Recover Deleted ضبط صدا

بازیابی حذف شده صوتی, ضبط تماس ها با استفاده از کلید صوتی, نرم افزار بازیابی. این Recover deleted ضبط صدا rec

توسط HALOHEKAYATHA در 5 مرداد 1399
بازیابی حذف شده صوتی, ضبط تماس ها با استفاده از کلید صوتی, نرم افزار بازیابی. این Recover deleted ضبط صدا recovery نرم افزار بسیار ساده و آسان در استفاده. کاربر می تواند در بهبود همه حذف ضبط صدا, ضبط صدا و آهنگ و MP3 ها و دیگر فایل های صوتی. گاهی اوقات بسیار مهم فایل های از دست رفته به صورت دستی و یا توسط mad تلاش. اما بعد از آن ما فکر می کنم آن است که بسیار مهم است که فایل حذف شده است اشتباه است. اما نگران نباشید بازیابی صوتی ضبط فایل است که در اینجا برای حل همه حذف داده های صوتی به راحتی.
کاربر می تواند حذف شده بازیابی فایل های صوتی توسط یک یا رفتن بستگی به انتخاب کاربر. کاربران به راحتی می توانید بازگرداندن فایل های صوتی داده ها از تلفن همراه آندروید ذخیره سازی داخلی مانند یک گالری و یا هر پوشه دیگر و همچنین ذخیره سازی خارجی مانند یک کارت SD است.

ضبط صدا RECOVERY
این آخرین نرم افزار است که توسط آن کاربر می تواند دوباره تمام پیام های صوتی و تماس های صوتی ضبط شده و ذخیره شده در تلفن داخلی یا حافظه خارجی. زیرا برخی از پیام های صوتی است که بسیار مهم است برای برخی از متعهد هدف.
از ویژگی های اصلی صوتی و تصویری, نرم افزار پشتیبان گیری است که کاربر به راحتی می توانید به عقب اخیر به عنوان به خوبی به عنوان قبلی پاک شده بازیابی ضبط تماس های صوتی .
پس از دانلود این شگفت انگیزی recover deleted صوتی نرم افزار ضبط تماس برای دریافت داده های صوتی و بازیابی موسیقی و همچنین به راحتی.

ویژگی های اصلی call recorder نرم افزار بازیابی نرم افزار

1. حذف شده, ضبط تماس, نرم افزار بازیابی نرم افزار بسیار ساده و آسان در استفاده
2. ذخیره بازیابی داده های صوتی در یک پوشه خاص بسته به نیاز کاربر.
3. صوتی ضبط شده به راحتی می توانید فایل های ذخیره شده در تلفن های داخلی و خارجی و ذخیره سازی.
4. پیام های صوتی نیز می تواند دوباره با ضبط صدا نرم افزار بازیابی به راحتی.

پس از دانلود صوتی نرم افزار بازیابی برای بازیابی تمام از دست صوتی ضبط داده ها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن