خرید ارزان گوشی/فعال کردن/ استفاده از سیم کارت دیگری در گوشی ؟ ؟ ؟

خوب حدود یک سال پیش خریدم 2 یکسان LG G7 ال جی گوشی های, مرمت و باز از ebay. معدن من فعال با جدید straight tal

توسط HALOHEKAYATHA در 19 خرداد 1399
خوب حدود یک سال پیش خریدم 2 یکسان LG G7 ال جی گوشی های, مرمت و باز از ebay.
معدن من فعال با جدید straight talk verizon سیم کارت.
او - او فقط جابجا او ATT سیم کارت به تلفن خود را.

سریع به جلو به یک سال در حال حاضر و ATT پذیرش در محله ما خالیست. من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک برج جدید و حذف یکی در نزدیکی اینجا. در حالی که من دارم در محل کار من می توانید تماس بگیرید و او هرگز تماس بگیرید. من texted او در 8 صبح و دیده او آن را دریافت کنید تا بعد از 4 بعد از ظهر زمانی که من در حال حاضر بازگشت به خانه از محل کار.
در ضمن من verizon cdma کار می کند بزرگ است.

او می خواهد به تغییر به cdma ورایزون بنابراین من خریداری سیم کارت از راست صحبت کنید. سعی در انتقال خدمات و وب سایت می گوید این گوشی نیازی سازگار است.

من verizon سیم کارت به تلفن خود را و آن را با این نسخهها کار بزرگ است. بنابراین من در تماس مستقیم صحبت کنید و آنها می گویند این گوشی سازگار نیست. من به آنها توضیح دهید که در آن است و من با استفاده از همان دقیق گوشی خریداری شده از همان فروشنده در همان زمان و تا به حال هیچ مشکلی با cdma بر روی گوشی بیش از یک سال در حال حاضر. حتی گفت من verizon سیم خوب کار می کند در تلفن....نوچ.....آنها می گویند که آنها نمی تونم انجام آن به دلیل وجود سیستم میگه سازگار نیست.

خیلی خسته کننده. پس از 45 دقیقه از پشت و جلو من داد.

اما.... Im بدونم.....
از آنجا که من می دانم این گوشی خوب کار می کند با cdma ورایزون سیمز می توانم خرید ارزان ترین تلفن ورایزون مستقیم صحبت مبادرت به آن را فعال کنید سپس با استفاده از این سیم در تلفن خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im