کلم و پیاز قرمز خوش طعم صبحانه مربع

ارسال شده توسط Kalyn دنی در آوریل 27 سال 2020 کلم و پیاز قرمز خوش طعم صبحانه مربع هستند meatless کم کربوهید

توسط HALOHEKAYATHA در 8 اردیبهشت 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در آوریل 27 سال 2020

کلم و پیاز قرمز خوش طعم صبحانه مربع هستند meatless کم کربوهیدرات صبحانه پخت است که می تواند کمک به شما شروع روز خود را با یک دوز سالم از سبزیجات!

پین کلم و پیاز قرمز خوش طعم صبحانه مربع به آنها را امتحان کنید بعد!

Kale and Red Onion Savory Breakfast Squares title photo

این کلم و پیاز قرمز خوش طعم صبحانه مربع هستند به طوری خوشمزه و مغذی صبحانه گزینه! و هنگامی که برخی از مردم خواست برای سلامتی دستور زمانی که آنها در پاسخ به من 15 سال سالگرد پست من بود و خوشحالم که من می خواهم به تازگی ساخته شده است این به روز رسانی عکس ها و به اشتراک گذاری آن را با شما. اگر شما در حال تلاش برای خوردن بیشتر سبزیجات (و بسیاری از ما باید باشد!) شروع روز با یک صبحانه مانند این است که شامل سبزیجات یک ایده عالی است.

من برای اولین بار این دستور بیش از ده سال پیش زمانی که من تا به حال پسر Kale در باغ من و به تازگی احمقانه با آن است. شما قطعا می توانید این کار را با هر نوع کلم اما kale ممکن است نیاز به پخته شود کمی دیگر با ضخیم تر انواع کلم. البته من همیشه سعی در بهبود این دستور کمی زمانی که من آنها را به روز رسانی, و اگر چه من تغییر نکرد این یکی که بسیار در اینجا نسخه اصلی اگر کسی آن را می خواهد. و این دستور العمل این است آنچه که من اسمش "صبحانه پخت" با تعداد زیادی از کلم و پنیر و فقط تخم مرغ به اندازه کافی به آن را نگه دارید با هم بنابراین اگر شما ترجیح می دهند بیشتر از یک eggy صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد, شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن یک زن و شوهر بیشتر از تخم مرغ. من این را به قطعات مربع به خدمت می کنند و این باعث می شود شش نفر.

و اگر شما آشنایی با مواد غذایی مفهوم اومامی (که به معنی "لذت بخش مرزه طعم" در ژاپنی) واقعا چه ضربه تا عطر و طعم اومامی در این دستور العمل علاوه بر این از یک کمی از سس سویا به تخم مرغ! شما می توانید این کار را با, Gluten-Free, سس سویا (لینک های وابسته) در صورت نیاز و یا استفاده از نارگیل امینو اسید (لینک های وابسته) اگر شما اجتناب از سویا. بدون توجه به گزینه ای که شما با استفاده از ترکیبی از کلم, پیاز, سیر, سس سویا و یا جایگزین دو نوع پنیر و تخم مرغ باعث می شود این صبحانه که حاوی خوش طعم اومامی خوبی!

چه مواد غذایی باید طعم اومامی?

مفهوم اومامی به عنوان یکی از پنج نوع متمایز از طعم سرچشمه در ژاپن در اوایل 1900s و پس از آن کلمه تبدیل شده است تا حدودی مترادف با کلمه مورد پسند هنگامی که توصیف مواد غذایی با این عطر و طعم. غذاهای رایج در نظر گرفته می شود بالا در اومامی شامل چیزهایی مانند ماهی و گوجه فرنگی و قارچ و گوشت, انواع پنیر و سس سویا. اومامی همچنین عطر و طعم گیرنده است که باعث می شود من دوست دارم سنبله ادویه (لینک های وابسته) بسیار است. بیشتر بخوانید درباره اومامی اگر شما کنجکاو در مورد این "پنجم طعم و مزه است."

Kale and Red Onion Savory Breakfast Squares

چگونه به کلم و پیاز قرمز کم کربوهیدرات صبحانه مربع:

(پایین برای تکمیل دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای)

 1. زمانی که من به روز شده در این دستور غذا را من خریداری یک کیسه پوند خرد شده کلم پیچ (و با استفاده از نیمی از آن). دستورالعمل در دستور زیر اگر شما نیاز به ریز ریز کردن کلم برگ.
 2. من شسته و crisped 8 اونس. خرد شده کلم در سالاد عنکبوتی که تار میتند اما شما نمی نیاز به مطلقا به انجام این کار با kale از یک کیسه. اگر شما شستن کلم و مطمئن شوید که به چرخش واقعا خشک (یا خشک با حوله کاغذی.)
 3. ریز ریز کردن تا نصف یک پیاز قرمز کوچک.
 4. حرارت روغن زیتون را در یک ماهی تابه نچسب و طبخ و پیاز و سپس سیر خرد شده و طبخ یک یا دو دقیقه دیگر.
 5. و سپس اضافه کردن کلم پیچ به ماهی تابه و طبخ حدود 5 دقیقه تبدیل و بیش از بیش به عنوان kale wilts. فصل کلم را با کمی نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به عنوان مورد نظر.
 6. در حالی که کل آشپز, ضرب و شتم تخم مرغ را با سس سویا و یا نارگیل امینو اسید و یک خط تیره از سنبله و ادویه (لینک های وابسته) اگر با استفاده از.
 7. قرار دادن کلم پیچ را به یک ظرف خورش که شما با اسپری نچسب اسپری یا روغن زیتون.
 8. نم نم بخشی از پنیر موتزارلا و پنیر پارمسان بیش از kale (صرفه جویی در مصرف کمی برای بالا).
 9. پور مورد ضرب و شتم تخم مرغ بیش از کلم و پنیر; سپس با یک چنگال و به آرامی "بزنید" برای پوشش تمام قطعات kale با تخم مرغ.
 10. نم نم محفوظ پنیر از بالای مخلوط.,
 11. پخت در 375F/190C برای حدود 30 دقیقه یا تا زمانی که تخم مرغ ها مجموعه و شروع به آرامی قهوه ای در بالا.
 12. خدمت گرم با کمی اومامی پر از خامه ترش در صورت دلخواه.

Kale and Red Onion Savory Breakfast Squares close-up photo

بیشتر Meatless صبحانه سالم با سبزیجات:

کم کربوهیدرات قارچ و پنیر فتا نوعی غذای صبحانه
صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد با اسفناج و پنیر بز
قارچ-عاشق خامه ای Frittata با اسفناج و پنیر
کلم بروکلی و سه پنیر Keto صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد
کم کربوهیدرات کنگر فرنگی-رزماری Frittata

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک دسته به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

 • 8 اونس. خرد شده کلم (یادداشت کنید)
 • 1/2 پیاز قرمز خرد شده
 • 1 قاشق چایخوری. قاشق چای خوری سیر خرد شده
 • 1 T روغن زیتون
 • نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به طعم و مزه
 • 2 قاشق چایخوری. Tamari یا دیگر سس سویا (یادداشت کنید)
 • 3/4 C پنیر موزارلا رنده شده
 • 1/2 فنجان درشت رنده شده پنیر پارمسان
 • 8 تخم مرغ مورد ضرب و شتم خوب
 • 1 قاشق چایخوری. سنبله ادویه (یادداشت کنید)

دستورالعمل

 1. فر قبلا گرم به 375F190C. اسپری یک ظرف خورش (حدود 8" x 12") با نچسب اسپری یا روغن زیتون.
 2. اگر شما نیاز به قطع کردن کلم شروع شده توسط cuting کردن کلم و ساقه ها و دور و سپس شستن کلم برگ و خشک هست. (من با استفاده از یک سالاد عنکبوتی که تار میتند.) شمع کلم برگ در بالای هر یک از دیگر و برش را به نوار حدود 3/4 اینچ گسترده پس از آن نوبت به برش هیئت مدیره راه دیگر و دوباره برش بنابراین شما باید مربع کمتر از یک اینچ مربع است.
 3. اگر شما با استفاده از خرد کل است که می آید در یک کیسه نیست کاملا نیاز به شسته شود اما من گاهی اوقات آن را خیس خوردن فقط برای ترد کردن برگ.
 4. ریز ریز کردن پیاز را به قطعات حدود 1/2 اینچ.
 5. حرارت روغن زیتون در بزرگ و سنگین در ماهی تابه روی حرارت متوسط به بالا و سپس اضافه کردن پیاز و طبخ 3 دقیقه. اضافه کردن سیر و طبخ 1-2 دقیقه بیشتر بیشتر.
 6. و سپس اضافه کردن کلم پیچ را به تابه تبدیل بیش از و بیش از آن را به عنوان wilts و پخت و پز حدود 5 دقیقه یا تا زمانی kale است به طور قابل توجهی پژمرده و نرم. (Kale را طبخ در فر بنابراین لازم نیست به طور کامل نرم در این نقطه است.)
 7. فصل کلم را با کمی نمک و تازه فلفل سیاه و سفید به عنوان مورد نظر.
 8. قرار دادن پژمرده kale به ظرف غذای مرکب از گوشت وارد. بالا با 1/2 فنجان رنده شده پنیر موتزارلا و 1/4 فنجان درشت رنده شده پنیر پارمسان.
 9. ضرب و شتم تخم مرغ را با سس سویا و یا نارگیل امینو اسید و سنبله و ادویه (لینک های وابسته) و یا سایر چاشنی از انتخاب شما.
 10. بریزید و تخم مرغ بیش از kale/پنیر را در ظرف غذای مرکب از گوشت وارد. سپس با استفاده از یک چنگال و "بهم زدن" به آرامی تا مواد به خوبی توزیع شده است.
 11. پخت حدود 30 دقیقه یا تا زمانی که تخم مرغ ها به خوبی تنظیم و بالا به آرامی browned.
 12. خدمت گرم است. این خوب است و با خامه ترش اضافه شده در جدول.

یادداشت

من در اصل این با پسر Kale اما استفاده از هر kale تنوع شما ترجیح می دهید. ضخیم تر از انواع کلم ممکن است نیاز به سرخ کرده کمی طولانی تر.

مطمئن باشید به استفاده از گلوتن سس سویا (لینک های وابسته) در صورت نیاز. شما می توانید با استفاده از نارگیل امینو اسید (لینک های وابسته) به جای سس سویا, اگر شما ترجیح می دهند. من عاشق سنبله ادویه (لینک های وابسته) در تخم مرغ اما استفاده از هر همه منظوره ادویه مخلوط اگر شما ترجیح می دهند.

دستور اقتباس از رجینا Schrambling را Collard مربع.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

6

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 210کل چربی: 14 گرمچربی اشباع شده: 6gچربی ترانس: 0gاشباع نشده چربی: 7 گرمکلسترول: 266mgسدیم: 853mgپروتئین: 5 گرمفیبر: 1 گرمشکر: 1 گرمپروتئین: 15g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

https://kalynskitchen.com/broccoli-and-three-cheese-keto-breakfast-casserole/ square thumbnail photo
رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
کلم و پیاز قرمز خوش طعم صبحانه مربع یک ظرف بزرگ برای رژیم غذایی کم کربوهیدرات برنامه و برای هر فاز اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از صبحانه سالم برای دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Pinterest image for Kale and Red Onion Savory Breakfast Squares close-up photo

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب