کم کربوهیدرات سالم با سرعت Picante سس

ارسال شده توسط Kalyn دنی در آوریل 2 سال 2020 سرعت Picante سس ندارد شکر اضافه شده و من دوست دارم به استفاده

توسط HALOHEKAYATHA در 13 اردیبهشت 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در آوریل 2 سال 2020

سرعت Picante سس ندارد شکر اضافه شده و من دوست دارم به استفاده از آن زمانی که من می خواهم که تند غربی و طعم در غذا. این پست افکن های مورد علاقه من کم کربوهیدرات دستور العمل های خوشمزه با سرعت Picante سس و وجود دارد مقدار زیادی از ایده های خوب در اینجا برای کمک به خود را با Cinco de Mayo منو!

پین کم کربوهیدرات سالم با سرعت Picante سس را امتحان کنید بعد!

Pace Picante Sauce Recipes collage photo

من عشق های مواد و محصولات است که من به طور منظم و اضافه کردن آنها به لیست من از Kalyn آشپزخانه میدارد و سرعت Picante سس یک محصول من خیلی دوست داشتم و استفاده می شود تا زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید زمانی که من یک شیشه از این در یخچال. اگر شما سعی کردم این نسخه خوشمزه سالسا, من امیدوارم که برخی از من کم کربوهیدرات سالم با سرعت Picante سس می تواند جلب شما را به آن را امتحان کنید.

من برای اولین بار سقوط در عشق با سرعت فقط برای طعم و بازگشت در روز خوردم مقدار زیادی از سرعت Picante سس و چیپس قبل از اینکه من شروع به غذا خوردن سالم مسیر. می آید در خفیف و متوسط و یا داغ و من متوسط خرید و تند ترین. و در حال حاضر من با استفاده از این محصول برای اضافه کردن یک غربی عطر و طعم به سوپ و خورش و آرام پز یا فوری قابلمه ظروف.

سرعت Picante سس بدون شکر اضافه شده; آن را با گوجه فرنگی خرد شده تازه فلفل هالاپینیو, تازه, پیاز, آب مقطر, سرکه, خشک, پیاز, نمک, سیر خشک و طعم دهنده های طبیعی. آن را به 1 کربوهیدرات به ازای هر قاشق که می آید از طبیعی قند موجود در گوجه فرنگی. هنگامی که شما با استفاده از آن شما لازم نیست مقدار زیادی به اضافه کردن مقدار زیادی از جنوب غربی و طعم و این فوق العاده است برای استفاده در یک سس برای یک ظرف که در آن وجود دارد و عمدتا کم کربوهیدرات مواد تشکیل دهنده.

و من می دانم که برخی از مردم تعجب خواهد شد, بنابراین من می خواهم به وضوح دولت که سرعت هرگز جبران من در هر راه را برای استفاده و یا ترویج محصولات خود را! من کاملا مطمئنم که آنها هرگز شنیده از من یا my little وبلاگ!


Pace Picante Sauce jar of salsa

که در آن شما می توانید خرید سرعت Picante سس ؟

سرعت Picante سس (لینک های وابسته) به طور گسترده ای در دسترس در واقع من شرط می بندم آن را فروخته است تقریبا در هر فروشگاه مواد غذایی در آمریکا من می خواهم به خرید دو بسته در Costco بنابراین من همیشه باید این را در شربت خانه.

کم کربوهیدرات سالم با سرعت Picante سس:

Instant Pot (or Slow Cooker) Low-Carb Southwestern Beef Stew title photo

این فوری گلدان (یا Slow Cooker) جنوب غربی خورش گوشت گاو خوشمزه شکم-گرمایش خورش با زیتون و سرعت Picante سس می افزاید: عطر و طعم خوشمزه این غذا!

Spicy Shredded Chicken Lettuce Wrap Tacos (Instant Pot or Slow Cooker) on KalynsKitchen.com

ادویه مرغ خرد شده کاهو بپیچید Tacos می تواند در آرام پز یا فوری گلدان و مرغ تند خوشمزه است با سالسا آووکادو!

Slow Cooker Low-Carb Southwestern Pot Roast title photo

اجاق گاز آهسته کم کربوهیدرات جنوب غربی گلدان کباب خوشمزه در خدمت به عنوان یک گلدان-کباب غذا یا تکه تکه گوشت خوشمزه از هم جدا و استفاده در tacos یا burritos با کم کربوهیدرات چیپس! و نیز وجود دارد یک دستور فوری گلدان کم کربوهیدرات جنوب غربی قورمه اگر شما ترجیح می دهند که روش.

Instant Pot (or Slow Cooker) Low-Carb Cheesy Chicken Tacos found on KalynsKitchen.com

فوری گلدان (یا Slow Cooker) Low-Carb مرغ قشنگ Tacos استفاده از سرعت Picante سس خامه و پنیر و کنسرو سبز چیلس و البته مقدار زیادی از پنیر برای اضافه کردن عطر و طعم شگفت انگیز برای مرغ تاکو پر کردن!

Instant Pot Salsa Chicken with Lime and Melted Mozzarella title photo

فوری گلدان سالسا مرغ با لیمو و ذوب پنیر موزارلا دیگری است که فوق العاده آسان دستور العمل و این شده است بسیار محبوب در سایت. نیز وجود دارد یک دستور غذا برای پخت و پز آهسته سالسا مرغ, اگر شما ترجیح می دهند که روش!

Pan-Seared and Roasted Mahi Mahi with Mediterranean Salsa and Feta title photo

من عاشق ماهی کبابی و این پان خشکیده و بو ماهی ماهی مدیترانه سالسا و پنیر فتا فقط ممکن است مورد علاقه من ماهی ماهی دستور العمل! شما همچنین می توانید استفاده از انواع دیگر ماهی سفید شرکت به این عنوان است.

Slow Cooker Shredded Beef Tacos with Spicy Slaw and Avocado top photo

این آرام پز گوشت گاو خرد Tacos با تند سالاد کلم و آووکادو برخی از اضافه شدن سرعت Picante سس در پخت و پز مایع به اضافه کردن طعم تند به گوشت و این بزرگ تاکو شام است که آسان به را!

Slow Cooker Low-Carb Mexican Lasagna Casserole

این آرام پز (یا فر) Low-Carb, مکزیکی لازانیا غذای مرکب از گوشت وارد می کند باید چند کربوهیدرات بیشتر از برخی از این دستور العمل اما اگر شما با استفاده از کم کربوهیدرات چیپس توصیه من این است که در واقع بسیار کم در کربوهیدرات! و آن را مناسب زمانی که شما فقط نیاز به برخی از مواد غذایی راحتی.

CrockPot Salsa Pork Chops with Cumin, Garlic, and Lime title photo

و در نهایت این CrockPot سالسا گوشت خوک لغو احکام صادره ی با زیره سبز, سیر و لیمو ترش خوشمزه هستند و خیلی آسان به را اگر چه من قطعا فکر می کنم این دستور العمل می تواند با استفاده از یک عکس بهتر!

اطلاعات بیشتر در مورد Kalyn آشپزخانه میدارد:

من خریداری شده سرعت Picante سس استفاده شده در این دستور العمل خودم و سرعت هیچ ایده که من نوشتن در مورد محصول خود را. همه موارد برجسته به عنوان Kalyn آشپزخانه میدارد که همه چیز من با خوشحالی خرید و بیش از بیش و از آنجا که من می خواهم خوانندگان بدانند که نظر من کاملا بی طرفانه من را قبول نمی کند نقد و بررسی محصولات از بسیاری از شرکت ها که ارائه می دهند به ارسال آنها را به من. شما می توانید لیست کامل از محصولات من دوست داشتم به اندازه کافی به ویژگی های در Kalyn آشپزخانه میدارد.

Pinterest image of Low-Carb Recipes with Pace Picante Sauce

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب