برنامه Google Voice مسائل

این است که تا حدودی از تکرار آنچه که من قبلا ارسال شده اما هنوز هم برجسته موضوع, بنابراین من آن را ارسال دوبار

توسط HALOHEKAYATHA در 15 خرداد 1399
این است که تا حدودی از تکرار آنچه که من قبلا ارسال شده اما هنوز هم برجسته موضوع, بنابراین من آن را ارسال دوباره. # 4 جدید به لیست من. # 5 بوده است و در لیست من, اما آن است که هنوز هم من را آزار.

من با استفاده از Google Voice #s با اندروید, برنامه Hangouts را بر روی چندین گوشی و تبلت بیش از داده ها تنها برای همه تماس ها و پیام به طور انحصاری از ماه مارس سال 2017 با نتایج بزرگ. من تا به حال یک تلفن واقعی # پس از آن زمان.

در زیر همه چیز درباره GV برنامه که نگه داشتن من با استفاده از Hangouts که هنوز کاملا با این نسخهها کار برای من.

من استفاده می شود "ارسال بازخورد" گزینه Google Voice به گزارش این مسائل در بسیاری از موارد بیش از 2 سال گذشته اما به نظر می رسد به عنوان اگر هیچ کس در گوگل است که خواندن آنها چرا که هیچ یک از این مسائل ثابت شده است.

من درک نمی کنم که چگونه چیزهایی که در لیست من هستند کار نمی کند به درستی در برنامه Google Voice پس از دو سال زمانی که آنها کار کاملا به خوبی در میراث برنامه Hangouts!

به عنوان ذکر شده در بالا را مورد استفاده قرار داده و تنها از ماه مارس سال 2017 پس از هر تست GV برنامه من انجام داده ام این است که با هیچ حمل و نقل تلفن همراه # به عنوان مثال با استفاده از داده سلولی یا WiFi تنها.

1) در اندروید GV برنامه در هنگام جستجو مخاطبین تمام اعداد را با یک نام دلخواه ذکر شده با "دیگر" در کنار تعدادی که باعث می شود آن را دشوار است به انتخاب درست # تماس بگیرید. با برنامه Hangouts در هنگام جستجو مخاطبین تمام اعداد را با یک نام دلخواه ذکر شده که با نام دلخواه در کنار تعدادی است که چگونه باید آن را در GV برنامه بیش از حد. به عنوان یکی دیگر از داده های نقطه هنگامی که در جستجوی مخاطبین این TextNow برنامه نیز به درستی لیست اعداد را با یک نام دلخواه و با نام دلخواه در کنار شماره. چند نمونه از نام های سفارشی برای شماره های متعدد تحت یک تماس شامل "کابین", "برف خانه", "Vickie کار", "دن سلول".

2) در هر یک از گوشی ها و تبلت تست کردم GV برنامه با زمانی که من با کلیک بر روی یک شماره تلفن در یک صفحه وب و یا از درون هر برنامه دیگر از جمله Simplenote برنامه من ارائه شده با برنامه های متعدد بر روی تلفن من است که می توانید یک تماس تلفنی از جمله تلفن, پاتوق, Viber, و TextNow. این گزینه به جای تماس با GV برنامه از دست رفته است! هیچ راهی وجود دارد برای شروع یک تماس به شرح فوق با استفاده از آندروید GV برنامه! این یک مسئله بسیار جدی است.

3) زمانی که هر یک از دستگاه های آندروید در حال تنظیم برای خاموش هنگامی که یک تماس می آید به GV # که من تعیین کرده اند تا در GV برنامه روی صفحه نمایش باقی می ماند و هیچ نشانه ای از یک تماس در آینده. اگر یک تماس می آید به هر کدام از من GV #s که در حال راه اندازی در Hangouts در یک دستگاه تنظیم برای خاموش روی صفحه نمایش بلافاصله چراغ و Hangouts را می توان جواب داد. به عنوان یک اضافی نقطه داده حتی TextNow به درستی کار می کند همان Hangouts هنگامی که یک تماس در می آید به یک دستگاه است که سکوت تنظیم شده باشد.

4) Google Voice تماس های اخیر لیست نمایش داده نمی واقعی تلفن # اما نام تنها! این باعث می شود آن را غیر ممکن است به دانستن آنچه که این مطلب واقعا برای تماس با تلفن های متعدد #s. این است که چگونه آن را باید کار کند! به لیست تماس های اخیر در Hangouts را نشان می دهد تماس با ما نام و شماره تلفن آن را سریع و آسان به انتخاب صحیح # تماس بگیرید.

5) خروجی صدای گوشی volume پایین تر است با استفاده از این برنامه قادر است برنامه در مقایسه با Hangouts. در حال حاضر من صفحه 3a XL, زمانی که من در محل تماس با استفاده از Hangouts حجم تماس را می توان در 4. زمانی که من در محل تماس با استفاده از برنامه Google Voice, من باید به نوبه خود حجم تماس تا حداکثر 7. همان درست است که با قرار دادن تماس های از GV برنامه در my LG Phoenix 2 موتور E4 و Blu Vivo یازدهم که در آن واضحی حجم به کار گرفته شد تا به طور قابل توجهی بالاتر از در هنگام استفاده از Hangouts.

من کاملا خوشحال با استفاده از Hangouts. اما پس از Hangouts احتمالا در نهایت تغییر توسط گوگل شاید تا حدی که من نیاز به سوئیچ به GV برنامه من هنوز هم بسیار علاقه مند در گرفتن GV برنامه به درستی کار نکند!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن