صرفه جویی در پول در طول شیوع کروناویروس

Coronavirus شیوع است متزلزل کردن اقتصاد است. بسیاری از مردم به طور ناگهانی در بر داشت خود گذاشته و یا با ساعت

توسط HALOHEKAYATHA در 23 فروردین 1399

saving money during the coronavirus

Coronavirus شیوع است متزلزل کردن اقتصاد است. بسیاری از مردم به طور ناگهانی در بر داشت خود گذاشته و یا با ساعت خود را قابل ملاحظه ای کاهش دهد. بازاندیشی روزانه و امور مالی در حال تبدیل شدن به یک ضرورت به خصوص از آنجا که هنوز نامشخص است. خوشبختانه صرفه جویی در پول در طول coronavirus امکان پذیر است. در اینجا چگونه برای شروع.

فروشگاه مواد غذایی هوشمند

یک بار COVID-19 ساخته شده راه خود را محکم به ایالات متحده یک درجه از ترس و وحشت غلبه بسیاری از خریداران. ناب کالاهای خانگی مانند کاغذ توالت ناپدید شد از قفسه های فروشگاه های اولیه. در طول زمان به عنوان بیشتر آمریکایی ها قرار داده شد و تحت اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات خانواده ها شروع به ذخایر و حتی بیشتر محصولات.

در حالی که آن را قطعا عاقلانه برای هوشیار در مورد فعلی خود را فروشگاه ها و پر کردن موارد بسیار مهم در مناسب, سرعت, اجازه ندهید ترس و وحشت دیکته چگونه شما صرف. در اکثریت قریب به اتفاق موارد پاکسازی یک فروشگاه قفسه از همه از هر مورد لازم نیست. به عنوان یک نتیجه, شما در حال پرداخت یک تن جلو که ندارد به سر برد.

در حالی که coronavirus ایجاد عدم قطعیت در تلاش برای فروشگاه هوشمند است. در نظر بگیرید که چقدر شما واقعا نیاز به دیدار با نیازهای شما برای یک مقدار خاص از زمان است. هنگامی که شما می دانید مقاومت در برابر اصرار به گروه ترکان و مغولان. که در راه احساسات خود را نمی, از بین بردن بودجه خود را.

علاوه بر این انتخاب برای قفسه پایدار یا freezable مواد غذایی. برخی از آیتم های تازه می تواند به سرعت فاسد. اگر شما آنها را خرید یکهو و نمی تواند مسدود کردن آنها وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول برخی از بد خواهد شد قبل از شما آن را بخورم. که بدان معنی است که شما اساسا حول پول به خارج از پنجره.

مقاومت در برابر Takeout و تحویل

رستوران ها در تعدادی از کشورهای در حال محدود به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها. به عنوان یک نتیجه, بسیاری از در حال مبارزه برای هر مشتری inundating هر کس خود را در لیست ایمیل با معاملات به منظور جلب در طول این زمان به چالش کشیدن.

در حالی که ایده داشتن رستوران-سطح نشان می دهد مواد غذایی در درب خود را ممکن است وسوسه انگیز مقاومت در برابر. آن را به طور قابل توجهی گران تر از پخت و پز در خانه و در بسیاری از موارد حتی با معاملات. اگر صرفه جویی در پول یک اولویت است, بهتر است برای جلوگیری از رستوران غذا به طور کامل.

تماس با وام دهندگان خود را

بسیاری از وام دهندگان در حال ارائه آن نهفته coronavirus شیوع گزینه ها برای کاهش بار مالی خود. برای مثال وام دانشجویی فدرال نرخ بهره در صفر و هر کسی می تواند تحمل. این حذف هزینه ماهانه بدون معنی دار مجازات آن را آسان تر برای تنظیم بودجه خود را در طول این بار تلاش.

آنچه در دسترس از طریق طلبکاران دیگر متفاوت است. اما عمده ترین آنهایی که به نوعی از برنامه در دسترس است. رسیدن و شما ممکن است قادر به گرفتن نرخ بهره کاهش می یابد, پرداخت, تاخیر, و یا گزینه های دیگر که می توانید خروجی خود را بازپرداخت بدهی آسان تر برای مدیریت.

تماس با وسیله نقلیه خود را بیمه گر

اگر شما معمولا رفت و آمد و یا در غیر این صورت قرار دادن تعداد مناسب و معقول مایل در وسیله نقلیه خود را, اما در حال حاضر به دلیل شیوع کروناویروس ممکن است زمان برای تماس با شرکت بیمه ماشین خود را. شما ممکن است قادر به تغییر سیاست خود به دلیل مسافت پیموده شده خود را به طور چشمگیری کمتر است.

در برخی از موارد, شما واجد شرایط برای پس انداز به دلیل ماشین خود را در حال حرکت نیست خیلی. در حالی که این ممکن است تنها یک کاهش در هزینه های ماهانه خود را هر کمی اضافه.

رسیدن به شرکت های ابزار

اگر شما از دست داده ام کار خود را با توجه به COVID-19 تماس با شرکت ابزار به عنوان به خوبی. وجود دارد ممکن است مشکلات برنامه های است که می تواند کمک به شما در نگه داشتن قدرت خود را به آب و زباله خدمات حتی اگر شما در حال تلاش برای پرداخت.

چگونه برنامه کار متفاوت از یک ارائه دهنده خدمات به بعدی. آن ضرری ندارد بپرسید اگر شما مطمئن نیستید که شما می توانید پوشش این هزینه در موقت.

جمع و جور کردن خود را از خدمات تلفن همراه

زمانی که شما صرف تمام وقت خود را در خانه یک فضای مجاز: نامحدود (یا بالا GB) تلفن همراه طرح معمولا نیست یک ضرورت است. شما می توانید اتصال دستگاه به صفحه اصلی Wi-Fi اطمینان شما بسیار استفاده نمی کند (اگر هر) داده در حالی که شما تحت یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

در نظر تنزیل رتبه و خدمات خود را در سطح اگر شما می توانید انجام دهید تا بدون نقض قرارداد خود را و تحمیل هزینه. سپس تکیه بر خانه خود را در اینترنت به جای. اتصال دستگاه های خود را به Wi-Fi. استفاده از یک کامپیوتر خانگی و صوتی و یا تماس های تصویری با اعضای خانواده و دوستان از طریق برنامه های کاربردی مانند اسکایپ زوم و اختلاف است. با انجام این کار شما را کاهش می دهد تلفن همراه خود را با استفاده از حصول اطمینان از یک کاهش داد طرح کار می کند و شما می توانید کوچک که هزینه ماهانه.

آیا شما هر گونه راهنمایی که می تواند کمک به صرفه جویی در پول در طول شیوع کروناویروس? به اشتراک گذاری آنها را در نظرات زیر.

ادامه مطلب:

اگر شما لذت بردن از خواندن نوشته های وبلاگ و می خواهم به سعی کنید دست خود را در وبلاگ نویسی ما یک خبر خوب برای شما; شما می توانید انجام دقیقا همان است که در صرفه جویی در مشاوره. فقط اینجا را کلیک کنید برای شروع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب