ارزان ترین راه برای آزمایش قابل مشاهده

است وجود دارد یک لیست از تلفن و یا هر چیز خاص است که جزئیات نحوه دریافت یک تلفن که دور می زند 1 دستگاه hotspo

توسط HALOHEKAYATHA در 5 تیر 1399
است وجود دارد یک لیست از تلفن و یا هر چیز خاص است که جزئیات نحوه دریافت یک تلفن که دور می زند 1 دستگاه hotspot محدودیت قابل مشاهده?

من یک وضعیت که در آن من نیاز به اینترنت - 5mbps احتمالا کار خواهد کرد زمانی که آن را سازگار - اما من واقعا نیاز است که دسترسی در 2 شاید 3 دستگاه.

من کاملا مطمئن مرئی کار می کنند اما من می خواهم به آن را تست... من فقط واقعا نمی خواهید برای قرار دادن مقدار زیادی از پول را در آن در مورد آن کار نمی کند.

در حالت ایده آل من می خواهم یک تلفن ارزان - من در واقع نمی خواهید به استفاده از آن برای گوشی من فقط می خواهم به استفاده از این کانون از ویژگی های است که اجازه خواهد داد که کانون و اجازه می دهد 2 دستگاه است که اجازه می دهد من برای تست زنده ماندن با استفاده از قابل رویت برای این پروژه است.

جایی که من مایل به استفاده از این پروژه 0 گزینه های اینترنت - این یا سلولی (AT&T یا Verizon وجود دارد T-Mobile و یا با حداکثر سرعت دویدن سیگنال) و یا ماهواره.

من واقعا بیشتر از AT&T طرف از همه چیز. AT&T و mvno را به نظر نمی رسد به عنوان بسیاری از پرتال تخصصی اولی شما را مجبور به پرش از طریق یک تلفن است که کار بر روی شبکه خود را. هر AT&T مارک یا قفل گوشی کار خواهد کرد در هر سرویس AT&T (اگر چه... اتصال اینترنت ممکن است کار نمی کند). با AT&T و mvno را - مانند می گویند Cricket Wireless - شما می توانید به Wal-Mart و خرید هر AT&T پیش پرداخت GoPhone پاپ کریکت سیم کارت در آن وجود دارد و آن را کار می کنند. شما نمی تواند انجام دهد همان چیزی که با یک وال مارت ورایزون تلفن اعتباری و قابل مشاهده سیم کارت می تواند به شما ؟ به همین ترتیب آن را به عنوان آسان نیست به مطمئن شویم که تلفن شما خرید از eBay و کار با رویت و یا هر یک از شبکه Verizon.

من خوب با خرید یک سیم قابل مشاهده (چقدر این هزینه؟) و پرداخت 40 دلار برای یک ماه از سرویس را امتحان کنید, من فقط واقعا نمی خواهید برای خرید 300 دلار در گوشی و سپس پیدا کردن آن را نمی خواهد کار برای این پروژه است. به نظر می رسد قابل مشاهده است ZTE Blade A7 در سایت خود را برای $90 - من حدس می زنم من می توانم اجرا با این, اما آن را تنها اجازه می دهد تا یک دستگاه در کانون. اما من حدس می زنم آن را می خواهم به من بگویید که آیا کار می کند یا نه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب