Kalyn آشپزخانه نوبت 15 با سه سوال برای خوانندگان!

ارسال شده توسط Kalyn دنی در آوریل 24 سال 2020 پانزده سال پیش من نشسته در کامپیوتر و تایپ چند دستور است که م

توسط HALOHEKAYATHA در 5 اردیبهشت 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در آوریل 24 سال 2020

پانزده سال پیش من نشسته در کامپیوتر و تایپ چند دستور است که مردم تا به حال شده است برای درخواست و بقیه سابقه است! با تشکر از خوانندگان من برای همه پشتیبانی از طریق سال!

Kalyn's Kitchen turns 15 Today - birthday cupcake with candle image

بیشتر من فقط s0 ممنون!

آن را سخت به این باور آن را واقعا شده است و پانزده سال پس از من برای اولین بار نشستم در کامپیوتر و تایپ چند دستور را در یک وبلاگ ساده! وجود دارد بسیاری از دلایل ممنون میشم که اتفاق افتاده و من می خواهم برای شروع این تولد ارسال با تشکر از شما به خوانندگان وفادار ایم که به دنبال من وبلاگ نویسی سفر از طریق سال. و همچنین به طراحان وب متخصصین و اهل فن و کارشناسان تبلیغات متخصصان همکار وبلاگ نویسان و اعضای خانواده که حمایت من کار در طیف گسترده ای از راه (وجود دارد بیش از حد بسیاری از شما به نام, اما شما می دانید که شما می شوند!)

در این سال وبلاگ تولد می آید در وسط یک جهان همه گیر و قلب من است درد در مشکلات بسیاری از مردم نیاز به تحمل. اگر شما در حال خواندن این, من امیدوارم که شما امن هستند در خانه و نه تجربه بیش از حد دست دادن و یا اقتصادی درد. من هرگز شده است بسیار سپاسگزار برای داشتن یک شغل که در آن من در حال حاضر کار در خانه و من انجام بهترین من برای ایمن ماندن. و من در تلاش برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل های که هنوز هم در دسترس و مرتبط در طول این زمان جالب که هر کس به طبخ بیشتر اما کمتر شده و دسترسی به مواد تشکیل دهنده!

اما من مبارزه با تغییرات در تکنولوژی!

آخرین سالگرد وبلاگ من صحبت در مورد بررسی لیست سطل من و من سعی کردم به انجام سفر بیشتر و کمتر نشستن در مقابل کامپیوتر این سال گذشته است. اما جنبه های فنی از وبلاگ نویسی ادامه به تغییر بسیار سریع تر از من شهروند ارشد مغز می تواند نگه دارید تا با. بنابراین من قصد ندارم به دروغ برخی از چیزهایی که در مورد وبلاگ نویسی را قطعا تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا. من حدود دو سال وقت صرف ویرایش هر پست بعد از من در نهایت روشن Kalyn آشپزخانه به وردپرس و از نوامبر سال 2019 من شده است در روند اضافه کردن اطلاعات تغذیه ای برای تمام کسانی که پست ها. (وجود حدود 2000 دستور العمل در سایت و من انجام داده ام اطلاعات تغذیه ای در حدود 30 درصد از آنها را بنابراین من مقدار زیادی به من مشغول نگه دارید در حالی که ما در خانه گیر کرده.)

اما من هنوز هم دوست دارم ایجاد دستور العمل های جدید و به اشتراک گذاری آنها را با دیگران است که چه جلب من به وبلاگ نویسی در وهله اول. البته من نمی دانم آنچه در آینده به ارمغان خواهد آورد اما من برنامه ریزی برای در نگه داشتن نگه دارید با این وبلاگ (و وعده من هرگز آن را تعطیل کند حتی اگر من در نهایت تصمیم به واقع بازنشسته است که قطعا چیزی است که من فکر کردن در مورد است.)

و سه وجود دارد چیزهایی که من می خواهم به درخواست خوانندگان من:

یکی از سرگرم کننده ترین چیز در مورد وبلاگ نویسی همچنان به شنیدن از مردم که لذت یک دستور غذا. بنابراین برای جشن گرفتن این مهم نقطه عطف من سه سوال برای شما. (و با تشکر از هر کسی که طول می کشد زمان برای نوشتن یک پاسخ در اینجا که در آن آن را تبدیل به بخشی از تاریخ از وبلاگ من.)

  1. چگونه شما پیدا کردن وبلاگ من و چه مدت شما شده است پس من ؟
  2. است وجود دارد یک دستور خاص که دارای یک حافظه متصل برای شما یا خانواده شما ؟
  3. چه نوع از دستور العمل های شما می خواهم برای دیدن بیشتر در آینده ؟

و با تشکر دوباره برای هر کسی که خواندن این طول می کشد زمان برای پاسخ!

تولد پست از طریق سال

Kalyn آشپزخانه تبدیل به یک
Kalyn آشپزخانه نوبت دو
Kalyn آشپزخانه سه نوبت
Kalyn آشپزخانه نوبت چهار
Kalyn آشپزخانه نوبت پنج
Kalyn آشپزخانه نوبت شش
Kalyn آشپزخانه نوبت هفت
Kalyn آشپزخانه نوبت هشت
Kalyn آشپزخانه تبدیل می شود نه
Kalyn آشپزخانه نوبت ده
Kalyn آشپزخانه نوبت یازده
Kalyn آشپزخانه نوبت دوازده
Kalyn آشپزخانه نوبت سیزده
Kalyn آشپزخانه تبدیل چهارده

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن