چگونه به استفاده از 0 درصد بهره دوره

من یک نویسنده مستقل برای بیش از ده سال است. به عبارت دیگر من آموخته اند به زندگی با قطعیت وقتی که می آید به زم

توسط HALOHEKAYATHA در 24 فروردین 1399

0 percent interest period

من یک نویسنده مستقل برای بیش از ده سال است. به عبارت دیگر من آموخته اند به زندگی با قطعیت وقتی که می آید به زمانی که درآمد من در خواهد آمد. به عنوان یک نتیجه, من آموخته ام به زندگی با بدهی از زمان به زمان. بنابراین من تبدیل به بسیار ماهر در چگونه به استفاده از 0 درصد بهره دوره در کارت های اعتباری. پس از انجام بنابراین من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن آنچه که من آموخته ام در مورد جوانب مثبت و منفی از این تبلیغاتی دوره در کارت های اعتباری. همچنین ما نگاهی که آیا فدرال کاهش نرخ بهره باعث می شود این معاملات بیشتر در دسترس است یا نه.

چه علاقه 0% دوره?

0% علاقه معمولا در دوره مقدماتی ارائه می آید که با یک کارت اعتباری جدید. به عبارت دیگر شما معمولا نمی توانید این معامله از کارت های اعتباری موجود (هر چند به ندرت یکی خواهد شد و ارائه آن به مشتریان فعلی به عنوان یک تبلیغاتی معامله است.) در عوض شما درخواست برای یک کارت اعتباری جدید و اگر شما واجد شرایط دریافت صفر درصد بهره دوره برای مقدار مشخص از زمان.

صفر درصد بهره دوره ممکن است اعمال می شود به هر یا همه موارد زیر:

 • خرید
 • نقل و انتقالات تعادل
 • پیشرفت های نقدی

به منظور استفاده از 0 درصد بهره دوره شما به طور معمول باید اعتبار خوب است. بهتر نمره اعتباری خود را بهتر از نظر قرارداد. برای مثال با یک نمره اعتباری شما ممکن است واجد شرایط برای یک سال یا بیشتر از صفر درصد بهره. با کاهش اعتبار شما فقط ممکن است واجد شرایط برای شش-ماه صفر-بهره دوره است.

در اینجا چیزهایی که برای نگاه

اگر شما می خواهید به استفاده از 0 درصد بهره دوره با درخواست برای یک کارت اعتباری جدید و سپس شما باید نگاه کردن برای موارد زیر:

 • چه صفر درصد بهره پوشش (به عنوان مثال خرید و یا نقل و انتقالات تعادل)?
 • وجود دارد هر گونه هزینه های اضافی (مانند هزینه انتقال تعادل)?
 • چه مدت صفر درصد بهره به دوره گذشته است ؟
 • آیا شما در کسب پاداش از هر نوع را صفر درصد بهره خرید ؟
 • مهمتر از همه چه نرخ بهره جدید زمانی که صفر درصد دوره است ؟

که یکی از آخرین حیاتی در برنامه ریزی کردن که چگونه به استفاده از 0 درصد بهره دوره است. برای مثال بیایید می گویند که شما به 0 ٪ در نقل و انتقالات تعادل به مدت شش ماه. شما تصمیم به پرداخت هزینه نقل و انتقال تعادل به استفاده از آن علاقه 0% دوره است. شما در ابتدا تنها با پرداخت 14.99% بهره در تعادل است و زمانی که نرخ بهره صفر درصد است تا این قرارداد جدید تا جهش به 28.99% بهره. این است که یک معامله خوب است ؟ مگر اینکه شما می توانید پرداخت کردن تمام موجودی که در دوره شش ماه احتمالا نه.

مزایای 0% دوره بهره در کارت های اعتباری

این به این معنا نیست که صفر درصد بهره دوره نیست به نفع دلیل آن اغلب است. این می تواند مفید باشد به خصوص در طول زمان هنگامی که پرداخت درآمد نا امن می باشد. برای مثال, اگر شما را دیده اند یک افزایش چشمگیر در درآمد با توجه به COVID-19 سپس شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در تلاش برای پرداخت برای نیازهای اساسی مانند مواد غذایی است. در علاوه بر این به استفاده از هر برنامه در دسترس برای کمک به شما در طول این زمان شما ممکن است می خواهید به درخواست برای یک صفر-بهره کارت های اعتباری برای خرید.

اگر شما نمی تواند پرداخت هزینه برای مواد غذایی شما می توانید آن را قرار داده است که کارت اعتباری و تاخیر در ساخت و پرداخت تا صفر درصد بهره دوره رو به اتمام است. فقط به یاد داشته باشید که شما مجبور به پرداخت این پول در نهایت و در صورتی که شما آن را انجام نمی در موقع سپس شما ممکن است تعلق بیشتر هزینه های بهره پایین خط. با استفاده از این گزینه به نفع خود و نه به خود ضرر می شود.

راهنمایی برای استفاده از علاقه 0% دوره در کارت های اعتباری

در اینجا برخی از نکات بالا به بررسی قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید که آیا یا نه به استفاده از 0 درصد بهره دوره در کارت های اعتباری:

 • نقد و بررسی تمام شرایط و ضوابط را به دقت. مطمئن شوید که شما می دانید دقیقا چه شما در حال گرفتن به.
 • انتخاب هوشمند. این همه بیش از حد آسان به اجازه دهید ترس ایجاد انگیزه در ما تصمیم گیری های مالی. فکر می کنم جلوتر و در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه این است که خود را بهترین گزینه برای هر دو کوتاه مدت و بلند مدت.
 • در اطراف مغازه. شما باید گزینه برای کارت های اعتباری با شرایط مختلف به خصوص اگر شما یک امتیاز اعتبار خوب است. همین حالا یکی از اولین که شما ببینید. به جای دریافت بهترین معامله را برای منحصر به فرد خود را نیازهای مالی است.
 • چوب به بودجه است. فقط به خاطر اینکه شما دسترسی به این "پول" برای یک دوره از زمان به این معنا نیست که شما باید در صرف ولگردی و قانونی شکنی. محدود کردن خرید های خود را به کسانی است که لازم است.
 • یک طرح بازپرداخت. ایجاد یک برنامه است که اجازه خواهد داد که شما را به بازپرداخت این بدهی به طور کامل قبل از 0 درصد بهره دوره است. که چوب طرح ساخت پرداخت های لازم در طول دوره باقی می ماند و در جایگاه خوبی در حالی که پرداخت کردن به عنوان بسیاری از که بدهی به عنوان شما می توانید.
 • استفاده از نقل و انتقالات تعادل عاقلانه است. اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از 0 درصد بهره دوره برای نقل و انتقالات تعادل انجام محاسبات ریاضی به مطمئن شوید که انجام این کار باعث می شود حس. در نظر گرفتن هزینه. فکر می کنم در مورد آنچه شما طرح بازپرداخت خواهد شد.
 • استفاده از پاداش به نفع خود. اگر شما می توانید یک کارت اعتباری cashback با 0 درصد بهره دوره به طوری که شما می توانید پول نقد در خرید با هیچ هزینه و سپس شما خودتان را راه اندازی کرد. حتی اگر شما نمی توانید پاداش می باشد که به یادگیری در مورد کارت اعتباری مزایای بیشتر از آن را.

آیا فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش تاثیر کارت های اعتباری?

شما ممکن است شنیده ام که فدرال رزرو به تازگی اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ است که اثرات نرخ بهره کارت های اعتباری با توجه به COVID-19 وضعیت. آیا این به این معنی است که شما قادر خواهید بود به استفاده از 0 درصد نرخ بهره با سهولت بیشتری? متاسفانه هیچ.

در حالی که فدرال کاهش نرخ معنا است که کارت اعتباری نرخ بهره کاهش خواهد یافت کمی مقدار نخواهد بود قابل توجه است. علاوه بر این, آن را قطعا نمی خواهد خود را به ارمغان بیاورد موجود در کارت های اعتباری را به صفر درصد است. به جای آن به احتمال زیاد شما یک کوچک 1 درصد کاهش در موجود نرخ فعلی خود را به کارت های اعتباری است. برای مثال خود APR ممکن است کاهش از 21.99 درصد به 20.99%. در حالی که هر کمی تعداد این کافی نیست به طور قابل توجهی تاثیر بدهی های خود را.

به عبارت دیگر اگر شما مدیون پول در کارت های اعتباری و سپس شما باید به پرداخت این بدهی به عنوان آنجا که ممکن است. اگر شما می توانید با استفاده از 0 درصد بهره دوره بر روی یک کارت را پرداخت که ساده تر ، با یک سر روشن و یک طرح در محل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب