"جدید" توسعه GV - نام مستعار شماره با نام شخص

خوب باشه شاید نه جدید. من به یاد داشته باشید سال پیش با استفاده از دوربینی در dumbphone و نیاز به یک فرد را ن

توسط HALOHEKAYATHA در 29 خرداد 1399
خوب باشه شاید نه جدید. من به یاد داشته باشید سال پیش با استفاده از دوربینی در dumbphone و نیاز به یک فرد را نجات دهد GV نام مستعار شماره تماس من زمانی که او/او پیامک شما به طوری که شما پاسخ با استفاده از کارت و شماره تلفن خود را. این بود که با استفاده از یک dumbphone بدون GV برنامه. هیچ راهی برای بدانید که GV نام مستعار تعداد تا زمانی که کسی در پاسخ به یک متن است. سپس به ارسال یک متن را با تعداد GV شما تا به حال به استفاده از نام مستعار شماره.

به هر حال من یک آیفون SE است که من را در دفتر من برای آن روز که فراموش کنم من تلفن معمولی. من یک Truphone سیم کارت در آن, بنابراین من نمی پرداخت هزینه ماهانه و من GV شماره به جلو به آن است. من نصب GV برنامه. بنابراین من با استفاده از آن اساسا مانند یک dumbphone.

به عنوان طولانی به عنوان یک شخص نام خود را در گوگل تماس های ورودی متن خود را نشان می دهد/نام او همراه با نام مستعار شماره.
Name: GV screenshot.jpg
Views: 4
Size: 21.6 KB

شاید این همواره مورد بوده است که با استفاده از دوربینی با یک گوشی بدون برنامه. من نمی دانم. آیا کسی دیگری هنوز هم با استفاده از GV بدون نرم افزار ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن