جدید دبیت کارت به زودی از گوگل.

چندی پیش اپل اعلام کرد محصول جدید خود را که یک اپل کارت. این یک نوع خاص از کارت اعتباری ایجاد شده با colabora

توسط HALOHEKAYATHA در 1 اردیبهشت 1399
چندی پیش اپل اعلام کرد محصول جدید خود را که یک اپل کارت. این یک نوع خاص از کارت اعتباری ایجاد شده با colaboration با مسترکارت و گلدمن ساکس.

در حال حاضر ما در گوگل با محصول جدید خود را. ویژه کارت اعتباری ایجاد شده با بانک های مختلف و همکاران از جمله Stanford Federal Credit Union و سیتی.
ما همچنین می دانیم که گوگل کارت خواهد آمد با ویزا-طراحی تراشه و احتمالا دیگر تولید کنندگان ملحق خواهد شد به زودی به عنوان به خوبی.

گوگل کارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید در فروشگاه های خرده فروشی. نیز وجود خواهد داشت یک نسخه مجازی از کارت گوگل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بلوتوث موبایل پرداخت و به شما یک شماره کارت مجازی و همچنین برای خریدهای آنلاین است.

کاربران قادر خواهد بود برای نظارت بر تمام معاملات خود را از گوگل برنامه به احتمال زیاد گوگل پرداخت و آنها باید این گزینه برای قفل کردن کارت اگر آن را در حال سوء استفاده و یا به سرقت رفته است. و اگر کسی که دستاوردهای دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری خود می توانید قفل آن را بیش از حد.

ما نمی دانیم که دقیقا این کارت وارد بازار و یا آنچه خواهد بود که نام دقیق. با این حال ما نمی دانیم که گوگل به دنبال برخی از بانک ها است که کمک خواهد کرد که در تست کارت جدید چگونه کار می کند و آنچه که نیاز به ثابت.

برای دریافت جدیدترین اطلاعات در مورد گوشی های هوشمند و فن آوری های جدید لطفا از وب سایت ما SIM-UNLOCK.NET

ما تخصص در از بین بردن شبکه های محاصره, اما ما می توانیم با کمک دیگر محاصره نیز مانند لیست سیاه و یا iCloud محاصره.

شما می توانید iCloud ارائه حق در اینجا:

iCloud باز کردن شبکه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب