کافه ریو سس سالاد

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 29 مه سال 2020 اگر شما تا به حال خامه cake پانسمان از کافه ریو این تقلیدی دستور

توسط HALOHEKAYATHA در 9 خرداد 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در 29 مه سال 2020

اگر شما تا به حال خامه cake پانسمان از کافه ریو این تقلیدی دستور کافه ریو سس سالاد می تواند به شما کمک کند آن را در خانه! و اگر شما از طرفداران از این خامه پانسمان از کافه ریو, شما احتمالا می خواهید به آن را بیش از و بیش از.

پین کافه ریو سس سالاد را به آن را امتحان کنید بعد!

Cafe Rio Salad Dressing photo of finished dressing in bottle with text overlay

هر جای خود مواد غذایی, فرهنگ, و اگر شما در یوتا زندگی می کنند, کافه ریو است که بخشی از آن فرهنگ است. من عاشق خامه cake سبک کافه ریو سس سالاد از آنجا که اولین بار من سعی کردم آن از چندین سال پیش برادر من-در-قانون کلی به من داد برخی از تقلیدی دستور العمل برای کافه ریو, سس, مرغ و برنج که من نوشته شده در من و سپس با نام تجاری جدید مواد غذایی وبلاگ. این تقلیدی دستور سازگار با نسخه من ساخته ام و بیش از آن و آن را واقعا طعم درست مثل معروف خامه کافه ریو سس سالاد.

من دوست دارم کمی تیز cake عطر و طعم است که باعث می شود این کافه ریو سبک خامه Cake پانسمان خیلی خوب و وقتی که من تعداد زیادی از tomatillos من گاهی اوقات افزایش تعداد tomatillos و کاهش مقدار دوغ در سس رنچ. انجام این کار اگر شما یک cake فن مثل من و شما می خواهید بیشتر cake عطر و طعم.

این دستور پانسمان است که مورد علاقه در من بزرگ خانواده از کافه ریو طرفداران بنابراین شما می دانید آن را باید خوب باشد! حتی اگر شما هرگز به کافه ریو اگر دوست دارید این, طعم, من شرط می بندم شما این عشق پانسمان. ما فقط به عنوان سالاد آب و هوا, بنابراین برای این هفته جمعه مورد علاقه های شما انتخاب کنید من یادآوری شما در مورد این علاقه در سالاد و بسیاری از مردم را دوست داشتم; لذت بردن از!

گزینه های برای Tomatillos در کافه ریو ریو سس سالاد:

مشخص Cake با کمی ترش و لمونی عطر و طعم است که یکی از چیزهایی که باعث می شود این سس خیلی خوب است. من دیده اند نسخه های مختلف از این پانسمان در سراسر وب گاهی اوقات با کنسرو tomatillos اما من همیشه تازه استفاده کنید tomatillos زمانی که من را از کافه ریو سس سالاد. ناشناس دیدگاه چپ نوک مثل آتش tomatillos قبل از استفاده از آنها در پانسمان, اما من آن را سعی کردم هر دو روش و هنوز هم احساس می کنید که برشته مرحله کاملا اختیاری است. اگر شما در حال تلاش در این نسخه با بوداده tomatillos برش آنها و کباب برای 15-20 دقیقه در یک 400F فر. سازمان دیده بان آنها را حذف هنگامی که آنها شروع به دریافت به سختی browned.)

Cafe Rio Salad Dressing process shots collage

چگونه به کافه ریو سس سالاد (تقلیدی دستور):

 1. من معمولا استفاده از یک بسته از Hidden Valley Ranch دوغ سبک سس سالاد مخلوط کنید (لینک های وابسته) برای پایه این پانسمان اما شما می توانید خود را در خانه و دوغ و سس رنچ یا دوغ پانسمان برای استفاده به عنوان پایه اگر شما ترجیح می دهند.
 2. هر کدام از نسخه شما با استفاده از مخلوط کردن دو فنجان سس رنچ در یک کاسه کوچک. (اگر شما با استفاده از این بسته مخلوط آن را به نظر می رسد نازک به دلیل پانسمان نیاز به خنک برای یک ساعت یا بیشتر. اگر شما در حال برنامه ریزی برای افزایش میزان tomatillos به یاد داشته باشید برای قرار دادن یک کمی کمتر دوغ یا شیر در پانسمان است.)
 3. در اینجا یک عکس از tomatillos که اضافه کردن خیلی عطر و طعم به این دستور; حذف papery پوست و ریز ریز کردن آنها را درشت.
 4. حذف بزرگ ناشی از گشنیز, شستشو و چرخش خشک و یا خشک با حوله کاغذی و سپس بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن آن را در پردازنده مواد غذایی.
 5. اضافه کردن خرد شده tomatillos, سیر, آبلیمو و سبز سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) و یا کوچک خرد شده, فلفل هالاپینیو و روند حدود 30 ثانیه تا زمانی که مواد ریز پوره.
 6. سپس اضافه کردن 2 فنجان سس رنچ و پالس چند بار فقط تا مواد به خوبی ترکیب شده است.
 7. Chill کافه ریو سس سالاد برای یک ساعت یا دو و خدمت!

Cafe Rio Salad Dressing thumbnail image of dressing in bottle

برخی از ایده سالاد با کافه-ریو طعم:

تقلیدی کافه ریو سالاد گیاهی با وگان پانسمان ~ خوشحال مواد غذایی زندگی سالم
خرد شده سالاد مرغ با کافه ریو سس سالاد ~ Kalyn آشپزخانه
اجاق گاز فشار گشنیز آهک مرغ تاکو سالاد ~ فشار پخت و پز امروز

مواد تشکیل دهنده

 • 2 فنجان آماده سس رنچ (من معمولا استفاده از یک بسته Hidden Valley Ranch دوغ مخلوط, اما شما می توانید خود را; یادداشت کنید.)
 • 1 دسته کوچک گشنیز زیادی ناشی حذف شده (در حدود 1/2 فنجان گشنیز خرد شده)
 • 4 کوچک tomatillos
 • 1/2 قاشق چایخوری. سیر خرد شده
 • 2 T آبلیمو (یادداشت کنید)
 • 1 قاشق چایخوری. سبز سس سس فلفلی تاباسکو یا 1 تکه کوچک فلفل هالاپینیو

دستورالعمل

 1. تهیه سس رنچ با توجه به دستورالعمل روی بسته و یا دستور شما به دنبال آن هستید و در یخچال قرار داده تا خنک. من با استفاده از یک بسته از Hidden Valley Ranch دوغ سبک سس سالاد مخلوط کنید (لینک های وابسته) اما استفاده از هر گونه سس رنچ شما ترجیح می دهید.
 2. اگر شما هم سرما پانسمان ساخته شده از بسته های مخلوط و یا در خانه پانسمان برای یک یا دو ساعت پس از آن می تواند ضخیم تر شدن.
 3. حذف papery پوست از tomatillos و درشت ریز ریز کردن.
 4. حذف بزرگ, گشنیز, سرچشمه می گیرد و پس از آن شستشو برگ و چرخش خشک و یا خشک با حوله کاغذی.
 5. گشنیز را به مواد غذایی پردازشگر مجهز به تیغه های فولادی و پالس تا ریز خرد شده. (اگر شما لازم نیست که یک پردازنده مواد غذایی, من می خواهم ریز ریز کردن همه مواد را خوب با دست و سپس با مخلوط سس را در مخلوط کن.)
 6. اضافه کردن tomatillos, سیر, آبلیمو و سبز سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته) و یا خرد شده, فلفل هالوپینو به پردازنده مواد غذایی و پالس تا مواد ریز پوره.
 7. اضافه کردن 2 فنجان آماده پانسمان و پالس فقط چند بار تا زمانی که مواد به خوبی ترکیب شده است.
 8. Chill پانسمان برای یک ساعت یا دو و خدمت می کنند.
 9. این باعث می شود حدود 2 1/2 فنجان سس یا 20 نفر اگر شما با استفاده از یک خدمت به اندازه دو قاشق غذا خوری.

یادداشت

سعی کنید در خانه و دوغ و سس رنچ یا دوغ پانسمان اگر شما ترجیح می دهند به خود را بسازید. استفاده کنم من تازه-منجمد آب آهک.

تغییرات:

~را بو داده cake پانسمان تاس tomatillos محل بر روی یک ورق پخت و کباب در 400F برای 15-20 دقیقه قبل از اضافه کردن آنها را به پردازنده مواد غذایی.

~اگر شما می خواهم حتی بیشتر cake, طعم, استفاده از 4-5 بزرگ tomatillos و کاهش دوغ یا شیر در سس رنچ حدود 1/4 فنجان.

این دستور غذا را با اقتباس از یک دستور قدیمی برای کافه ریو, سس, مرغ و برنج که من از برادر در قانون کلی است.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

20

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 106کل چربی: 11gچربی اشباع شده: 2 گرمچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 8gکلسترول: 6mgسدیم: 223mgکربوهیدرات: 2gفیبر: 0gشکر: 1 گرمپروتئین: 0g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
این کافه ریو سس سالاد خوب خواهد بود برای هر فاز اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی و یا بسیاری از انواع دیگر کم کربوهیدرات خوردن برنامه. من اغلب استفاده از این سس روی سالاد را با پس مانده غذا کباب مرغ که باعث می شود یک کم کربوهیدرات وعده غذایی.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از سالاد برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین می توانید دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

وبلاگ نویس ها:
این دستور غذا را برای اولین بار ارسال شده برای آخر هفته گیاه نویسی توسط آنا سرد می یابد. آنا برخی از یوتا, ریشه های, بنابراین من فکر می کنم او ممکن است دوست game, این دستور غذا!

Pinterest image of Cafe Rio Salad Dressing

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن