بسته نرم افزاری جدید برای Sony Xperia 1 دوم. سونی شبکه باز کند و حتی با قفل کد شمارنده.

برخی از اطلاعات مهم فقط وارد شده است.همه طرفداران سونی که در انتظار بودند برای Xperia 1 دوم مدل وارد زوج با س

توسط HALOHEKAYATHA در 20 خرداد 1399
برخی از اطلاعات مهم فقط وارد شده است.

همه طرفداران سونی که در انتظار بودند برای Xperia 1 دوم مدل وارد زوج با سونی WH-1000XM3 سر و صدا لغو هدفون ممکن است ناامید شوند.

همانطور که ما شنیده بسته نرم افزاری تغییر کرده است زیرا این شرکت به اندازه کافی ندارد هدفون برای حمایت از همه قبل از دستور.

این به آن معنا نیست که وجود خواهد داشت هر بسته نرم افزاری در دسترس تمام مشتریان خواهد شد که ایجاد نظم در حال حاضر دریافت خواهد کرد سونی سبک پوشش مشاهده XQZ-CVAT مورد که معمولا هزینه های €59.99.

برخی از شما را پیدا خواهد کرد آن را به یک گزینه بهتر خواهد بود عصبانی, چرا که آنها می خواستند هدفون.

در هر صورت لطفا به یاد داشته باشید که مهم ترین بخش این است که دستگاه خود را.

ما امیدواریم که که ما یک بیانیه رسمی از سونی به زودی به طوری که آنها توضیح کامل وضعیت.

در حال حاضر همه شما که خود یک دستگاه سونی و یا می خواهید برای خرید یک اما می ترسند از شبکه محاصره, لطفا تماس با ما سایت SIM-UNLOCK.NET

ما پیشنهاد ویژه باز کردن قفل کدهای که خود سونی شبکه رایگان. شما قادر خواهید بود به استفاده از هر شبکه بعد از آنلاک کردن مهم نیست در چه کشوری هستید.

ما همچنین می تواند به شما کمک کند با یک شبکه باز کند و حتی اگر کد خود را ضد قفل شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

Sony network unlock codes

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب