FreedomPop داده های هزینه خدمات اضافه شده (نه با من) - این سرویس برای شما خوب است ؟

من یک FreedomPop اساسی 200 طرح رایگان از >2 سال پیش که من با استفاده از یک سیتی کارت مجازی با قبل. در تجدی

توسط HALOHEKAYATHA در 15 اردیبهشت 1399
من یک FreedomPop اساسی 200 طرح رایگان از >2 سال پیش که من با استفاده از یک سیتی کارت مجازی با قبل. در تجدید این ماه, من یک پیام در FP صفحه حساب که حساب من متوقف شده است زیرا از یک صورتحساب موضوع است. من چک سیتی و آنها به نظر می رسید به قطع کارت مجازی از ویژگی های.

به روز شده در FP اطلاعات پرداخت برای یک کارت اعتباری و متوجه $0.01 شارژ. که نمی تعجب من به خاطر FP گاهی اوقات (چند بار در سال) هزینه $0.01 حساب تعمیر و نگهداری. اما وقتی که من کلیک روی جزئیات صورت حساب از $0.01 نیست برای نگهداری حساب. آن را برای "FreedomPop داده های رول اور". زمانی که من با کلیک بر روی "خدمات" برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن نشان داد که آن را "$0.01 ماهانه صورتحساب free trial".

کسی با آزاد پایه 200 طرح با تجربه/دیده می شود همان چیزی که - FP ضمیمه در آن FP داده های هزینه خدمات ؟ من میخواستم بدونم که چیز خوبی است. من به ندرت با استفاده از 200-250 mb من ماهانه بنابراین داشتن داده ها استفاده نشده هزینه های بیش از این ماه به نظر می رسد مانند یک چیز خوب برای زمانی که من می خواهم اطلاعات بیشتر در آینده است. چه چیزی شما بچه ها فکر می کنید ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن