آماده به کار-استفاده از یک معوق بازنشستگی گزینه

نه هر کس آماده است به ترک نیروی کار زمانی که آنها ضربه سن بازنشستگی. بسیاری ترجیح می دهند به ماندن شاغل در زما

توسط HALOHEKAYATHA در 28 فروردین 1399

نه هر کس آماده است به ترک نیروی کار زمانی که آنها ضربه سن بازنشستگی. بسیاری ترجیح می دهند به ماندن شاغل در زمان کار برای همان سازمان به عنوان آنها در حال حاضر در حال انجام است. اگر شما یک کارمند و در حال نزدیک شدن به زمانی که شما واجد شرایط برای پرداخت از خود تعریف طرح سود مهم است به درک که شما انتخاب کرده اند. با معوق بازنشستگی گزینه طرح (رها), شما می توانید نگه داشتن کار و تقویت بازنشستگی خود را برای بعد.

آنچه که معوق بازنشستگی گزینه طرح ؟

در ابتدا معرفی شده در سال 1980 یک قطره اجازه می دهد تا کارکنان بخش عمومی که واجد شرایط برای بازنشستگی توزیع از خود تعریف سود طرح به نگه داشتن کار با سهولت. آنها می تواند یک گزینه جامد برای به تاخیر انداختن بازنشستگی به طور کامل به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که می خواهند به یک رویکرد مرحله به مرحله به خروج نیروی کار است.

با ثبت نام برای یک قطره کارمند می تواند غرفه توزیع از خود حساب بازنشستگی. به علاوه کارفرمای خود را – همراه با پرداخت دستمزد – ارسال پول به بهره بلبرینگ حساب که کارگر می تواند دسترسی پس از بازنشستگی.

معمولا تنها بالقوه بازنشستگان که نمی تواند افزایش ارزش حقوق بازنشستگی خود را برای انتخاب کردن یک معوق بازنشستگی گزینه طرح است. کارفرما پرداخت به درآمد بهره حساب برای جبران این واقعیت است که کارمند نیست واجد شرایط برای دریافت خدمات اضافی اعتبارات است. به عنوان یک نتیجه در حالی که حقوق بازنشستگی ارزش تغییر نمی کند, کارمند هنوز هم می شود اضافی سود مالی است که می تواند به تقویت بازنشستگی خود را.

محاسبه معوق بازنشستگی گزینه مزایای طرح

قطره نیستند جهانی یکسان است. هر کارفرما می تواند دیکته چگونه این برنامه کار می کند بنابراین یک طرح ممکن است متفاوت از دیگری است. اما عوامل مورد استفاده برای محاسبه مزایای تمایل به مشابه است.

در اکثر موارد, کارمند متوسط سالانه حقوق و دستمزد و تصدی تعیین چقدر کارفرما مکان در بهره بلبرینگ حساب در هر سال. آن را غیر معمول نیست برای یک قطره پرداخت برای پایان دادن به همان اندازه به عنوان سهم کارفرما به هسته اصلی طرح بازنشستگی هر چند که همیشه نیست در این مورد.

معمولا مشارکت ظهر – چگونه کارمند با استفاده از برنامه – نقش دارد. دیگر یک کارمند معوق بازنشستگی گزینه طرح بالاتر پایان دادن ارزش. اما این مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از اشخاص پوت حداکثر محدودیت برای استفاده از یک قطره.

اختصاص نرخ بهره نیز یک عامل است. آن را دیکته چقدر که پول را بدست آورده و در علاقه خود را در طول دوره یک کارمند است که در این برنامه مؤثر بر ارزش نهایی از حساب.

این مهم است به یاد داشته باشید که برخی مربوط به اشتغال مزایای گاهی اوقات در پایان اگر شما با استفاده از یک قطره. اگر شما به عنوان ذکر شده "به طور رسمی بازنشسته" زمانی که این طرح آغاز می شود, بهداشت و درمان, ناتوانی, غرامت کارگران و دیگر حمایت های دیگر ممکن است در دسترس است.

چگونه قطره کار برای بازنشستگی

هنگامی که شما تصمیم به بازنشستگی شما تضمین شده است برای در نهایت دریافت ارزش کامل خود را معوق بازنشستگی گزینه طرح حساب. اما کارفرمای شما ممکن است تعیین می کند چگونه و چه زمانی پول پرداخت می شود.

در برخی موارد بازنشستگان دریافت مبلغ کل به عنوان یک مبلغ یکجا. این می تواند مناسب برای از بین بردن بدهی و یا دست زدن به برخی هزینه های زیادی پرداخت. اما آن می تواند تاثیر زیادی بر بدهی مالیاتی خود را برای سال. پس از این حساب ارزش مشمول مالیات به عنوان درآمد و گرفتن آن همه در یک بار می کند باید مالیات مربوط به عواقب. بهتر است برای درک تاثیر خوبی قبل از شما پول دریافت خواهید کرد. که راه شما می توانید آماده برای مالیات بالقوه رسید.

برخی از کارفرمایان استفاده نمی یکجا رویکرد است. در عوض آنها را به پرداخت از حساب بیش از یک دوره خاص. را که اتفاق می افتد شما ممکن است به رول پول به معوق خود را طرح جبران خسارت هر چند که همیشه نیست در این مورد.

اغلب پرداخت مبتنی بر کاهش بدهی مالیاتی برای هر سال داده شده و فراهم می کند یک منبع پایدار درآمد بیش از یک دوره که نظر برخی بهتر راه برای رفتن است. اگر شما امیدوار بودند برای استفاده از ارزش حساب برای رسیدگی به هزینه های بزرگ و یا پرداخت بدهی به سرعت که نمی تواند به عنوان پاک کردن یک گزینه در این سناریو.

در حال حاضر دریافت معوق بازنشستگی گزینه طرح پرداخت هیچ تاثیری در حقوق بازنشستگی خود را. شما هنوز هم دریافت مزایای طرح بازنشستگی خود را فقط به عنوان شما خواهد بود و شما را برای امضا یک قطره. به عنوان یک نتیجه افت خود را به حساب عمل به عنوان یک مکمل در راه است. آن را به یک منبع اضافی از بعد از بازنشستگی درآمد.

یک معوق بازنشستگی گزینه برنامه برای شما مناسب است ؟

و قطره ها بیشتر مناسب برای خدمات مدنی کارکنان که اشباع مزایای بازنشستگی خود را اما نمی آماده به بازنشسته. آن را ایجاد یک فرصت برای تقویت پس انداز بازنشستگی در حالی که ماندن در نیروی کار است.

این فقط مهم است که به در نظر گرفتن هر گونه عیوب احتمالی و یا چالش های شما ممکن است قبل از ثبت نام. برای اولین بار ثبت نام ویندوز می تواند فوق العاده کوتاه پس از آن بسیار مهم به تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید برای شرکت و قبل از شما واجد شرایط برای بازنشستگی.

دوم اگر مصرف یکجا تنها گزینه پیامدهای مالیات می تواند قابل توجه است. در حالی که این بدان معنا نیست که شرکت در یک قطره نیست یک حرکت هوشمند آن معنا است که شما باید برنامه ای که برای تاثیر در پیش است. که راه شما می توانید مالیات-انتخاب عاقلانه است که اجازه می دهد شما را به نگه داشتن بیشتر از این پول در جیب شما.

به نظر شما با استفاده از یک معوق بازنشستگی گزینه طرح ؟ چرا که نه ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را در نظرات زیر.

ادامه مطلب:

اگر شما لذت بردن از خواندن نوشته های وبلاگ و می خواهم به سعی کنید دست خود را در وبلاگ نویسی ما یک خبر خوب برای شما; شما می توانید انجام دقیقا همان است که در صرفه جویی در مشاوره. فقط اینجا را کلیک کنید برای شروع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب