ریحان و سرکه بریزید

ارسال شده توسط Kalyn دنی در جولای 8, 2020 ریحان و سرکه بریزید مناسب برای نم نم باران در, گوجه فرنگی, سبزیجا

توسط HALOHEKAYATHA در 18 تیر 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در جولای 8, 2020

ریحان و سرکه بریزید مناسب برای نم نم باران در, گوجه فرنگی, سبزیجات, مرغ و یا ماهی و من فکر می کنم این کم کربوهیدرات پانسمان مانند طعم تابستان در یک بطری!

پین ریحان و سرکه بریزید به برخی از بعد!

Basil Vinaigrette finished dressing in jar

من دستور العمل های به اشتراک گذاشته شده است که با استفاده از ریحان و سرکه بریزید آنجایی که من برای اولین بار نوشته شده این دستور العمل اما به تازگی من برداشت سالاد عنکبوتی که تار میتند پر از ریحان از باغ گیاه خرد شده آن را در پردازنده مواد غذایی با روغن زیتون مسدود برخی از ریحان خرد شده و یک دسته ریحان و سرکه بریزید و با بقیه. که زمانی که من تصمیم به گرفتن برخی از عکس های بهتر از این به پایان رسید پانسمان و یادآوری شما در مورد این پانسمان شگفت انگیز ساخته شده است که با ریحان تازه.

این سس کاملا یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد تابستان و یکی از دلایل من گیاه شش یا هشت گیاهان ریحان در هر سال است. و من عاشق گوجه فرنگی مهم نیست که چگونه شما به آنها خدمت می کنند اما تازه باغ گوجه فرنگی با ریحان و سرکه بریزید مقداری بیش از آنها را طول می کشد تابستان گوجه فرنگی چیز به یک سطح کاملا جدید. اضافه کردن برخی از پنیر بز یا فتا و من با خوشحالی می تواند تماس بگیرید که شام!

من ریحان سس سرکه بریزید خریداری شده با استفاده از سرکه بریزید به عنوان پایه و یا پانسمان اما البته شما می توانید خود را سرکه بریزید اگر شما ترجیح می دهند. اما عطر و طعم می آید از تازه خرد شده ریحان و من فکر می کنم این شگفت انگیز است حتی با یک خریداری پانسمان. من جزئی به Le Parisien سس سرکه بریزید (که من می توانید پیدا کردن در Costco در دریاچه نمک) اما اگر شما نمی توانید پیدا کنید که فقط با استفاده از هر گونه کم شکر و سرکه بریزید به این خوشمزه پانسمان!

و ریحان و سرکه بریزید خوب است در بسیاری از چیزهایی که تازه ریحان است در فصل خودم آن را بارها و بارها و در زیر من اشاره به یک تعداد کمی از دستور العمل های مورد علاقه که استفاده از آن است. و اگر شما لازم نیست که هر ریحان رو به رشد در حیاط آن را خیلی دیر نیست برای گرفتن یک گیاه ریحان در فروشگاه مواد غذایی; لذت بردن از!


Basil Vinaigrette process shots collage

دو روش برای ساخت ریحان و سرکه بریزید:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. انتخاب ریحان تازه و تمیز و برگ دور از ساقه ها با قیچی آشپزخانه (لینک های وابسته) و شستن ریحان و چرخش خشک در سالاد عنکبوتی که تار میتند (لینک های وابسته). شما می توانید خشک با حوله کاغذی اگر شما لازم نیست که یک سالاد عنکبوتی که تار میتند اما ریحان خشک را به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید.
 2. اندازه گیری از یک فنجان برگ ریحان بسته آن را محکم در فنجان اندازه گیری.
 3. قرار دادن ریحان به پردازنده مواد غذایی (لینک های وابسته) با 1/2 فنجان روغن زیتون.
 4. روند تا زمانی که ریحان ریز خرد شده و پوشش داده شده با روغن.
 5. این Le Parisien سس سرکه بریزید که بیشتر استفاده کنم زمانی که من این را!
 6. ترکیب 1/4 فنجان ریحان خرد شده و پوره و 3/4 فنجان سس سرکه بریزید به ریحان و سرکه بریزید. (عکس ها در این پست هستند دو برابر این مبلغ است.)
 7. شما می توانید یخ اضافی ریحان خرد شده و آن را بیرون از فریزر به ریحان و سرکه بریزید بعد!
 8. یک نسخه ساده تر از این دستور فقط بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن ریحان تازه با چاقو به یک آشپز و مخلوط با سس سرکه بریزید. هر دو نسخه شگفت انگیز است!

collage photo of favorite recipes with basil vinaigrette

چیزهایی که من را بیش از و بیش با ریحان و سرکه بریزید (با شروع بالا سمت چپ)

کدو کبابی Caprese پشته
تابستان سالاد گوجه فرنگی با پنیر بز
به سختی-بخار پز مارچوبه با ریحان و سرکه بریزید
کنگر فرنگی Antipasto سالاد
گوجه فرنگی قلب و نخل و زیتون و پنیر فتا, سالاد
کبابی Halibu با ریحان و سرکه بریزید

Basil Vinaigrette close-up of finished dressing in bottle

دستور العمل های بیشتر با استفاده از ریحان و سرکه بریزید:

خردل و لیمو و گشنیز مرغ گریل شده
گوجه فرنگی, زیتون تازه و سالاد موتزارلا
گندم, سالاد ماکارونی با سوسیس و گوجه فرنگی و زیتون
لوبیا سبز سالاد تابستانی با سوسیس ایتالیایی
سالاد برنج قهوه ای, با, زیتون, فلفل دلمه ای و نخود فرنگی
کره سالاد لوبیا با خورشید گوجه فرنگی خشک شده زیتون کالاماتا و فتا

مواد تشکیل دهنده

مواد لازم برای ریحان پوره (یخ اضافی)

 • 1 فنجان (محکم بسته بندی شده) برگ ریحان تازه شسته و خوب خشک
 • 1/2 فنجان (یا کمتر برای قوی تر ریحان عطر و طعم) بهترین کیفیت فوق العاده روغن زیتون

مواد لازم برای ریحان و سرکه بریزید

 • 3/4 فنجان قند سس سرکه بریزید (یادداشت کنید)
 • 1/4 فنجان ریحان خرد شده و پوره (پایین را ببینید) و یا تازه-منجمد ریحان (یادداشت کنید)

دستورالعمل

ساخت ریحان پوره:

 1. انتخاب ریحان تازه و تمیز و برگ دور از ساقه ها با قیچی آشپزخانه (لینک های وابسته) و شستن ریحان و چرخش خشک در سالاد عنکبوتی که تار میتند (لینک های وابسته). شما می توانید خشک با حوله کاغذی اگر شما لازم نیست که یک سالاد عنکبوتی که تار میتند اما ریحان خشک را به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید.
 2. اندازه گیری از یک فنجان برگ ریحان بسته آن را محکم در فنجان اندازه گیری.
 3. قرار دادن ریحان به پردازنده مواد غذایی (لینک های وابسته) با 1/2 فنجان روغن زیتون.
 4. روند تا زمانی که ریحان ریز خرد شده و پوشش داده شده با روغن.


ساخت و ریحان و سرکه بریزید:

 1. ترکیب 1/4 فنجان ریحان خرد شده و پوره و 3/4 فنجان سس سرکه بریزید به ریحان و سرکه بریزید. (عکس ها در این پست هستند دو برابر این مبلغ است.)
 2. شما می توانید یخ اضافی ریحان خرد شده و آن را بیرون از فریزر به ریحان و سرکه بریزید بعد!
 3. یک نسخه ساده تر از این دستور فقط بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن ریحان تازه با چاقو به یک آشپز و مخلوط با سس سرکه بریزید. هر دو نسخه شگفت انگیز است!
 4. استفاده از نم نم باران بیش گوجه فرنگی, گوجه فرنگی صدر با پنیر بز یا گوجه فرنگی لایه از پنیر موزارلا یا خدمت بیش از بوداده یا کبابی و سبزیجات گریل شده مرغ یا ماهی کبابی.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

2 قاشق غذا خوری

مقدار در هر وعده: کالری: 153کل چربی: 15.2 گرمچربی اشباع شده: 2.2 گرمچربی ترانس: 0گرمچربی اشباع نشده: 13 گرمکلسترول: 0mgسدیم: 4.4 میلی گرمکربوهیدرات: 2.8 گرمفیبر: 0.1 گرمشکر: 2.4 gپروتئین: 0.2 g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Basil Vinaigrette thumbnail image of bottle of finished dressing

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات
به عنوان طولانی به عنوان شما انتخاب می کنید یک پانسمان با بیش از 2-3 گرم شکر در هر وعده این تابستان درمان است, low-carb, Keto کم قند خون و رژیم غذایی ساحل جنوبی پسند. با حق پانسمان این تابستان درمان می تواند به راحتی gluten-free, وگان و سرخپوشان نیز هست.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از سبزیجات تازه برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر با ریحان! با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Basil Vinaigrette Pinterest image

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن