چشم انداز.com/Office 365 MX تندرست پیام از admin@howardforums.com

این است که هر کسی (مدیران) آگاهی از یک موضوع در حال انجام با پیام های ارسال شده به دفتر 365 مصرف کننده آدرس ا

توسط HALOHEKAYATHA در 29 اردیبهشت 1399
این است که هر کسی (مدیران) آگاهی از یک موضوع در حال انجام با پیام های ارسال شده به دفتر 365 مصرف کننده آدرس ایمیل گرفتن منعکس?

معدن شروع به گرفتن منعکس حدود دو هفته پیش حتی اگر هیچ چیز تغییر کرده است و با توجه به آدرس ایمیل من برای استفاده از اطلاعیه با HF. من سعی کردم تغییر آدرس ایمیل برای یکی دیگر از نام مستعار @hotmail.com و همچنین به نظر می رسد منعکس به عنوان پیام تایید وارد نشد. من تغییر آدرس ایمیل به @gmail.com آدرس و تایید بلافاصله آمد از طریق.

من در حال حاضر تایید کرد که [email protected] و دامنه howardforums.com در صندوق پستی من را "امن" لیست. من که قرار بود برای شروع چت با مایکروسافت پشتیبانی برای دیدن اگر من می تواند آنها را برای بررسی بیشتر, اما من می دانم که آنها می خواهید به دانستن اطلاعات بیشتر در انعکاس پیام به آنها ارسال به [email protected]که من لازم نیست. Howardforums.com SPF رکورد خوب به نظر می رسد تا آنجا که من می توانم بگویم. من فرض اصلی این است که از ارسال 173.192.27.75 یا 3.217.151.112. آیا هر چیز دیگری تغییر دهید با توجه به چگونه اطلاعیه های در حال ارسال در هفته های اخیر است که ممکن است به توضیح این موضوع ؟

با تشکر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب