Apple releases iOS 13.5 Covid-19 امکانات موجود برای زندگی ما را آسان تر است.

اپل رسما منتشر شد iOS جدید 13.5 است که بسیاری از ویژگی های جدید متصل به Covid-19. اول از همه ما یک گزینه جدید

توسط HALOHEKAYATHA در 1 خرداد 1399
اپل رسما منتشر شد iOS جدید 13.5 است که بسیاری از ویژگی های جدید متصل به Covid-19.

اول از همه ما یک گزینه جدید که با استفاده از یک چهره ID برای باز کردن قفل دستگاه خود را. با تشکر از گزینه های جدید مردم با پوشیدن ماسک را باید زمان آسان تر.

پس از دانلود فایل های جدید این نرم افزار را تبدیل به کد ورودی به عنوان به زودی به عنوان آن را به رسمیت می شناسد که فرد با پوشیدن ماسک.

به لطف این شما می توانید باز کردن قفل دستگاه خود را سریع تر و یا استفاده از هر برنامه به عنوان مثال به پرداخت.

ویژگی دوم این است که حمایت برای قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای حمایت از COVID-19 تماس با برنامه ردیابی از مقامات بهداشت عمومی.

اپل نیز در حال تغییر است راه به صورت خودکار از ویژگی های برجسته به صورت تصویری کاشی در گروه FaceTime تماس با این نسخهها کار. در حال حاضر هر زمان که شما در یک گروه FaceTime تماس های تصویری کاشی فرد در حال حاضر صحبت می شود بزرگتر به طور خودکار به لطف این به روز رسانی با این حال شما هم اکنون می توانید انتخاب کنید برای غیر فعال کردن این ویژگی به طوری که تمام کاشی باقی می ماند همان اندازه.

شما می توانید با دانلود این به روز رسانی در حال حاضر با رفتن به تنظیمات گوشی خود رفته و کلیک کردن بر روی به روز رسانی.

آخرین چیزی که به ذکر است که به روز رسانی به ارمغان می آورد امنیت و رفع اشکال و همچنین پس از آن عاقلانه به دانلود به روز رسانی حتی اگر شما لازم نیست covid ویژگی های.

SIM-UNLOCK.NET پیشنهادات ویژه باز کردن قفل شبکه خدمات اجازه می دهد تا آی فون خود را به کار در تمام شبکه های.

در برخی از موارد ما می توانیم حذف iCloud محاصره و لیست سیاه نیز هست.

با کلیک بر روی لینک زیر کل به بررسی ارائه دهد.

آیفون باز کردن شبکه

Sim-unlock.net یک شبکه آنلاک شرکت است که می تواند به برداشتن محاصره از تقریبا هر شبکه از سراسر جهان است. ما باز مدل هایی مانند آیفون و سامسونگ و سونی و بسیاری دیگر در حال حاضر در وب سایت ما می توانید باز 7464 مدل های تلفن, اما تعدادی نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر.

قیمت های ما ارزان هستند و ما لازم نیست وقت زیادی را برای دریافت کار انجام می شود. ما با استفاده از گزینه های پرداخت مانند پی پال یا کارت های اعتباری به طوری که هر کس می تواند استفاده از خدمات ما.

ما درمان هر مشتری با احترام و سعی کنید برای کمک به آنها را در هر راه ممکن است. شما می توانید بررسی های ما در وب سایت ما sim-unlock.net ما hundrets از مشتریان راضی است که استفاده از وب سایت ما به طور منظم.

اپل همچنین اضافه شده یک گزینه به طور خودکار به اشتراک گذاری بهداشت و درمان و سایر اطلاعات ضروری از خود شناسه پزشکی با خدمات اضطراری زمانی که شما یک تماس اضطراری (ایالات متحده تنها).

این به روز رسانی همچنین شامل برخی از رفع اشکال مانند صفحه نمایش سیاه و سفید در حالی که بازی های ویدئویی از برخی از وب سایت ها و به اشتراک گذاری ورق پیشنهادات و اقدامات در حال بارگذاری نشده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب