بیکن و پنیر کوفته (تصویری)

ارسال شده توسط Kalyn دنی در ژوئن 19 سال 2020 این کم کربوهیدرات و Keto بیکن چیزبرگر شامی کباب در فضای باز کو

توسط HALOHEKAYATHA در 30 خرداد 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در ژوئن 19 سال 2020

این کم کربوهیدرات و Keto بیکن چیزبرگر شامی کباب در فضای باز کوره یا اجاق گاز-top grill pan; این کوفته باید تمام مواد غذایی راحتی درخواست تجدید نظر از بیکن چیز برگر بدون کربوهیدرات!

پین بیکن و پنیر کوفته به آنها را امتحان کنید بعد!

سازمان دیده بان ویدیو برای دیدن اگر شما می خواهم به
Low-Carb, کبابی, بیکن, پنیر کوفته!


Bacon Cheeseburger Meatballs finished meatballs on serving plate

من کاملا مطمئنم که روز پدر است و یکی از بزرگترین کباب تعطیلات سال برای آمریکایی ها و بسیاری از پدران دوست دارم بیکن چیز برگر درست است ؟ بنابراین من فکر کردم این شگفت انگیز بیکن و پنیر کوفته خواهد بود که دستور کامل به ویژگی های مورد علاقه جمعه این هفته! مانند بسیاری از آمریکایی ها من فکر هیچ چیز دیگری کاملا با مواد غذایی راحتی بالقوه به عنوان بیکن چیزبرگر تا زمانی که این ایده برای این کوفته با, بیکن, پنیر, مواد تشکیل دهنده ظهور به ذهن من, من تا به حال به آن را امتحان کنید حتی اگر این نیست کاملا این نوع از مواد غذایی سالم من سعی کنید به تمرکز بر روی!

زمانی که من در این ایده با کارا و جیک هر دو آنها را دوست داشت صدای آن, و من تا به حال به آن را با هر دو آنها را به دریافت یک نسخه من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با شما. حافظ دستور العمل در این پست به تمام طعم عشق من در بیکن چیزبرگر و که شامل شوید ترشی و برگر سس علاوه بر گوشت بیکن و پنیر!

من اعتراف می کنم که این یک کمی روی حیله و تزویر را با سخت ترین بخشی که tucking بیت پنیر داخل کوفته قبل از شما قرار داده و آنها را در کوره. و مقداری پنیر هنوز هم تراوش بنابراین شما می خواهید به آنها را طبخ یک کباب تابه (لینک های وابسته) مانند یکی از من استفاده می شود برای کمک به کاهش در ظروف سرباز یا مسافر. این خیلی خوشمزه است! اگر شما کسی که دوست دارد کسانی که بیکن و پنیر, طعم, لطفا آنها را امتحان کنید!

اگر چه شما لازم نیست که در فضای باز جلو پنجره ؟

برای هر کسی بدون, هوای آزاد, کوره, بیکن, پنیر کوفته قطعا می تواند پخته شده در اجاق گاز-top تابه گریل را با پشته (لینک های وابسته) یا گریل جورج فورمن (لینک های وابسته) به عنوان به خوبی. استفاده از دستور العمل های کباب برای پیدا کردن ایده های بیشتر برای کباب.
Bacon Cheeseburger Meatballs process shots collage

چگونه می توان کم کربوهیدرات است, کبابی, بیکن, پنیر کوفته:

(پایین برای دستور العمل کامل با اطلاعات تغذیه ای.)

 1. فصل گوشت استیک با چاشنی فلفل سیاه و.
 2. طبخ بیکن و فرو ریختن آن و تاس شوید تا ترشی و پنیر.
 3. سپس مخلوط قارچ و سس گوجه فرنگی, ترشی و پنیر به گوشت گاو.
 4. در حال حاضر برای فقط کمی روی حیله و تزویر ، فرم به 1/4 فنجان کوفته tucking حبه پنیر به مرکز کوفته به عنوان شما آنها را. (اگر شما لازم نیست که پنیر را لای در کوره و حتی بیشتر!)
 5. قرار دادن شکل کوفته به یخچال برای خنک برای حدود 30-40 دقیقه به کمک به آنها را به شکل خود را در کوره.
 6. وقتی که شما آماده به طبخ حرارت کباب تابه (لینک های وابسته) و یا Stovetop تابه گریل (لینک های وابسته) برای چند دقیقه قبل از اینکه شما را کوفته و سپس با قلم مو کوفته با زیتون روغن را در تابه.
 7. طبخ کوفته بیش از متوسط به بالا حرارت تبدیل آنها را با انبر در مورد هر 2 دقیقه به طوری که آنها کمی browned در همه طرف.
 8. شروع به چک کردن با یک لحظه خواندن دماسنج گوشت (لینک های وابسته) پس از حدود 15 دقیقه و طبخ تا زمانی که کوفته رسیدن به دمای حداقل 160F/102C. (و یا قطع یک باز اگر شما یک دماسنج گوشت.
 9. خدمت گرم با برگر سس در کنار برای فرو بردن در صورت دلخواه!

Bacon Cheeseburger Meatballs close-up photo of finished meatballs

سس اختیاری نیست برای من و من استفاده می شود استخدام سس سرخ (لینک های وابسته) که من می توانید خرید در فروشگاه های محلی. در خانه من به ندرت از آن استفاده می شود در سیب زمینی سرخ کرده, اما این یک مورد علاقه شکوه برای بتس برگر!

بیشتر کوفته دستور شما ممکن است مانند:

کبابی Sriracha-کنجد ترکیه کوفته ~ Kalyn آشپزخانه
ده آرام پز شامی کباب ~ اجاق گاز آهسته از ابتدا
کم کربوهیدرات پخته کوفته سوئدی ~ Kalyn آشپزخانه
BLT ترکیه کوفته ~ کامل آشپزخانه
کم کربوهیدرات پخته کوفته یونانی با پنیر فتا و پونه ~ Kalyn آشپزخانه

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته و من دوست دارم که برخی از این برای گرم کردن به عنوان باقی مانده!

مواد تشکیل دهنده

 • 1 lb. گوشت گاو بدون چربی
 • 2 قاشق چایخوری. استیک ادویه (یادداشت کنید)
 • 1/2 قاشق چایخوری. تازه زمین فلفل سیاه و سفید
 • 1 تخم مرغ
 • 6 برش بیکن هم پاشیده (یادداشت کنید)
 • 1/4 فنجان خرد شده سس گوجه فرنگی ترشی (یادداشت کنید)
 • 4 اونس. پنیر سوئیسی قطع به بسیار مکعب های کوچک (و یا استفاده از دیگر پنیر را انتخاب کنید.)
 • روغن زیتون برای مسواک زدن کوفته

دستورالعمل

 1. فرو ریختن گوشت گاو را در یک کاسه پلاستیکی و نم نم با استیک ادویه و فلفل سیاه; تخم مرغ اضافه کنید.
 2. واضح بیکن و فرو ریختن تاس شوید ترشی و برش پنیر را به تکه های کوچک.
 3. اضافه کردن فروپاشید بیکن, تکه, ترشی و تکه های پنیر را به گوشت چرخ کرده و با استفاده از دست خود را به آرامی به ترکیب مواد تشکیل دهنده. (نمی بیش از مخلوط; که کوفته دشوار است.)
 4. استفاده از 1/4 فنجان فنجان اندازه گیری برای حرکت شبیه چمچه زنی از مخلوط گوشت و سپس فرم آن را به یک کوفته tucking پنیر مکعب در داخل به عنوان شما را کوفته.
 5. قرار دادن شکل کوفته در یک ورق پخت و آنها را در یخچال برای خنک برای 30-40 دقیقه. این کمک خواهد کرد که کوفته را به شکل خود را در کوره داغ.
 6. وقتی که شما آماده به طبخ قرار داده کباب تابه (لینک های وابسته) در بالای شبکه کوره به گرما در حالی که شما پیش گرمایش کوره حرارت متوسط به بالا. (شما همچنین می توانید طبخ در Stovetop تابه گریل (لینک های وابسته) که همچنین باید تفت دهید.)
 7. حذف شامی کباب را از یخچال و قلم مو در هر دو طرف با کمی روغن زیتون برای کمک به جلوگیری از چسبیدن.
 8. قرار شامی کباب در کباب تابه طبخ تبدیل آنها را در مورد هر 2 دقیقه به طوری که آنها در حال گرفتن browned در همه طرف.
 9. شروع به چک کردن برای doneness پس از حدود 15 دقیقه است. (ما با استفاده از یک لحظه-جزئیات گوشت دماسنج برای بررسی درجه حرارت داخلی حداقل 160F/102C. اگر شما یک دماسنج خواهم که نمی خواهید برای خرید شما می توانید برش باز کردن کوفته و مطمئن شوید که در داخل از طریق پخته شده.)
 10. خدمت گرم با سس فرو بردن برای فرو بردن کوفته در صورت دلخواه.
 11. این کوفته reheat خوب, بنابراین شما ممکن است بخواهید به دو دستور به مطمئن شوید که شما مقدار زیادی بیش از سمت چپ دوباره گرما برای یکی دیگر از غذا!

یادداشت

شما می توانید من را در خانه استیک ادویه اما هر نام تجاری به کار خواهد کرد. برای سس من استفاده می شود استخدام سس سرخ (لینک های وابسته) در یوتا مورد علاقه! ما با استفاده از قبل از بیکن پخته شده و crisped آن را در مایکروویو و سپس خشک کردن چربی های اضافی. آیا استفاده از ترشی خرد شده; که کوفته بیش از حد مرطوب.

من توصیه با استفاده از یک کباب تابه یا Stovetop تابه گریل طبخ کوفته در کوره و فوری-جزئیات گوشت دماسنج برای بررسی doneness. (لینک های وابسته)

اطلاعات تغذیه ای را شامل نمی شود سس فرو بردن.

دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn با دستور تست کمک از کارا و جیک.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

9

اندازه خدمت:

1 کوفته

مقدار در هر وعده: کالری: 261مجموع چربی: 18 گرمچربی اشباع شده: 7 گرمچربی اشباع نشده: 9 گرمکلسترول: 93mgسدیم: 429mgکربوهیدرات: 2gفیبر: 0gشکر: 1 گرمپروتئین: 23g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Low-Carb Grilled Bacon Cheeseburger Meatballs thumbnail image of cooked meatballs on serving plate

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
استفاده از دستور العمل های کباب برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. قطعا این کوفته بالاتر در چربی از آنچه که توصیه می شود برای اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی اما من شخصا فکر می کنم داشتن چیزی شبیه به این را برای درمان یک بار در در حالی که خوب است به خصوص اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از شما را از خوردن واقعی, بیکن, چیز برگر! همه چیز در اینجا است که یک کم کربوهیدرات عنصر و این کوفته باید جریمه شود برای بسیاری دیگر کم کربوهیدرات غذا خوردن طرح و ایده آل برای Keto.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
بیکن و پنیر کوفته شد اولین ارسال شده در جولای 2016. این دستور آخرین به روز شد ژوئن 2020.

Pinterest image of Low-Carb Grilled Bacon Cheeseburger Meatballs

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن