چهار راه برای بهبود چادر مسافرتی

قبل از راه اندازی، مکانی صاف و عاری از هر گونه سنگ ریزه پیدا کنید. سپس میلههای دومین پایه را نیز به مانند پای

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قبل از راه اندازی، مکانی صاف و عاری از هر گونه سنگ ریزه پیدا کنید. سپس میلههای دومین پایه را نیز به مانند پایه اول متصل کنید، پس از آماده شدن پایهها به یکی از چهار گوشه بدنه چادر مسافرتی خود که از قبل بر روی زمین پهن کردهاید رجوع کنید. همانطور که از اسم این وسیله پیداست چادرمسافرتی باید وزن کمی داشته باشد که هنگام سفر بتوانید به آسانی چادرمسافرتی را جمع و جا به جا کنید. زیرا هنگام خوابیدن یا نشستن در چادر اذیت خواهید شد. پس از گشنسبشاهان، کیوس، شاهزادهٔ ساسانی و برادر بزرگتر انوشیروان، در سال ۵۲۹ میلادی عازم طبرستان شد و فرمانروایی این نواحی را برای مدتی، تا سال ۵۳۶ میلادی، در دست داشت. این چادر ها به علت مواد استفاده شده در آن ها و نوع تولید شان بسیار با دوام و با کیفیت هستند و شما می توانید به راحتی چندین سال از آن ها استفاده نمایید. به خصوص موقع خواب از کلاه گرم استفاده کنید، این کار علاوه بر این که سر شما را گرم نگه میدارد میتواند از شما در برابر حشراتی که موهای شما را جای امن و راحتی برای لانه گزینی میدانند حفاظت کند.

هزینه اسکان معمولاً یکی از موارد پر هزینه سفر به حساب میآید. اگر میخواهید سفری کم هزینه داشته باشید، خرید این چادرها را در برنامهتان داشته باشید. البته این درست است که مقادیر زیادی از این پولها در جاهایی هدر رفتهاست؛ همچون ولخرجیهای خانوادهٔ سلطنتی، کاغذبازی اداری، فساد تمامعیار، تأسیسات هستهای و خرید سلاحهایی که حتی برای خیلی از کشورهای عضو ناتو هم بسیار گران محسوب میشدند؛ ولی این هم درست است که مقادیر بیشتری هم بهطور کارا وارد اقتصاد شد؛ چه بهطور مستقیم و از طریق یارانههای دولتی و بانک صنعت و معدن ایران که وامهای کمبهره به کارآفرینان خصوصی میپرداخت و چه بهطور مستقیم از طریق برنامههای بودجه سالیانه. بنابراین ایستادن راحت شما هنگام راه رفتن در این فضا یا داخل چادر از مزیتهای این نوع چادر برای شما و خانواده شماست پس همیشه هنگام خرید سعی کنید چادرهایی که حداقل 170 سانتیمتر ارتفاع دارند، انتخاب کنید چون این ارتفاع در واقع حد معمول برای ایستادن است البته اگر شما جزو بلندقدها نیستید. شما میتوانید در کمتر از 15 ثانیه در دل طبیعت چادر خودتان را راه اندازی کنید. با وجود اینکه این مدل چادرها حجم بیشتری نسبت به مدلهای دیگر دارند ولی شما به راحتی میتوانید آنها را راه اندازی و جمع آوری کنید.

ولی یکی از معایب مدل عصایی نصب آن است که زمان بیشتری نسب به دیگر مدلها دارد. ولی امروزه چادرها به شکلی شده است که راه اندازی آنها بسیار سریعتر اتفاق میافتد. برای راه اندازی چادر عصایی باید نزدیک 5 الی 10 دقیقه زمان بگذارید. مدل عصایی جزو کم حجم ترین چادرهای موجود در بازار است. چادر مسافرتی شامل چادر مسافرتی اتوماتیک، فنری، عصایی میشود. چالوس و تنکابن شرقی: شامل مناطق کلارباستانی، برخی از روستاهای کوهپایهای منطقه بیرون بشم ولنگا و نواحی جلگهای از آب چالوس و عباسآباد و رودخانه نشتا به مرکزیت عباسآباد. مقاومت زنان شامل ماندن در نیروی کار به تعداد زیاد و به چالش کشیدن پوشش اسلامی با نشان دادن موهای زیر روسری بود. در گذشته چادرها به شکلی بودند که زمانی زیاد صرف راه اندازی و جمع کردن آنها میشد. بعد از راه اندازی بهتر است چهارگوشه چادر را با استفاده از طناب و میخ به زمین محکم کنید. در داخل این میلهها یک نخ کشی قرار گرفته است که ابتدا و انتهای آن به اولین و آخرین میله پایه وصل شده تا از پاشیدن و جدا شدن میلههای پایه جلوگیری کند. هنگامی که چادر از ساک خارج شد، ابتدا شکل مثلثی شکلی دارد.  Th᠎is  data has be en ᠎do ne by G SA Conte nt ᠎Gene rator DEMO᠎.

جدیدترین شهرستان این استان شهرستان رومشکان است که در اواخر سال ۱۳۹۲ از شهرستان کوهدشت جدا و مستقل شد. گلابگیری کاشان محدوده زمانی مشخصی دارد و در این مدتزمان میزان تقاضا برای سفر به شهر کاشان و بازدید از این رویداد افزایش پیدا میکند. چادر مسافرتی یکی از وسایل موردنیاز کمپینگ است. یکی از چادرهایی که برای مواقع سیل، زلزله استفاده میشود، چادرهای فنری هستند. یکی از ویژگیهایی که باید یک چادر خوب داشته باشد، راه اندازی سریع آن است. سپس به گوشه دیگری از چادر بروید و به همان شکل پایه جدید را وارد بدنه کنید. از همان قسمت پایه را وارد بدنه چادر کرده تا جایی که پایه به گوشه دیگر چادر برسد، پس از آن هر دو سر پایهها را به بدنه چادر چفت کنید. به همین خاطر میتواند از ورود سرما و برف و باران جلوی گیری کند. البته توجه داشته باشید که این هواکش باید دارای محافظی باشد که جلوی ورود حشرات مزاحم را بگیرد. در نتیجه وجود این خدمات و امکانات تفریحی و گردشگری علاقه مسافران به سفر به این شهر دو چندان شدهاست. برای انتخاب تورهای ارزانقیمت گردشگری میتوانید به ۲ شیوه عمل کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن