آپدیت جدید برای سامسونگ کهکشان A51 و A71. ویژگی های جدید را در این مدل بهتر است.

شرکت سامسونگ فقط ساخته شده یک annuncement که آنها در حال ارسال به روز رسانی جدید برای مدل Galaxy A51 و A71.فا

توسط HALOHEKAYATHA در 18 تیر 1399
شرکت سامسونگ فقط ساخته شده یک annuncement که آنها در حال ارسال به روز رسانی جدید برای مدل Galaxy A51 و A71.

فایل های جدید با ایجاد A515FXXU3BTF4 برای A51 و A715FXXU2ATG1 برای A71. گذشته از سنتی برای رفع اشکالات و خطاهای یا راه حل های امنیتی ما دریافت ویژگی های جدید و همچنین.

به روز رسانی می افزاید: چیزهایی مانند: تک را من فیلتر و شب hyperlapse برای این دو گوشی سریع و به اشتراک گذاری موسیقی به اشتراک بگذارید. شما می توانید ترجمه متن به طور مستقیم از صفحه کلید سینی و همچنین خنثیسازی/ازنو تازه ترین اقدام با دو انگشت به سمت چپ یا راست ضربه تند وشدید زدن بر روی صفحه کلید. تمیز نمایش گروه تا 100 شات متوالی تصاویر را در یک بسته نرم افزاری.

Reson برای این مدل به دریافت به روز رسانی اولین بار است که فروش خود را. در حال حاضر هر دو مدل هستند فروش بهترین دستگاه های سامسونگ. پس از آن است که هوشمند برای بهبود آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است

تمام کاربرانی که صاحب یک دستگاه سامسونگ اما یک مشکل با شبکه ای محاصره می توانید با استفاده از وب سایت ما برای حل این مشکل است.

SIM-UNLOCK.NET پیشنهادات ویژه آنلاک روش یا با یک کد و یا باز کردن برنامه.

اگر دستگاه شما می پرسد برای یک شبکه باز کردن کد لطفا برای ایجاد نظم در اینجا: سامسونگ network unlock code

اگر شما نمی توانید یک پیام برای یک کد اما از شما خواسته برای استفاده از باز کردن برنامه این است که این سرویس برای شما سامسونگ باز کردن برنامه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن