شاخص ترین مزایای استخر پیش ساخته چیست؟

همین خاصیت ضد جلبک بودن هزینه سرویس و نگهداری استخر را بخاطر جلوگیری از رشد این هیولای سبز بسیار پایین می آور

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

همین خاصیت ضد جلبک بودن هزینه سرویس و نگهداری استخر را بخاطر جلوگیری از رشد این هیولای سبز بسیار پایین می آورد. این ساختمان هفت خوابه که ۹ سرویس بهداشتی و حمام دارد، دارای استخر سرپوشیده و روباز است که رونالدو همیشه در آنها تمرین میکرد. معمولا به دلیل روش های ساخت استاندارد، استخر های پیش ساخته دارای سطح صیقلی هستند و می توانید بدون نگرانی از سطوح صاف این استخر ها استفاده کنید. برای شروع نصب یک استخر فایبرگلاس زیبا و حرفهای مراحل مختلفی از جمله اخذ مجوز های لازم (در صورت لزوم) ،آماده سازی محل انجام کار، بررسی وضعیت آب و هوا می باشد. استخرهای پیش ساخته کامپوزیتی ناژو به صورت یکپارچه ساخته شده و بی نیاز از ماده آب بند هستند. از آنجایی که استخرهای پیش ساخته از رزین ساخته شده اند به همین دلیل در برابر نمک مقاوم بوده و دچار آسیب نمی شوند. استخر پیش ساخته توکار: ابتدا محل نصب در نظر گرفته شده و در این محل قرار می گیرد. 1- پس از اتمام جایگذاری استخر، ابتدا لوله های خروجی تصفیه کف و زیر اسکیمر، با توجه به محل نصب تاسیسات تصفیه و ورودی استخر متصل و تا محل تاسیسات کشیده شود. Da᠎ta was generated with the  help of GSA Con te nt G​en erat or D​em ov ersion .

پس از مشخص شدن محل دقیق نصب استخر، مراحل زیر به منظور گود برداری میبایست طی گردد. توجه شود تا خاکریزی تا زیر سطح نازک کاری محوطه، مانند سیمان، کاشی، سرامیک، چوب و… استخرهای آماده فایبرگلاس از چندین لایه فایبرگلاس، تقویتکنندههای فولادی و چسب قالبی ساخته شدهاند به همین دارای قالبی یکدست هستند و این قالب یکدست به شما این امکان را میدهد تا استخر آماده را با سرعت بالای و به آسانی نصب کنید. برخی از استخر های پیش ساخته فایبرگلاس حتی مناسب باغ های کوچک هم می باشد، نمونه ای از این استخر ها دارای دو قسمت اصلی هستند که برای استراحت طراحی شده اند و برای ورزش و تمرین طراحی شده است. 2- در مرحله بعد با استفاده از بتن با عیار 250 کیلوگرم سیمان، کف گودال را به ضخامت 15 الی 20 سانتیمتر میپوشانیم. کف های غیر لغزنده افزودنی خوبی در استخر شنای فایبرگلاس هستند. 1- ابتدا کف گودال را تراز نموده و سپس با استفاده از کامپکتور و یا تخماق دستی کوبیده و متراکم نمایید. استفاده از این محصولات در محیطهای باز، ایده مناسبی برای دیزاین فضا و تفریح می باشد که در صورت تمایل، می توانید از آن استفاده کنید. با وجود انواع استخر شما می توانید استخر خود را در اندازه و شكل دلخواه خود سفارش دهید.  Post has ᠎been c reat ed with GSA Con tent᠎ G​enerator D em᠎ov ersion.

بدنه استخر پیش ساخته که از جنس برزنت می باشد مقاومت خود را با وجود این پایه ها می گیرد و به این ترتیب ساختاری منسجم و با استحکام را ایجاد می سازد. بلوك های حرارتی سخت كه از لایه های گوناگون از مواد با كیفیت آكریلات و آپوكسی پوشیده شده است. استخر پیش ساخته پرتابل اینتکس با قابلیت متحرک بودن از جنس برزنت ضخیم و الیاف ابریشم به صورت تار و پود با روکش چند لایه pvc ساخته شده اند و جنس پایه های آن از آلومینیوم بسیار مستحکم روکش شده ضد زنگ ساخته شده و دوام بالایی دارد ، از استخر پیش ساخته اینتکس در شرایط آب و هوایی مختلف میتوان استفاده کرد و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند در ضمن به غیر از فصل تابستان برای استفاده در فصل سرما میتوانید از آب گرم استفاده کنید چرا که بدنه این استخرها محکم هستند و آب گرم هیچ نوع صدمه ای به آن نمی زند .

در صورتی که خاک محل گودبرداری مخلوط شنی و ماسهای بوده و خاک گل نباشد، آن را با عیار 150 کیلوگرم سیمان در هر متر مکعب مخلوط کرده و با آب کمی آن را مرطوب و به مرور دور استخر ریخته و در لایه های 20 سانتیمتری پخش و با استفاده از تخمال دستی آن را تا حد امکان فشرده مینماییم. این استخر فریمی intex با حجم آب 13365 لیتر یکی از استخر های خانوادگی اینتکس به شمار می آید. ایلی تویز نمایندگی اینتکس کلیه استخر های پیش ساخته اینتکس را در مدل های فریمی مربع و مستطیل با پایه های آلومینیومی ضد زنگ با ارتفاع زیاد ، استخر پیش ساخته فریمی ، مناسب آب درمانی , پرورش ماهی ، ذخیره آب کشاورزی و مخصوص گلخانه های بزرگ ، ذخیره آب آبیاری زمین های کشاورزی ، استخر برزنتی آماده خانوادگی با ارتفاع بلند جهت شنا و تفریحات آبی برای تمامی افراد خانواده ، استخر پیش ساخته اینتکس از مقاومت بالایی برخوردار می باشد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن