آی فون جدید 12 مدل کمی به تعویق خواهد افتاد. باز کردن شبکه برای همه اپل.

ما باید برخی از اخبار جالب برای همه مردم است که در حال انتظار برای آی فون جدید خط. با نام تجاری سری جدید با ش

توسط HALOHEKAYATHA در 10 مرداد 1399
ما باید برخی از اخبار جالب برای همه مردم است که در حال انتظار برای آی فون جدید خط. با نام تجاری سری جدید با شماره 12 ممکن است unfortunatelly به تعویق افتاد.

نه خیلی نگران نباشید یک هفته در حداکثر. دلیل مثل همیشه Covid 19 بیماری همه گیر.

با توجه به برخی از گذشته شایعات جدید اپل هنوز هم می تواند در ماه سپتامبر رونمایی شود اما نمی خواهد کشتی تا زمانی که در ماه اکتبر.

اطلاعات می آید از رسمی CFO از اپل Luca Maestri. او اظهار داشت که در حالی که سال گذشته اپل شروع به فروش آی فون جدید نسل در اواخر ماه سپتامبر در سال 2020 این شرکت پروژه های تامین خواهد شد "موجود چند هفته بعد".

ما امیدواریم که تاخیر نمی خواهد کاهش فروش محصولات جدید اپل, چرا که آنها به نظر می رسد به عنوان موثر به عنوان همیشه.

برای تمام مشتریان که نیاز به حذف یک شبکه محاصره از دستگاه اپل خود را, شما می توانید با استفاده از خدمات ما SIM-UNLOCK.NET.

ما پیشنهاد ویژه باز کردن خدمات برای اکثر شبکه ها مانند AT&T, EE, انگلستان, T-Mobile و بسیاری دیگر.

به بررسی کل پیشنهاد لطفا روی لینک زیر کلیک کنید

آیفون باز کردن شبکه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن