توسط اداره پست باز کردن در عید پاک سال 2020?

چندی پیش اداره پست به طور کامل بسته شده و در روزهای یکشنبه. در حال حاضر که مورد نیست. با تشکر از مقابله با آما

توسط HALOHEKAYATHA در 24 فروردین 1399

is the post office open on easter

چندی پیش اداره پست به طور کامل بسته شده و در روزهای یکشنبه. در حال حاضر که مورد نیست. با تشکر از مقابله با آمازون بسیاری از ایالات متحده خدمات پستی (USPS) محل تحویل آمازون بسته در روزهای یکشنبه. برای بسیاری از این منجر به یک درجه ای از سردرگمی است. اگر USPS است که هدف قرار دادن جاده در روزهای یکشنبه برای تحویل معنا است که اداره پست باز است در عید پاک ؟ چه در مورد در دیگر روزهای یکشنبه? اگر شما مطمئن نیستید که آیا USPS عامل در عید پاک, در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

توسط اداره پست باز کردن در عید پاک ؟

هیچ اداره پست نیست باز در عید پاک. در واقع USPS مکان معمولا نیست باز به مشتریان در هر پنج شنبه, حتی اگر آنها حمایت یکشنبه تحویل. در حالی که شما می توانید به گوشی خود مناطق خدمات در یک اداره پست ساختمان, شما می توانید کمک از یک کارمند در روزهای یکشنبه.

اما پس از سلف سرویس گزینه های ممکن است در دسترس شما هنوز هم می توانید برخی از ایمیل های در حال حرکت در عید پاک یکشنبه. شما ممکن است قادر به دریافت هزینه پستی از ماشین آلات ، سپس شما می توانید محل خروجی در موارد مناسب رها کردن جعبه. در حالی که آنها دریافت نخواهد شد طبقه بندی شده اند تا روز دوشنبه آن را هنوز هم اجازه می دهد تا شما کامل یک گام مهم است.

اگر شما نیاز به کمک از یک کارمند شما نیاز به سر به اداره پست در یک روز دیگر. در اینجا نگاهی به چگونگی اداره پست عمل نزدیکی تعطیلات عید پاک:

 • جمعه, آوریل 10 – دفاتر پست را دنبال کنید به طور منظم کسب و کار ساعت
 • عید پاک روز شنبه, مارس 11 – دفاتر پست با شنبه ساعت خود را دنبال معمول برنامه
 • عید پاک دوشنبه, آوریل 13 – ادارات پست را دنبال کنید به طور منظم کسب و کار ساعت

وجود دارد خواهد بود در عید پاک یکشنبه تحویل?

به صورت منظم به ایمیل انتظار نیست برای دیدن هر گونه تحویل در عید پاک. حتی در مناطق یکشنبه تحویل که تنها به خاص بسته و به طور منظم به ایمیل.

اگر شما تعجب که آیا شما ممکن است یک USPS تحویل بسته در یکشنبه عید پاک, پاسخ قاطع شاید. عید پاک نیست و از نظر فنی در تعطیلات فدرال. از آنجا که اکثر سازمان های دولتی تعطیل در تعطیلات, ساخت, عید پاک, تعطیلات رسمی معمولا نمی شود لازم است. اکثر مردم می خواهم که روز به هر حال.

اما پس از USPS ارائه می دهد پنج شنبه تحویل این امکان شما می توانید یک بسته در عید پاک. این البته کمی نادر است. معمولا شما باید در یک منطقه با بسیاری از بسته ترافیک برای این احتمالا رخ می دهد. بسیاری از مردم نیست و در یک منطقه که در آن مورد خواهد بود. در حالی که آن اتفاق می افتد بهتر است و نه تعداد آن. اگر شما نیاز به چیزی است که با عید سفارش با زمان کافی برای آن به قبل از یکشنبه.

در حال فدکس یا یو پی اس در عید پاک ؟

و توسط بزرگ, نه, نه, فدرال اکسپرس و یو پی اس در حال باز کردن در عید پاک. یو پی اس معمولا کار نمی کند در روزهای یکشنبه گذشته از تخصص و خدمات مانند UPS Express بحرانی (که در دسترس است در عید پاک).

همانطور که برای فدرال اکسپرس این شرکت شروع به ارائه مسکونی تحویل هر روز هفته ابتدا در ژانویه سال 2020 از جمله بدون هزینه های اضافی برای پنج شنبه تحویل. با این حال این شرکت تشخیص تعطیلات عید پاک و تنها ارائه می دهد, فدرال اکسپرس سفارشی بحرانی تحویل و فدرال اکسپرس و شبکه های تجاری خدمات در عید پاک به عنوان یک نتیجه.

اداره پست تعطیلات سال 2020

این USPS تعطیلات برنامه بر اساس یکی از های تعیین شده توسط دولت است. در اینجا یک لیست از 2020 رسمی تعطیلات فدرال:

 • سال جدید روز – چهار شنبه, ژانویه 1
 • مارتین لوتر کینگ جونیور روز – پنج شنبه ژانویه 20
 • رئیس جمهور روز (واشنگتن تولد) – دوشنبه, فوریه 17
 • یادبود روز – پنج شنبه, مارس 25
 • روز استقلال (مشاهده) – جمعه, جولای 3
 • روز کارگر – سه شنبه 7 سپتامبر
 • روز کلمبوس – سه شنبه 12 اکتبر
 • جانبازان روز – پنج شنبه نوامبر 11
 • روز شکرگزاری – پنج شنبه, نوامبر 26
 • روز کریسمس – جمعه, دسامبر 25

در حال دفتر پست مکان های باز در روزهای یکشنبه?

حتی اگر منطقه خود می شود و یکشنبه تحویل اداره پست کارکنان نمی کمک به مشتریان در آن روز. عملیات محدود به انواع خاصی از بسته تحویل بنابراین شما می توانید با کمک گرفتن از مشتری سرویس شمارنده.

اداره پست ساعت قبل از عمل

ترین دفتر پست مکان های مشابهی را دنبال ساعت قبل از عمل. به طور معمول, از دوشنبه تا جمعه باز هستند در 8:00 am یا 8:30 صبح و در 5:00 pm 6:00 pm. وجود دارد برخی از مکان های که باید ساعت های طولانی, اما آنها نسبتا نادر است.

شنبه ساعت کمی hit and miss. نه هر محل باز می شود در روزهای شنبه بنابراین شما می خواهید برای بررسی در پست های خود را در پیشبرد اگر شما ممکن است نیاز به کمک از یک کارمند. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد هر پست را ساعت پس از عمل در سایت USPS.

آیا شما مایل اداره پست باز بود در عید پاک ؟ چگونه در مورد باز کردن در روزهای یکشنبه به طور کلی ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را در نظرات زیر.

ادامه مطلب:

اگر شما لذت بردن از خواندن نوشته های وبلاگ و می خواهم به سعی کنید دست خود را در وبلاگ نویسی ما یک خبر خوب برای شما; شما می توانید انجام دقیقا همان است که در صرفه جویی در مشاوره. فقط اینجا را کلیک کنید برای شروع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب