بهترین تلفن/دوربین برای پخش زنده - RTMP

آنچه بهترین است نه بیش از حد گران قیمت تلفن من می توانید استفاده کنید برای جریان RTMP?من در حال حاضر با استفا

توسط HALOHEKAYATHA در 2 مرداد 1399
آنچه بهترین است نه بیش از حد گران قیمت تلفن من می توانید استفاده کنید برای جریان RTMP?

من در حال حاضر با استفاده از Nexus 5 (2013 - فقط با استفاده از آن به صورت wifi) و RTMP برنامه دوربین برای جریان به محلی nginx rtmp سرور که من پس از آن می توانید بکشید تا در زنان. Nexus 5 کار می کند, من فقط تعجب اگر چیزی وجود دارد که بهتر از من می توانید استفاده کنید که بیش از حد گران نیست.

آیا زیر 100 دلار (به عنوان در در eBay) گوشی های که دارای زوم اپتیکال? و یا چگونه می تواند ارزان با کیفیت دوربین با زوم اپتیکال بود ؟

من نیاز به آندروید چون من با استفاده از RTMP دوربین به جریان ویدئو و scrcpy برای دسترسی به صفحه نمایش گوشی از راه دور برای کنترل سطح زوم.

من برداشت تا برخی از موتورولا E5 بازی گوشی یک سال پیش برای ارزان. این کار بزرگ به عنوان نوعی از مینی تبلت. در هوی و من سعی کردم یکی از E5 را برای این پروژه و تصویری است واضح تر و زوم خیلی بهتر از Nexus 5. متاسفانه من به نوعی رو E5 را در استفاده در پروژه های دیگر. اما من فکر کردم شاید چیزی بهتر از یک E5. به دنبال در اطراف آن به نظر می رسد مانند کهکشان S20 ممکن است سطح بالا آن را راه بیش از حد گران قیمت برای این پروژه است.

من نوعی می خواهم به ماندن در اطراف $100 برای این پروژه شاید 150 دلار. چون من فقط با استفاده از وای فای بخشی از آن واقعا مهم نیست که اگر گوشی قفل شده است به هر حامل.

من سعی کردم مختلف تلفن یاب, وب سایت, اما نمی توانید هر چیزی را که فیلتر بر اساس داشتن زوم اپتیکال یا نه.

و زوم اپتیکال حتی ممکن است لازم باشد Nexus 5 ندارد زوم اپتیکال. من فقط فکر کردم اگر من قصد دارم برای ارتقاء دوربین برای این پروژه زوم اپتیکال قطعا کمک کند. اما من مطمئن هستم که اگر آن را در داخل بودجه. من می دانم که بودجه من نمی خواهد به من هر چیزی بالا پایان, اما من واقعا فقط به دنبال ضرب و شتم Nexus 5 با کیفیت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن