 ساعت در پایین اگر شما ترجیح می دهند.)
 11. هنگامی که گوشت و Refried لوبیا فلفل قرمز انجام شده است و هم بزنید در آب آهک و خدمت گرم است.
 12. اگر شما یک اجاق گاز کند من می خواهم دو دستور چون این یخ بسیار خوب!

یادداشت

من با استفاده از یک 2.5 لیتر آرام پز (لینک های وابسته) برای این دستور غذا. اگر شما فقط یک اجاق گاز کند من می خواهم دو دستور. این یخ هست و می تواند دوباره گرم شده در مایکروویو و یا در یک تابه روی اجاق گاز.

من با استفاده از سرعت Picante سس (لینک های وابسته) به دلیل آن را کم کربوهیدرات است, اما شما می توانید با استفاده از هر سالسا از انتخاب شما.

دستور اقتباس از Penzeys فروشگاه دستور توسط کاتلین برگرون.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

6

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 376کل چربی: 13 گرمچربی اشباع شده: 4gچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 6gکلسترول: 68mgسدیم: 1299mgکربوهیدرات: 31gفیبر: 10 گرمشکر: 9 گرمپروتئین: 31g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Slow Cooker Beef and Refried Bean Chili square thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این آرام پز گوشت گاو و Refried لوبیا فلفل قرمز است که با کم قند مواد تشکیل دهنده که مورد تایید تمام مراحل اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی. با این حال دانه های خشک محدود برای فاز یکی پس شما باید یک خدمت کوچک از این برای فاز یک. استفاده از گوشت گاو با کمتر از 10% چربی برای رژیم غذایی ساحل جنوبی. فلفل قرمز و لوبیا نمی خواهد کار برای یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات است, اما اگر شما می خواهم یک فلفل قرمز مثل این با حتی کمتر کربوهیدرات, من می خواهم با استفاده از فلفل قرمز تنوع و فقط با استفاده از یکی می توانید از لوبیا. و یا چک کردن من ده شگفت انگیز کم کربوهیدرات فلفل قرمز دستور العمل!

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از فلفل قرمز دستور برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر آرام پز / زود پز دستور العمل در سایت های دیگر من!

یادداشت های تاریخی برای این دستور غذا
این دستور العمل فلفل قرمز برای اولین بار ارسال شده در 2012; آن روز با کربوهیدرات آگاه العمل و خیلی بهتر عکس در آوریل سال 2020 است.

Pinterest image of Slow Cooker Beef and Refried Bean Chili

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن