بانک ها باز روز جمعه عید پاک یکشنبه و دوشنبه ؟

هنگامی که تعطیلات رول در اطراف مردم اغلب تعجب می کنم اگر خود را از بانک های محلی و یا اتحادیه های اعتباری شعبه

توسط HALOHEKAYATHA در 25 فروردین 1399
are banks open on good friday

هنگامی که تعطیلات رول در اطراف مردم اغلب تعجب می کنم اگر خود را از بانک های محلی و یا اتحادیه های اعتباری شعبه باز خواهد شد در طول تعطیلات و روز در اطراف آن است. آن را خسته کننده برای رفتن به موسسه مالی خود را برای پیدا کردن که آن را به طور غیر منتظره بسته با توجه به تعطیلات. بنابراین بانک ها باز روز جمعه آخر هفته عید پاک و عید پاک دوشنبه ؟

بانک ها باز در روز جمعه?

خوب جمعه به جمعه قبل از عید پاک مسیحی تعطیلات, اما آن است که یک تعطیلات فدرال. اکثر کسب و کار از جمله بانک ها و اتحادیه های اعتباری و دفاتر پست در حال باز جمعه است. در حالی که این قاعده کلی وجود دارد ممکن است برخی از موارد استثنا پس از آن می پردازد به تماس خود را محلی و اعتباری بانک اتحادیه و اداره پست به مطمئن شوید که آن را باز کنید به طور منظم ساعت کسب و کار.

روز شنبه عید پاک

روز قبل از عید پاک است که یک تعطیلات فدرال بنابراین اگر بانک خود اتحادیه های اعتباری و یا اداره پست است که به طور معمول در روزهای شنبه از آن خواهد شد به احتمال زیاد باز این شنبه نیز هست. این قاعده کلی با چند استثنا پس از تماس با نهاد خاص به طور مستقیم به تایید می کنند که آنها باز خواهد بود.

یکشنبه عید پاک

بیشتر بانک ها و اتحادیه های اعتباری نیست حتی فهرست یکشنبه عید پاک به عنوان یک تعطیلات در تعطیلات خود را برنامه تقویم زیرا تقریبا همه موسسات مالی تعطیل هستند در روزهای یکشنبه. (یک استثنا TD بانک که باز اکثر روزهای یکشنبه.) به عنوان شما ممکن است انتظار داشت همه بانک ها و اتحادیه های اعتباری بسته شده در یکشنبه عید پاک برای تعطیلات از جمله بانک TD. پس از این هنجار برای بانک ها و اتحادیه های اعتباری و دفاتر پست نیست معمولا یک مشکل برای بسیاری از مردم است.

دوشنبه عید پاک

دوشنبه پس از عید پاک است که یک تعطیلات فدرال (هر چند از آن است که یک تعطیلات بانکی در برخی از کشورهای خارج از ایالات متحده). مانند روز جمعه بسیاری از کسب و کار به رعایت ساعات کار عادی. شما می توانید تماس خود را به نهادهای محلی را به مطمئن شوید اما این هنجار این است که برای درمان دوشنبه عید پاک به عنوان یک به طور منظم کسب و کار روز است. حتی با جریان coronavirus بحران در نظر گرفته بانک ها ضروری کسب و کار و باید باز باشد.

در حالی که بانک ها نمی جسمی در روز یکشنبه باز شما هنوز هم می تواند مراقبت از بسیاری از نیازهای بانکی خود را از طریق دستگاه های خودپرداز بانک سیستم که معمولا باقی می ماند باز 24/7. یکی دیگر از گزینه این است که استفاده از موسسه مالی خود را از خدمات آنلاین است که همچنین اجازه می دهد تا شما را به انجام بسیاری از استاندارد بانکی توابع. خوشبختانه عید پاک یکی از معدود تعطیلات در ایالات متحده که در آن وجود ندارد اختلال در کسب و کار عادی ساعت بسیاری از بانک ها و اتحادیه های اعتباری. و ادارات پست.

ادامه مطلب:

(منبع عکس: جیم Pennucci)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن