Note 8 با حداکثر سرعت دویدن GPS به طور مداوم شکستن

من باید توجه داشته باشید 8 من یک نسخه قفل شده اند و من با داشتن یک مشکل ثابت با نقشه های گوگل. هنگامی که من س

توسط HALOHEKAYATHA در 3 تیر 1399
من باید توجه داشته باشید 8 من یک نسخه قفل شده اند و من با داشتن یک مشکل ثابت با نقشه های گوگل. هنگامی که من سعی می کنید به حرکت به یک مکان آن را به جهت من اما در نوبه خود توسط ناوبری نوبه خود آن را اغلب فقط توقف پیگیری من در موقعیت فعلی و در گیر یک موقعیت. فشار به عقب و سپس راه اندازی مجدد ناوبری به روز رسانی خواهد شد سمت من. گاهی اوقات که به روز رسانی را حفظ خواهد کرد ردیابی من دیگر زمان آن را فقط گیر در موقعیت جدید. من سعی کردم به انجام یک تنظیم مجدد کارخانه بر روی گوشی نصب نقشه ها و نصب مجدد پاکسازی کش و گرفتن من کارت حافظه microsd است. هیچ چیز مشکل را حل میکند. و مشکل به نظر می رسد اتفاق می افتد بیشتر در برخی از مسیرهای اما آن را سخت به می گویند برای اطمینان حاصل کنید.

بنابراین آنچه که من در تلاش برای کشف کردن در اینجا است گوشی من شکسته است و یا این همه نشانه ای از sprints شبکه مهاجرت از آنجا که همه این ها به تازگی آغاز شده. اما من در زمان تلفن من را به با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه و دو بار آنها نمی تواند به من کمک کند. آنها سعی تنظیم تلفن به lte/cdma حالت به آنها گفت: منم شده است کمک به افراد دیگر و با کیفیت تماس.

من نمی خواهم به خرید یک گوشی جدید و فقط برای پیدا کردن آن شبکه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن