چگونه به کوره کدو سبز است که مناسب هر زمان!

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 5 ژوئن 2020 این پست شما یاد می دهد چگونه به کوره کدو سبز است که مناسب هر زمان و

توسط HALOHEKAYATHA در 16 خرداد 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 5 ژوئن 2020

این پست شما یاد می دهد چگونه به کوره کدو سبز است که مناسب هر زمان و شگفت انگیز کدو کبابی چیزی است که من را به عنوان یک ظرف سمت تمام تابستان طولانی است. و این کبابی خوشمزه کدو سبز یکی از ده کم کربوهیدرات کدو سبز دستور العمل در Kalyn آشپزخانه.

PIN چگونه به کوره کدو سبز به آن را امتحان کنید بعد!

How to Grill Zucchini photo of grilled zucchini on serving platter.

جالب است که وبلاگ من به دست می آمد شناخته شده کدو سبز دستور العمل چرا که بسیاری از زندگی من بود قطعا ولرم در مورد کدو سبز است. آن نیست تا زمانی که من کرده شد با این خوشمزه کدو کبابی که من واقعا شروع به طلب تازه باغ کدو سبز است. و در حال حاضر من را کبابی, کدو سبز در تمام تابستان طولانی به عنوان یک ظرف سمت و یا برای استفاده در دستور العمل های مانند کدو کبابی سالاد یونانی یا آسان کم کربوهیدرات کبابی یونانی با کدو سبز. و من فکر می کنم این اولین تعطیلات آخر هفته در ماه ژوئن است که قطعا ورود کباب فصل, بنابراین من شامل این زمان طولانی مورد علاقه من جمعه مورد علاقه های شما انتخاب کنید برای این هفته است.

البته این وسط کدو سبز شما در فروشگاه مواد غذایی لازم نیست که عطر و طعم مطلوب و این روش برای چگونه به کوره کدو یک دستور برای استفاده در تابستان زمانی که شما می توانید تازه باغ کدو یا کدو سبز از بازار کشاورز. و شما می خواهید به جای ضخامت برش کدو هنگامی که شما در حال پخت و پز آنها را در کوره بنابراین برای باغبان این است که راه مناسب برای طبخ آن بزرگ کدو, است که نمی توانید برداشت در زمان.

هنگامی که شما آن را سعی کردم قول می دهم این راه از پخت کدو را تبدیل به یک بخشی از خود را به طور منظم چرخش تابستان برای کوره. اگر شما یک کدو فن اما پخته شده آن را در کوره شما باید سعی کنید کدو کبابی! و کامل کبابی, کدو سبز low-carb, Keto کم قند, gluten-free, لبنی, وگان, سرخپوشان و مناسب برای اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی پس از این دستور شما می توانید برای هر کسی است. (اگر شما نیاز به آن را به سرخپوشان وگان یا فاقد گلوتن مطمئن شوید که به انتخاب یک سس سالاد که با این نسخهها کار با این برنامه.)

اگر چه شما لازم نیست که در فضای باز جلو پنجره ؟

کدو سبز می توان به راحتی پخته شده در اجاق گاز-top تابه گریل را با پشته (لینک های وابسته) و یا حتی یک گریل جورج فورمن (لینک های وابسته) اگر شما لازم نیست که در خارج کوره. به یاد داشته باشید جورج فورمن کوره آشپز هر دو طرف در همان زمان پس از زمان پخت کمتر خواهد بود.

دیگر چه سبزیجات پخته می شود با استفاده از این روش ؟

همان روش برای خواباندن سبزیجات تخلیه ترشی و سپس کباب کردن آن نیز بسیار خوب خوب در زرد تابستان کدو یا بادمجان. شما همچنین می توانید استفاده از آن در قارچ فلفل و پیاز شیرین. اتمام من کم کربوهیدرات و Keto دستور العمل برای سبزیجات در کوره برای ایده های بیشتر.

How to Grill Zucchini process shots collage

چگونه به کوره کدو سبز است که مناسب هر زمان:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. من می خواهم به استفاده از یک ماندولین برش (لینک های وابسته) به تکه کدو کاملا حتی برش, و من آنها را برش را در قطر برای بیشتر سطح منطقه در کوره.
 2. با هم مخلوط مورد علاقه خود را کم شکر و سرکه بریزید و سیر و پودر و چند قاشق چای خوری خشک, ایتالیایی, گیاهان مانند ریحان و پونه کوهی یا رزماری. من تقریبا همیشه استفاده نیومن خود روغن زیتون و سرکه پانسمان (لینک های وابسته) اما هر پانسمان کم قند به کار خواهد کرد.
 3. قرار دادن کدو سبز در یک لایه در یک سنگین کیسه Ziploc کمپرسی در ترشی و اجازه دهید آن را در آن بخیسانید و در یخچال برای چند ساعت (و یا در تمام طول روز در حالی که شما در محل کار هستید.)
 4. وقتی که آن زمان به طبخ اجازه کدو سبز, تخلیه چاه در یک صافی قرار داده شده در نزول در حالی که شما پیش گرمایش کوره به متوسط به بالا.
 5. وجود نفت در سرکه برای حفظ کدو سبز از چسبیدن اما اگر شما نچسب اسپری برای کوره من می خواهم به استفاده از آن قبل از اینکه شما شروع به گرم کردن کوره.
 6. هنگامی که کوره نه وضع کدو سبز در یک زاویه به شبکه کوره و طبخ 3-4 دقیقه.
 7. و سپس بلند کردن یک قطعه به دیدن اگر علائم کوره نشان می دهند و زمانی که آنها در حال چرخش هر قطعه رفتن در جهت مخالف به آن criss-متقابل, علائم.
 8. و سپس به نوبه خود و طبخ چند دقیقه بیشتر در طرف دوم.
 9. من طبخ کدو حدود 10-12 دقیقه کل یا کمی کمتر اگر شما می خواهید بیشتر بحران چپ در آنها است.
 10. فصل را با نمک و تازه فلفل سیاه و سفید و لذت ببرید!

How to Grill Zucchini close-up photo of grilled zucchini on plate

آن را یک کم کربوهیدرات وعده غذایی:

کامل, کبابی, کدو سبز بزرگ کم کربوهیدرات طرف ظرف را با هر یک از Kalyn بهترین و کم کربوهیدرات است, دستور العمل های کباب و شما پیدا کردن ایده وجود دارد برای گوشت خوک و یا ماهی پخته شده در کوره.

راه های بیشتر برای طبخ کدو سبز:

بهترین اجاق گاز آهسته کدو سبز دستور العمل ~ آرام پز یا پلوپز
گل کلم برنج کتری با کدو سبز و کالباس ~ غذایی شارلاتان
ده محبوب ترین Low-Carb کدو سبز دستور العمل در Kalyn آشپزخانه
کبابی, کدو و بادمجان پارمسان ~ Cookin' Canuck
ده العمل های شگفت انگیز برای کدو نودل ~ Kalyn آشپزخانه
پارمژان سیر و میگو و کدو نودل ~ داخل Bru خدمه زندگی

مواد تشکیل دهنده

 • 2 کدو 10-12 اینچ طول قطعه قطعه در برش 1/2 به 5/8 اینچ ضخامت (یادداشت کنید)
 • 1/2 فنجان مورد علاقه خود را در سرکه بریزید سس سالاد (یادداشت کنید)
 • 1 قاشق چایخوری. پودر سیر یا سیر پوره (اختیاری اما خوب)
 • 1-2 قاشق چایخوری. پونه کوهی خشک, ریحان, آویشن, رزماری یا ترکیبی (اختیاری)

دستورالعمل

 1. برش کدو سبز به برش مطمئن شوید برش هستند همان ضخامت.
 2. ترکیب سس سالاد با پودر سیر و سبزی خشک از انتخاب شما اگر با استفاده از. (من مانند این هر دو با و بدون طعم دهنده های اضافی. این یک محل که در آن سبزی تازه بهتر است.)
 3. قرار دادن کدو برش به کیسه Ziploc پور در سرکه و اجازه دهید کدو در آن بخیسانید و در یخچال 4 ساعت یا بیشتر حتی زمانی که در تمام طول روز در صورت دلخواه.
 4. وقتی که شما آماده به طبخ تخلیه کدو سبز را در یک صافی قرار داده شده در نزول است.
 5. به طبخ کدو کوره پیش گرم به متوسط به بالا. (شما فقط می توانید دست خود را نگه دارید وجود دارد برای 3-4 ثانیه است.) شما می توانید اسپری کوره با نچسب اسپری کنید اما سرکه به مقدار زیادی از نفت که احتمالا شما واقعا به آن نیاز دارید.
 6. محل کدو سبز در کوره مورب به شبکه کوره نگه داشتن یک بطری اسپری دستی برای رام کردن هر شعله های آتش که شلیک از نفت در سرکه.
 7. پس از 3 یا 4 دقیقه برای چک کردن علائم کوره و هنگامی که شما آنها را ببینید چرخش کدو رفتن در جهت مخالف است. طبخ 3 یا 4 دقیقه بیشتر شما پس از چرخش.
 8. تبدیل کدو سبز به طرف دوم و طبخ چند دقیقه دیگر یا تا زمانی که کدو ها شروع به نرم کردن با خارج از کمی سوخته و browned.
 9. فصل را با نمک و تازه فلفل سیاه و سفید و خدمت گرم است.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

4

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 196کل چربی: 16gچربی اشباع شده: 2 گرمچربی اشباع نشده: 12gکلسترول: 2mgسدیم: 655mgکربوهیدرات: 3.9 گرمفیبر: 2 گرمقند: 9 گرمپروتئین: 2g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

How to Grill Zucchini thumbnail photo of grilled zucchini on plate

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
کدو سبز و یا دیگر کم کربوهیدرات یا کم قند تابستان سبزیجات کبابی این راه مناسب برای هر گونه کم کربوهیدرات یا کم قند خوردن برنامه به عنوان به خوبی به عنوان هر مرحله از رژیم غذایی ساحل جنوبی به عنوان طولانی به عنوان شما با استفاده از کم شکر و سرکه بریزید. من دوست دارم نیومن خود روغن زیتون و سرکه یا نیومن خود بالزامیک سرکه بریزید که تنها 1 گرم شکر در هر وعده. برای وگان سرخپوشان و یا کل 30, مطمئن شوید که به انتخاب مورد تایید پانسمان.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از دستور العمل های کباب برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
این دستور غذا را برای اولین بار منتشر شده در سال 2006 و آن را به معنای واقعی کلمه محبوب از روز اول من در آن نوشته شده. این بود آخرین به روز رسانی ژوئن 2020.

Pinterest image of How to Grill Zucchini That's Perfect Every Time!

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب