جدید مستقیم صحبت کردن با تلفن خانه پایه Moxee (KonnectOne)? هر گونه اطلاعات ؟

خوب بچه ها من در حال حاضر درک شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. من ZTE Z723EL (Straight Talk صفحه اصلی صفحه اص

توسط HALOHEKAYATHA در 22 تیر 1399
خوب بچه ها من در حال حاضر درک شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. من ZTE Z723EL (Straight Talk صفحه اصلی صفحه اصلی) جعبه تبدیل شده است تلخه مطلق است. من نیاز به تغییر جعبه اگر من قصد دارم به من مستقیم صحبت کردن با تلفن خانه و محلی خارج شده و در حال حاضر حمل یک خانه جدید جعبه گوشی. فقط بدونم که اگر کسی هر گونه اطلاعات ؟

بنابراین من ZTE Z723EL (من خریدم مرمت مدل به طور مستقیم از Straight Talk) اقدام کاملا عجیب و غریب که در آن دریافت تماس. تقریبا هر تماس ورودی سه تن پشت سر هم می آید که به عنوان به زودی به عنوان من پاسخ یا پاسخ دادن به ماشین میدارد. تا به حال سه تماس های دریافتی این هفته و تن بودند در تماس است. آن را برای تلفن های موبایل مانند همان سه تن می شنوید که شما شماره گیری یک شماره را اشتباه.

مستقیم صحبت نمایندگان هیچ ایده چه چیزی در مورد آن انجام دهد. حتی ZTE نمی تواند کمک کند. به نظر می رسد که وجود دارد این است که یک قطعی در سیستم عامل خود را در آن ZTE مدل. من جایی خوندم که AT&T در واقع جایگزین بسیاری از این جعبه های مشابه به دلیل شکایات مشتریان در مورد تن مسئله است. ظاهرا ZTE جایگزین AT&T جعبه با تجهیزات جدید از جمله یک عامل ثابت.

بنابراین در حالی که چک کردن خارج از سایت من دیدن آنها در حال حاضر بحث مستقیم سیم کارت های اعتباری تلفن خانه پایه Moxee
(MoxeeModel: STKOK500HPECPWP) - همچنین به عنوان شناخته شده KonnectOne. همان قیمت به عنوان ZTE در $49.99. آن را تقریبا به نظر می رسد یکسان به ZTE واحد به استثنای برخی از مرتب کردن بر اساس از شبکه در بالای واحد.

کسی در اینجا با استفاده از Moxee/KonnectOne جعبه ؟ من در محلی خارج شده و دارای سه واحد در انبار بنابراین من می خواهم به یکی را انتخاب کنید اگر هر کسی می تواند آن را توصیه. من نمی خواهم به نگه داشتن خرید این جعبه اگر همه آنها را به همان شماره زنگ های عجیب و غریب از هیچ جا. ضمنا شما می توانید خرید Moxee/KonnectOne خانه جعبه گوشی از طریق بحث مستقیم سایت. آنها تنها باید آنها را در خارج.

هر کسی ؟

https://www.walmart.com/ip/Straight-...oxee/116379799tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب